• vjeko1701
    6.1k
    Ma ja sam užasan u tome, kad god bi mi netko došao po savjet za kladionicu uvijek bi bilo dobro, al čim bi nekaj za sebe išao predviđat, uvijek ćorak. Nije baš da se kladim, znao sam tu i tamo uzet one promocije od online kladionica pa ići vidjeti kolko mogu napraviti od tih 5-10 eura. Čak sam imao pravilo - Nikad se ne kladi na tekmu Slavena koliko su mi para sjebali.
  • BluePhone67
    3.4k
    r1vnbutd15sxbv0x.jpg
    04a9r79r20pxozno.jpg

    Sn 18.07.2019
  • reziser
    6.5k
    ozlijedio nam se i Zagorac, trenutno golmani Livaković ,Dinko Horkaš i Renato Josipović.
    Pa nek prodaju Livakovića?!

    trenutno ozlijeđeni još i Theophile i Dilaver
  • Mr Anderson
    6k
    Makar su izbacili Sheriffa još uvijek mislim da su Gruzijci lakši izbor. To treba riješiti u prvoj.
    Jel se zna mogu li Hrvati kupovati karte za utakmicu u Tbilisiju?
  • reziser
    6.5k
    ne želim ući s LAKO ĆEMO
    da nam se ne odbije u glavu

    preko dinama nemožeš kupiti karte, možeš u svojoj organizaciji
  • Mr Anderson
    6k
    To sam i mislio. Znači možeš doći tamo na blagajnu i kupiti kartu. Vidio sam da im je prekjučer stadion bio poluprazan.
  • Krizy
    38.4k
    Saburtalo 7.3 5.0 1.3 Dinamo Zagreb
  • marcio amoroso
    33.8k
    Dvije čiste i glatke pobjede.
  • Papastrumf
    10.6k
    Nisam znao gdje da napišem pa ću ovdje.
    Gledam malo prodane godišnje karte po klubovima u "regionu".
    Koliko vidim i zvezda je tu negdje kao dinamo i hajduk. Jučer su imali 4.500 prodanih ulaznica.
    Ne znam koliko je usporedivo s obzirom na standard, ali cijena sjevera im je npr 160 kn, istok 250, a zapad 300 kn i to za prošlogodišnje vlasnike pretplata. Za nove je nešto skuplja.
  • GZomanid
    580
    Dakle, u finale su ušle Dinamo ja volim i Nebo se plavi, bijeli se Zagreb grad.. Sad se na FB kluba glasa koja od te dvije ide na izlasku igrača a koja kad padne gol.. Trenutno je 65% glasova za to da istanu kao i do sad, znači Dinamo ja volim na izlasku na teren, a Nebo se plavi kad padne gol.. Nema opcije "bez pjesme" :rofl:
  • LovroZG
    1.3k
    Gle likove, Dinamo ja volim dobila 31% glasova, a Nebo se plavi 23% i sad oni ponavljaju izbor sa sam te dvije pjesme. :brow:
  • reziser
    6.5k
    Drugi krug glasanja :lol:
  • Mr Anderson
    6k
    Jel danas Olmo počinje trenirati?
  • markoli
    1.7k
    Meni je "Nebo se plavi" nekako bolja za gol, ili možda samo stvar navike jbg...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.