• Kujtim Shalla
    2.8k
    Nema Puno tu sta pametovati. Danas smo izgubili od bolje momcadi ,bar danas. Oni su bili bolji od pocetka do kraja. Odigrali Svoju ubjedljivo najbolji tekmu na olimpijadi kad je trebalo. Kapa do poda i njima i nama. Kako je bijac branio sve madjarima ,danas njihove golman sve poskidao. Kod nas se unjela nervoza. Kad se sve sabere i oduzme . Cetvrtfinale protiv spanjolsku. Da me je tad neko pitao za srebro prihvatio bi oberucke. Zasto danas nismo igrali na nivou, zasto smo.bili mi ti koji su nervozni pitanje je za struku. Analiza pa idemo dalje. Svaka cast na zasluzenom srebru i kapa do poda.
  • Str1nger Bell
    1.2k
    Rukomet U18, pobjeda +10 vs Grcka i +4 vs Slovenija, te poraz -1 sa srbijom.

    “U klasičnom sistemu bi s dvije pobjede Hrvatska izborila drugi krug, no ovaj put je EHF odredio da se šest drugoplasiranih momčadi dijele u dvije skupine.

    Tako je u hrvatskoj skupini zbog bolje gol-razlike prošla Norveška, dok je iz druge podskupine u četvrtfinale prošla Mađarska, koja je imala gol razliku samo +3.”

    Sramota sta neki savezi rade od sportova.
  • Zagreb1992
    1.7k
    HKS poslao pozivnicu Ramljaku i Mazalinu kako bi nastupili na utakmici koja će biti odigrana u čast Draženu Petroviću u Areni ..zanimljiv je odgovor bio da trener radi obaveza kluba ne pušta igrače ...Jusup tako nastavlja svoj tihi rat kontra HKS-a.
  • Jaro
    7.2k
    ekipa proziva Acu jer nije zvao Jusupa. Ajmo rec da u zadnjih 15 godina slabije pratim kosarku, ali kakve veze Jusup ima s bilo cime? Kakav doticaj ima s Drazenom?
  • Kreten
    114
    https://kkzadar.hr/novosti/drazen/

    U međuvremenu izasla slika zaslona:
    RLwhaxU.jpeg
  • deda
    32.4k
    Gospodo jel ima tko dobar stream za F1?
  • Peškaman
    4.2k

    Kasno vidio ali evo za ubuduće.
    Pratim odavno s ove str,nisam imao problema.
    https://reddit.formula1stream.cc/index
  • Dzoni
    603
    Nakon ne pretjerano uspješne sezone Logana Sargeanta u Williamsu, Franco Colapinto ce ga zamijeniti do kraja ove sezone.
    Time postaje prvi argentinski vozač u Formuli 1 od 2001.
  • Eduardo
    19.9k
    Nakon ne pretjerano uspješne sezone Logana Sargeanta u WilliamsuDzoni

    Prigodnije bi bilo reći katastrofalne. Lik je elementarna nepogoda na stazi. Čudi me da ga nisu i ranije zamijenili.
  • Guinness
    2.2k
    Čudi me da ga nisu i ranije zamijenili.Eduardo

    To mi djeluje kao Vowles nije htio sam sebi skočiti u usta, jer je krajem prošle sezone govorio kako Sargeant ima punu podršku i da cijela ekipa stoji iza njega.
    Ali opet je promašeno to što je dobio pedalu sada, a ne prije ljetne pauze.
    Ništa gori nije bio sad u Nizozemskoj nego prije, a izgubio si mjesec dana i utrku di si mogao raditi sa novim vozačem.
  • Eduardo
    19.9k
    To mi djeluje kao Vowles nije htio sam sebi skočiti u usta, jer je krajem prošle sezone govorio kako Sargeant ima punu podršku i da cijela ekipa stoji iza njega.Guinness

    Već znamo kojim smjerom idu stvari nakon ovakvih izjava. Samo je pitanje vremena. U pravu si što se tiče tajminga - potpuni promašaj i gubitak vremena. BTW - malo mi je žao što mjesto nije dobio Mick Schumacher ako je istina da je bio jedna od opcija. Slab sam na to prezime u kontekstu F1.
  • Dzoni
    603

    I još oko milijun eura u popravkama bolida od sudara. Vidio sam negdje da predvodi ljestvicu po tome koliko je novaca izbio momčadi zbog sudara.
    Što se tiče Micka, možda je mogao čak dobiti mjesto sad do kraja sezone da se vidi može li opet se možda računati s njim, ali nije ni Colapinto loša odluka.
  • Guinness
    2.2k
    Već znamo kojim smjerom idu stvari nakon ovakvih izjava. Samo je pitanje vremena. U pravu si što se tiče tajminga - potpuni promašaj i gubitak vremena. BTW - malo mi je žao što mjesto nije dobio Mick Schumacher ako je istina da je bio jedna od opcija. Slab sam na to prezime u kontekstu F1.Eduardo

    Potpuno isti stav dijelimo.
    Prvo nisam mogao vjerovati da nije dobio sjedalo u Alpini, jer za Doohana vjerujem da će bit identičan Latifiju i Sargeantu.

    Možda je nerealno, ali ja se nadam da bi mogao dobiti mjesto u Mercedesu iduću sezonu.

    Od transfera Verstappena ništa barem do 2026., a ne znam što misliti o priči sa Kimi Antonellijem.
    Toto mi ne djeluje kao netko tko promovira neiskusne klince, a što se tiče Schumachera ga stalno javno hvali od kad je postao treći vozač u Mercedesu.
    Solidan marketinški potencijal, pogotovo da se digne/vrati njemačko tržište, vozački on nije bio (toliko) loš u Haasu kakvim ga se percipira.
  • Captain America
    17.5k
    Christopher Thomas je novi trener Cibone.

    U prvoj izjavi je trener najavio pojačavanje momčadi u idućim danima.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Eh, kako mi fali jaka Cibona i tekme u Euroligi...čak i ona 2-3 finala sa Zadrom kad je gorilo na sve strane pa dođe gospodin Anderson i sam i hriješi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.