• deda
    28k
    Iako Redskins realno zvuči kao sprdnja. Ovi drugi klubovi bi morali ostaviti imena.
  • Cosey
    435
    Redskins je rasistički.
    Međutim, nije mi jasno micanje ostalih imena. Ako ništa, miče se iz popularne kulture prisutnost Indijanaca.
  • Guinness
    2k
    Redskins je rasistički.Cosey

    Eto , od 2016. godine se to definira kao rasistički. Genijalno, klub star 90 godina od jednom je zadnjih 5 godina rasistički jer se nekom digao kurac na gendere, političku korektnost i ostale kretenarije kojim se taj debilan narod bavi.
  • LovroZG
    1.3k
    Šta bi onda i Chicago Blsckhawksi trebali mijenjat ime? Ti Ameri su skroz na skroz prolupali.deda

    I to se spominjalo. Al to je isto stara priča koja će sad dobit zamah.
  • xavier
    11.1k
    Poanta je u ovom što @Boogieman kaže, pa ne izruguju se nekom drugom "zato što ima crvenu kožu" nego sami sebe tako nazivaju. Što onda to znači? Da ne poštuju same sebe?
  • Boogieman
    307
    Pod povećalom su i Atlanta Braves, Kansas City Chiefs, Florida State Seminoles itd.
    Kad baš jako tražiš, kod svakog od njih nađeš nekaj kaj će nekome biti "rasističko".
    Total BS
  • xavier
    11.1k
    Najbolje da se jednostavno zovu Team 1, Team 2, Team 3...samo moraju paziti da neki broj nema neku inkriminirajuću pozadinu :smile:
  • Infinity
    15.3k
    Preskociti Team 4, Team 14... jer je tetrafobija jako izrazena u Aziji.
  • Mr Blue
    3.4k
    Kod Kansas City Chiefsa cijeli ovaj "performans" nazivaju rasističkim.. zato što je kao stereotipno i nema veze s domorodačkom kulturom. Koliko sam shvatio njima u principu smetaju stereotipi i zbog toga se dižu na zadnje noge do te mjere da to nazivaju rasizmom.

  • Dino
    2.2k
    Time opce ne stvaraju drustvo koje prihvaca razlike, vec uklanjaju sve kaj njima ne pase. Kak bi jedan P. reko “FUJ”
  • agramZ
    2.3k
    zamisli da se identificiras po boji koze i to onda nazivas rasom :lol:
  • Markelo
    2.5k
    Da malo skrenem s Nfl-a u nedjelju ujutro Ufc 251 Usman-Masvidal. Ima dobrih borbi i prije glavne Yan vs Aldo i Volkanovski vs Holloway. Valja opet ustat rano ili mozda ni ne ici spavat
  • Navijač Dinama
    7.4k
    3 borbe za titulu, cini mi se da sam pročitao, na nadolazećem UFC-u..
  • Markelo
    2.5k
    je, tri su za titulu
  • deda
    28k
    Ajde jedna vijest da mi popravi dan. Fernando Alonso vraća se iduće godine u F1, voziće bolid Renaulta.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.