• BluePhone67
    3.3k
    Kaj velite na zasebnu temu samo za slike iz tiskanih medija?
    Nepotrebno?
    Hipo

    Ako odes u trazilicu i napises SN izbaci ti sve sa tom rijecju, a posto ja pisem sa namjerom i nekim razlogom i datume/mjesece/godine uz naziv mozes tako tocno i po datumima odmah pretrazivat i naci sto te zanima ako sam naravno uslikao.
  • Neki tip
    19.6k
    tko je napisao tekst koji si postao? Odakle je tekst?
  • Dudu
    2.6k


    Miha Topić - Telesport
  • Jaki
    100
    Ja bih samo dodao obranu nikada bolji nismo bili tu od dolaska Bjelice ne primamo one dinamovske golove iz gluposti fakat smo postali beton iza dovoljno govori i gol razlika 12 1 nema se sta tu dodati Peric je postao vrhunski Dilaver uvijek na zadatku tu je još Katarina i Moubandje za lijevo,jedino steka Stojke ali vjerujem da se vraca u formu Pinto.
  • Krizy
    38k
    Livaković - 625 k €

    Zagorac - free

    Horkaš - free

    Theophile-Catherine - free

    Dilaver - 800 k €

    Perić - 120 k €

    Lešković - 1.5 M €

    Moubandje - free

    Leovac - 300 k €

    Stojanović - 2 M €

    Pinto - free

    Moharrami - free

    Ademi - free

    Moro - free

    Olmo - free (naknada za razvoj 200 k €)

    Gojak - free (naknada za razvoj ? )

    Majer - 2.5 M €

    Ivanušec - 3 M €

    Oršić - 1 M €

    Šitum - free

    Marin - free

    Hajrović - free

    Atiemwen - 2.65 M €

    Kadzior - 400 k €

    Petković - 1 M €

    Gavranović - ?

    Andrić - 1 M €

    15 milijuna eura je potrošeno na transfere čitave momčadi.
  • Pop corn
    5.6k
    ovo je vazan argument za to da se zivi od prodaje i da se ne moze odbiti ponude kakve vec obasipaju Maksimirsku 128. Jer prodajom jednog Šunjića oni su zapravo namirili kaj, radnu zajednicu od 250 ljudi koji su zapravo tatini sinovi i necaci i sl. Primjer samo recimo Bruno Hotko koji je zaposlen kao nesto u hotelu Dinako pod jugom a poznat je kao onaj koji je furao lovu Vargi i ostale stvari poput mobitela, laptopa i jacuzzija. Tata Hotko je inace clan Skupstine Dinama.

    Dakle samo pokazatelj kako je Dinamo klub napuhanog proracuna koji sluzi kao bankomat i kako se klub moze racionalno voditi i kako "kad Mamic ode ce Dinamo propasti" bas i ne pije vodu
  • Infinity
    15.3k
    15 milijuna eura je potrošeno na transfere čitave momčadi.MaliVesad

    Od toga na prvu ekipu otpada svega trecina. Pola iznosa uzmu Majer, Ivanusec i Beli.

    Bjelica i Moneyball :cool:
  • Kwedi
    3.8k
    Nije samo odšteta. A ugovor?
  • Krizy
    38k
    Pa napisao sam potrošeno na transfere, nisam ulazio u plaće :)
  • Pop corn
    5.6k
    Nije samo odšteta. A ugovor?Kwedi

    Al opet da su place takve da se treba imati onakav budzet i rashode i da se ne moze vidjeti bez par transfera od ne znam koliko umjesto od drugih stavki?
  • The Undertaker
    4.3k
    Ne štrapajte kad sve piše i fin. izvješću
    U Dinamu su bruto plaće za igrače oko 180 mil. kuna a bruto plaće radne zajednice oko 22 mil. kuna.
  • The Undertaker
    4.3k
    Nije problem u rashodima. Njih se relativno lako sreže. Problem je održati prihode na ovoj razini. Kvaliteta ekipe je, na duži rok, direktno proporcionalna budžetu za plaće. Neki benchmark je da plaće igrača trebaju biti 50% rashoda i to je kod Dinama u tim granicama.
  • Kwedi
    3.8k
    Slažem se s Undertakerom. Problem prihoda Dinama leži u slaboj rentabilnosti ostalih prihoda; marketing, sponzori, ulaznice.
  • Kwedi
    3.8k
    Evo u kunu koliko su plaće
    ecc9xistj2mjnqly.png
  • BluePhone67
    3.3k
    Ja cu Vam ljudi reci, da nije cudo sto je Zona Dinamo daleko najcitaniji Dinamovski forum zaista ima za svakog po nesto od provjerenih informacija do razlicitih misljenja i struktura pisaoca na forumu. Svaka cast svima :heart:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.