• Kwedi
    3.8k
    Ne dobiju široko, ali dobiju potrebno znanje, a još važnije - dobiju dodatni krug prijatelja i poznanstava iz okruženja koje otvara puno više vrata, nego znanje proizašlo iz klasičnih, državnih naših škola.Neki tip sa Zapada

    klasna ili kastinska obrazovna diferencijacija :wink:
  • Bosna86
    11.6k
    S obzirom da studiram u Americi, mogu se složiti sa skoro svime napisanim. U par navrata sam imao priliku raditi ispit u kojem bi mi bili dostupni svi mogući izvori. To kada bi netko predložio mojim profesorima iz gimnazije, mislim da bi im srce otkazalo
  • reziser
    6.4k
    Vujović je otišao zbog plantaže voćaka!
    uzgaja trešnje i kruške !
    sumrak kluba
  • Navijač Dinama
    7.4k
    [SJEĆANJE] Prije 27 godina napustio nas je košarkaški Mozart, najveći hrvatski sportaš svih vremena, ikona svjetske košarke i navijač našeg kluba - Dražen Petrović. Zanimljivu zgodu o Draženu i Dinamu ispričao je Draženov suigrač iz reprezentacije Dino Rađa: "Bili smo u Wroclawu na kvalifikacijama za prvenstvo Europe. Stojko i ja smo bili, dakako, za Hajduk. Dražen je govorio 'kako nemamo šanse jer će nam dečki dati barem tri komada'. Da, Dražen je navijao za Dinamo. Bili smo sva trojica u sobi. Odlučio sam te zvati svakih desetak minuta da čujem kako se kreće rezultat, budući da nismo mogli uhvatiti radio prijenos. Kada je Vlaović dao gol iz penala i Dinamo poveo sa 1:0, Dražen nas je palio i govorio: 'Sad će brzo i drugi!'. A kada je Vlaović dao i drugi gol iz penala, Stojko i ja smo umrli od straha. Dražen nas je zafrkavao: 'Što je hajdukovci, nešto ste mi blijedi, da vam nije muka?!' Nisam te od straha više zvao da slučajno ne kažeš: 'Evo, dao je Vlaović i treći gol iz penala!'.

    Život leti kapetane - zauvijek u našim srcima!
    Objava sa službene stranice Dinama

    1ynnb3aeoap5l8qx.jpg
  • cron1ck
    1.6k
    7pau4tkpydin42g9.png

    Bit ce dobra borba, tipujem na DC jer ce sigurno ici 200%
  • Bosna86
    11.6k
    DC je bolji borac od Miočića to je sigurno ali sigurno je i da ima 41 g... Njemu je vise štetila pauza od godinu dana nego Miočiću... U svakom slučaju jedna od rijetkih borbi u UFC kojoj ne treba reklama ni trash talk da bi se stvorio hype oko nje
  • Mališan
    1.7k
    po čemu je Dc "sigurno" bolji borac...?
  • Bosna86
    11.6k
    Hrvanje mu je level iznad Stipinog, Borilački IQ mu je ispred većine boraca, u 2 meča je ukupno bio bolji borac, u drugoj borbi je glatko dobio prve 3 runde... DC tempira tempo borbe, on se postavio kao lovac u ta 2 meča... Spisak boraca koji je DC pobijedio je impresivan, nadam se da sam bar malo uspio objasniti

    Sve ovo ne znaci da je Stipe los borac, čovjek je očistio cijelu kategoriju, apsolutno nema nikakve mrlje na cijeloj karijeri ali jednostavno za mene je DC kompletniji borac i tjt
  • Mališan
    1.7k
    Dijelom se slažem, osjetljiv sam na Stipu jer sam dojma da ga se kroz cijelu karijeru podcjenjuje, a on gotovo uvijek uspije razuvjeriti, a dc mi je odvratna ličnost
  • ZDS86
    205
    Dc je bolji hrvač ali dzabe ako ga ne mozes korsitit.Jer Stipe je isto dovoljno dobar hrvac da se brani i napada tu plus kaj je jak ko stijena.
    U revansu je Stipe pokazao taj IQ (kao i Dc i u prvoj borbi) kada je odjednom presao na tijelo i time ga brzo pobjedio.Tako da po svim parametrima su tu negdje i zato i jesu trenutno na 1-1 sa pobjedama u međusobnim ogledima.
  • Mališan
    1.7k
    Majstorica će obilježit karijeru obojici, koji god uzme pojas bit će zapisan ko jedan od najvećih. S tim da Stipe može puno više izgubiti s obzirom da je debelom ovo zadnja borba, a Stipe ostaje u kategoriji i ako izgubi ponovno će se morat dokazivat da bi dobio borbu za naslov jer ga ćelavi ne šmeka uopće
  • Kwedi
    3.8k
    S obzirom da je na ovoj temi dosta bilo ljudioduševljeno KK Dinamom i stanjem u Ciboni za koju se reklo da je gotova priča, Cibona dovela dva mlada talenta Nakića i Drežnjaka.
    Isto tak neki povratnici su u igri te plus na sve to bi trebala dobit priliku i juniorska generacija oko malog Prke.

    Samo da se ne javi onaj forumaš koji se registrirao samo zbog Cibone ovdje; onaj hejter Stojanovića je bar pitao jel zna ko kakvog limara...
  • deda
    28.1k
    Ma neka nama jake Cibone, Zadra, Splita. KK Dinamo nek proba rasti pa možda jednog dana budemo imali derbi.
  • Tradicija bunta
    5.5k
    Košarkaški klub Cibona je zbog gospodarskih i organizacijskih razloga, uvjetovanih posljedicama epidemije izazvane korona virusom donijela odluku o poslovno uvjetovanim otkazima ugovora o radu cijeloj radnoj zajednici.

    Prije 2 i pol mjeseca. Dakle prva je cibona rekla da je u kurcu i da nema za kiflu, pa tek onda neki tamo ljudi i "ovdje na ovoj temi".
    A i interesantno je kako slican profil ljudi koji zamjeraju gradsko financiranje dinama, nemaju problema s financiranjem cibone.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.