• dinamozivivjecno
    1.5k
    Ne sjecam se kad smo zadnji put ovako dobro igrali obranu, Sigurdsson je u dvije tekme popravio nesto sto nisu mogla zadnja 3-4 trenera i vidi se pomak u igri.
  • Logistika
    1.1k
    I samo nek više RTL ne prenosi ovo je ugodna subota
  • ksapi
    2k
    Pozdrav svima koji su tvrdili da nije problem u Perkovcu, da Šipić nema kvalitetu za repku, da je Duvnjak gotovo.. PREDIVNO!
  • mosad
    341
    Þakka þér fyrir Dagur
  • BBB Mataa998
    1.2k
    Dagura za trenera Dinama!
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Broðir min Dagur,idemooooo .Bravo decki,tako se igra ,tempo i rokaj. Martinovic je mašina. Kao je cindra dobro odigrao kad su stvari poslozene . Kad dobije pauzu kad treba a ne kad ga neznalice stave na klupu. Kako je izjavio kljucna junior. Ispada po placi da je 5 puta bolji trener od nas. Pisanje po nasoj struci. Nije 5 buta bolji nego 50 . A zalosno je reci da je neko od nasih uhljeba struka. Nemaju oni jedan tecaj svi zajedno. Samo su titule mjerilo
  • ksapi
    2k
    https://www.zonadinamo.com/discussion/comment/403472

    Da nebi bilo da pametujem bezveze :razz:

    463-BAE5-D-A49-D-484-A-8-D76-4-FB8-FDA9-A30-B.jpg
    C1-F75-E8-B-C160-4-B80-B0-AF-5726-FD1258-C1.jpg
  • Ludovic IX
    5.2k
    Austrija vodi 7 na poluvremenu. To bi trebalo bit to
  • Mali Zeus
    9.3k
    Ovo sve samo pokazuje koliko su glupe bile te priče da nam ne treba stranac jer on ne razumijem naš mentalitet.

    Kakav kurčev mentalitet. Da, mentalitet da se igračima pusti da se zajebavaju. Ovaj je ozbiljan, top trener, došao i u 5 dana sve sredio, a još ima prostora za rast gro. I sad ti to usporedi s ovim lapanima do sad, Perkovac koji je po najavama trebao od nas napraviti svjetsku silu, a izgledali smo smiješno, primali golove s igračem više i obrana kao švicarski sir.
  • ksapi
    2k


    Bas tako.
    S obzirom i sto sam cuo direktno iz repke, uveo je prilicnu disciplinu u odnosu na Perkovca kojeg su igraci namjerno podjebavali i minirali, atmosfera je bila uzasna. Dagur znanjem zasluzuje postovanje i igraci mu ga daju.
    Bit cemo mi opet sila :strong:
  • ksapi
    2k
    Jakosne skupine za Olimpijadu:

    Pot 1 – Denmark / Spain
    Pot 2 – Croatia / Norway
    Pot 3 – Hungary / Germany
    Pot 4 – Slovenia / France
    Pot 5 – Sweden / Egypt
    Pot 6 – Argentina / Japan

    Zdrijeb je 16.4.

    Ne kuzim samo na koju foru su Francuzi u potu sa Slovencima :rofl:
  • Mali Zeus
    9.3k
    S obzirom i sto sam cuo direktno iz repke, uveo je prilicnu disciplinu u odnosu na Perkovca kojeg su igraci namjerno podjebavali i minirali, atmosfera je bila uzasna. Dagur znanjem zasluzuje postovanje i igraci mu ga daju.ksapi

    I ono što mi je kod njega super je da nije to samo strogoća, nego je navodno prvo što je htio znati su nadimci igrača da im se lakše obraća, onda imaš tu sitnicu da drži ruku na srcu za vrijeme himne itd. Hoću reći želi poručiti da nije tu došao samo odraditi posao nego želi ući u sve, sve kužiti, biti dobar s igračima, autoritet kad treba i s druge strane i prijatelj, recimo to tako.
  • ksapi
    2k


    Da, svi igraci su mu slali nadimke na whatsapp :smile:
    Slazem se, to je pravi trener. Shvaca i on da igraci dolaze na tu repku umorni, naceti ozljedama i da mora napraviti sve da se osjecaju ugodno i da opet s gustom igraju za Hrvatsku. Mislim da je vec to uspio, u ovih samo tjedan dana.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Da, svi igraci su mu slali nadimke na whatsapp :smile:ksapi

    Zakon mi je bilo kak je poslije tekme s Njemačkom govorio Kuzma je bio odličan. :D
  • nemapredaje
    1.9k


    Da, to sam se čudio na minuti odmora kad se Šipiću obratio sa Šipa
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.