• ZDS86
    205
    I kaj je čudno da bi Dinamo-Zvezda više ljudi privuklo nego sa Hajdukom?Jel to zbilja treba neku analizu?
  • agramZ
    2.3k
    nista tu nije cudno. dinamo-zvezda je ipak vece rivalstvo nego dinamo-hajduk. samo kazem zasto dinamo-hajduk nije derbi kao sto i dinamo-zvezda nije derbi. ide mi samo na zivce da se svasta naziva derbijem. osijek je puno jaci nego prije pa ajde da nazovemo i dinamo-osijek derbi i slicna sranja.
  • xavier
    11.4k
    zato bi i dan danas utakmica dinamo - zvezda navukla vise ljudi nego dinamo - hajduk.agramZ

    Pa nije problem zanimanje ljudi za Dinamo - Hajduk. Da je na svakoj utakmici tako, bilo bi odlično. Problem je što utakmice osim te ne zanimaju veliku većinu navijača Dinama.
  • Guinness
    2k
    nista tu nije cudno. dinamo-zvezda je ipak vece rivalstvo nego dinamo-hajduk. samo kazem zasto dinamo-hajduk nije derbi kao sto i dinamo-zvezda nije derbiagramZ

    Krivi primjer. Bolesno je što će Dinamo - vardar/budućnost skupit 10-15.000 a protiv Osijeka i rijeke ako se navuče 7.000 priča se danima o odličnoj posjećenosti i slično...
  • Infinity
    15.5k
    Dinamo protiv Fole gleda 13.000 ljudi. To je taj neki standard u eurokvalifikacijama kad se skupi 10-15.000. Tako toliko dodje i na Vardar i doslo bi i na Buducnost, doslo bi i na Mladost 127 da se nekim slucajom dese kvalifikacije s njima.

    Da Vardar igra HNL tesko bi i jednu utakmicu doslo nesto vise nego sto inace dodje u HNL-u. Zvezda i Partizan bi dovukli ljude, a vrlo brzo bi to doslo na standard Hajduka, znaci nekih 15.000. Da u kvalifikacijama igraju Dinamo i Zvezda tri sezone u nizu zanimanje bi bilo top prve sezone, druge bi bilo taman za popunit stadion, a trecu sezonu to ne bi bio neki dozivljaj, bilo bi 25.000. Igrao je Lyon s Realom tri sezone u nizu, trece nisu uspjeli rasprodat stadion.
  • Markelo
    2.5k
    Imas regionalnu ligu u kosarci i Zvezdu i Partizan i di je publika?
  • Neki tip
    19.6k
    Regionalna liga kao ideja me ni najmanje ne zanima. Odrastao sam i zaljubljivao se u nogomet i Dinamo uz radio prijenose i uključivanja s Maksimira, Kantride i Marakane, ali UOPĆE mi ne fali.
    HNL je danas naša/moja liga i hebe mi se živo za Vardare, Borce i Zvezde.
    Iskreno, da se takvo što realizira, mislim da bih bojkotirao. Ne zato što je to "jugoslavensko", nego zato što bi to bio rezultat kompleksaškog cendranja za prošlim vremenima i ogoljene iluzije o veličini.
    Radije bih, ako bi bilo neke "regionalne" lige, gledao Ferenvaros i Rapid.
    Uostalom, zaboli me za sve njih. Gledam Dinamo.
  • Majki2111
    2.8k
    Kako ste zadovoljni sa sustavom s rombom u sredini terena?

    "Romb je za nas jedna opcija. Osijek igra sustavom 3-5-2, a u fazi obrane 5-4-1 pa nam je romb jedna opcija. Još mi taj romb nismo usavršili kako bismo htjeli. Opet smo ovaj tjedan imali tek jedan dan za trening, a nedavno prije utakmice s Goricom čak ni taj jedan nego je sve bilo pitanje improvizacije. Solidno smo funkcionirali i bili puno opasniji po gol nego kad smo igrali u klasičnih 4-3-3. Ali, imamo tu kvalitetu da možemo mijenjati formaciju i sustav", dodao je trener Bjelica.
  • Nino Bule
    12.2k
    Dobra posjeta danas, atmosfera jos bolja. Nadat se da u subotu bude ok vrijeme i da se pojavi 5k ljudi pa da imamo potvrdu pozitivnog trenda.
    Osijek bunkercinu igru, petko i olmo bilo neraspolozeni pa nismo na vrijeme zavrsili utakmicu. Situm i moubanje za zatvora.
  • Navijač Dinama
    7.8k
    može imena i prezimena cura ,pitam za prijatelja?? ;)
  • reziser
    6.5k

    Je je. I OIB i broj moba :joke:
  • platini
    230
    foto male
  • BluePhone67
    3.5k
    3wca6gd3noq7sslm.jpg
    h1nvpj7lnw8kliqa.jpg
    tvel85bwrq10tmvt.jpg
    8lzqcol22pgm4x17.jpg

    Sn 28.10.2019
  • Krizy
    38.6k
    Deda ako su to 2 studentice kojima si poklonio kartu, nisi ti ni lud :lol:
    jsg07aguwogob8rs.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.