• Navijač Dinama
    7.4k
    Nisam ni rekao da su imali baš kao i Zvezda i FMP, jer nisu u istoj drž, znam da je bilo nekakvog govora kao da je Igokea Partizanova filijala ovo ono, pa je eto @Kwedi napisao sta i kako
  • xavier
    11.1k
    kao da je Igokea Partizanova filijala ovo onoNavijač Dinama

    To je sasvim drugo od ovog sa Zvezdom. Fuzija Zvezde i FMP-a je sasvim nadrealna razina.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    da , da , ak sam skontao a mislim da jesam :lol: to kad bi Dinamo malte ne bankrotirao i dao Lokomotivi sve a onda kasnije račun od Dinama bi imala Loksa a Dinamo bi igrao malte ne iz početka( sa novim Loksinim računom),

    Btw.zar nije bilo prije nekoliko godina kad je Dinamo bio u gabuli što se novca tiče, ili je to neka vrsta spana na wikipediji ???
  • Infinity
    15.3k
    Fuzija Zvezde i FMP-a je sasvim nadrealna razinaxavier

    Pa ne bi to bila neka novost u ovoj ligi. Olimpija i Cedevita.
  • xavier
    11.1k
    Pa ne bi to bila neka novost u ovoj ligi. Olimpija i Cedevita.Infinity

    Olimpija i Cedevita je glupost koju ne mogu shvatiti. Najbolje je kad naši novinari i dalje o tom klubu pišu kao o "hrvatskom" klubu. Smiješno. No u toj priči nitko nije bio blokiran na ogroman iznos.
  • xavier
    11.1k


    Dinamo bi igrao kao da se ništa nije promijenilo, samo bi umjesto svog blokiranog računa imao Lokomotivin.

    Hajduk je 90-ih bio blokiran i poslovao preko drugog računa (Sirio). Kod Dinama se ne radi o tome nego o gašenju jednog pravnog subjekta i otvaranju novog s tim da su oba neko vrijeme postojala paralelno.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Kod Dinama se ne radi o tome nego o gašenju jednog pravnog subjekta i otvaranju novog s tim da su oba neko vrijeme postojala paralelno.xavier

    E to, znam da je nešto bilo, hvala na uputnom odgovoru :smile: :up:
  • Kwedi
    3.8k
    Kod Dinama se ne radi o tome nego o gašenju jednog pravnog subjekta i otvaranju novog s tim da su oba neko vrijeme postojala paralelno.xavier

    nešto što se upravo dešava u zadru i pokušavaju napraviti s nogometnim klubom
  • Navijač Dinama
    7.4k
    UFC on ESPN, Till vs Whittaker: Matchcard
    Robert Whittaker - Darren Till (srednja)

    Maurcio Rua - Antonio Rogerio Nogueira (poluteška)

    Fabricio Werdum - Alexander Gustafsson (teška)

    Carla Esparza - Marina Rodriguez (slamka)

    Paul Craig - Gadzimurad Antigulov (poluteška)

    Alex Oliveira - Peter Sobotta (velter)

    Kamzat Čimaev - Rhys McKee (velter)


    Solidan match card ak mene pitate, Šveđo napokon u teškoj :smile:
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Jedna jako zanimljiva, i lijepa priča(meni barem) nam dolazi i SAD-a

    Ofanzivni guard Kansas City Chiefsa(NFL) Laurent Duvernay-Tardif jedan je od rijetkih ljudi koji svakdnevno svjedoči opasnostima pandemije koronavirusa. Duveray-Tardif je prvi NFL igrači koji je uspio završiti medicinsku školu i specijalizovanje, te proveo je offseasona radeći u bolnici.

    Bio je doktor u bolnici u njegovom rodnom gradu Montrealu, Quebec. Duvernay-Tardif objavio je kako neće igrati iduću sezonu jer će raditi u bolnici.

    „Ovo je jedna od najtežih odluka koju sam donio u životu. Ali moram nastaviti raditi ono u što ja vjerujem i ono što je dobro za mene“, napisao je igrač Chiefsa. „Zato sam odlučio izabrati opciju zbog koje ne moram igrati novu sezonu i službeno sam izabrao tu opciju.“

    „Bio sam na prvoj liniji tijekom offseasona i zbog toga ima drugačiji pogled na ovu situaciju. Ne mogu sebi dopustiti da potencijalno raširim virus u našoj zajednici samo zbog toga što igram sport koji volim. Ako uzimam rizik onda ću radije brinuti i pomagati pacijentima.“

    „Želim zahvaliti svima iz Kansas City Chiefsa za potporu i razumijevanje“, napisao je za kraj Duvernay-Tardif.

    Trebao je zaraditi 2,75 milijuna u ovoj sezoni, ali umjesto toga dobit će 150,000 dolara za više mjesečni ciklus koji bude radio u bolnici. On je prvi igrač koji je odlučio kako neće igrati u novoj sezoni.
  • Mali dioničar
    14.3k
    Boks-sekcija Gradjanskog.

    dwco2oskiw9ncc5u.jpeg
  • Navijač Dinama
    7.4k
    0x4js5pibhbk5ikj.jpg

    Dres Cibone za iduću sezonu :smile:
  • Bosna86
    11.6k


    Ako koga zanima, evo link
  • Eduardo
    17.6k
    ovaj Vaso je tolika sirovina, van kaveza i u kavezu. Blage veze on nema. Sramota za ovaj sport. Čisti dokaz da svaka kanta može uzeti finu lovu ako ima dobru promociju.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    on ko da je iz Zoo Maksimira doveden :lol: , previše nakurčen lik i još neke tetovaže vamo tamo da izgleda opak.. ma daj molim te
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.