• Navijač Dinama
    8.3k
    je, purdyja je međusobna sa Ravensima dosta sjebala. Ma da po meni sad ti velim, Stroud, i vamo ko mi je za MVP su Hill/CMC, čak i Josh Allen. Svaka čast Lamaru, ali ovi su mi bolji ove sezone bili, od Lamara je ovo ništa novo, on mora krenut isporučivat u playoffu, jer u playoffu ima isti broj pobjeda ko recimo jedan Baker Mayfield
  • Mr Blue
    4k
    Pojeli Texansi Brownse.. Šteta, nadao sam se boljoj utakmici Brownsa, ali ova ekipa Texansa izgleda dosta dobro.

    Volio bi da Dolphinsi pobijede Chiefse, ali teško.

    Love i Packersi imaju vjerojatno još manje šanse protiv Cowboysa, no čudo da je tako mlada ekipa uopće tu, pa tko zna..

    Vjerujem da će Lionsi lagano protiv Ramsa, kao i Billsi protiv Steelersa.

    Eagles i Buccaneers možda najneizvjesniji dvoboj u Wildcardu.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    po meni Rams Lions neizvjesnije da ce biti od Tampa Eagles, Eaglesi bez Browna a i Hurst je upitan, zato je Mariota trenirao sa njima, i vamo Baker isto olzjedu muči, Trask isto imao par bacanja na treninzima Tampe. :grin:
  • Brusa
    1.5k
    Čilić ispao u 1. Kolu Australije...
    Sad kreće Prižmić-Đoković
  • Juznjak
    3.8k
    Prižmić uzeo set Đokoviću. Svaka čast!
  • db-izbjeglica
    15.4k
    dobar je mali!

    nego, gledam ovog ivaniševića...pa jbt kakav želudac moraš imat da istovrmeno plješćeš i skačeš sa likovima koji na glavi imaju kokarde i šajkače... :monkey:

    fakat mi se lik sve više gadi!
  • Georg Koch
    4.6k
    jel realno ovo? Dolazim s mise 1-1 u setovima, 3:3 u 3.setu . Kakva bi ovo senzacija bila...
  • Pop corn
    8.4k
    KAKO VOLIM FARSKE OTOKErob ljubavi

    I ja. Jedina država u Europi koja mi fali :grin:
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Svaka čast Dini na meču danas. Vrhunski meč, kako sam shvatio postao je drugi najmlađi igrač od 1973 godine koji je na australskom openu uzeo set brotiv broja jedan. Natjerati najbokjeg ikad na meč preko 4 sata, i nakon meča onakve pohvale od samog Đokovića, kojeg možeš mrziti, ali onako ga je pohvalio baš golemo. Radujem se gledati malog i vidjeti ako bog da dokle može dogurati. Danas jedva čekam vaterpolo, pa rukomet. I onda drugo poluvrijeme Real Barca, ajmo Hrvatska
  • 1986-Pl
    192
    Ako se ne varam i najduži meč Đokovića u prvom kolu bilo kojeg Grand Slama
  • Krizy
    43.4k
    Odmah po završetku meča, Novak je pokazao koliko je oduševljen igrom mladog Hrvata.

    - Zaslužio je svaki aplauz, sjajan je igrač. Jako zreo za svoju dob. Držao se na terenu jako dobro. Moglo je sve ovo otići i na njegovu stranu. Natjerao me da puno trčim danas što nisam planirao. Imam samo komplimente za njega. Sviđa mi se način na koji koristi svaki kutak terena. Brani se iznimno dobro. Ovo je bio izniman meč za nekog tko ima 18 godina i svakako (u budućnosti) želim biti u njegovom kutu jer će sigurno napraviti velike stvari u karijeri – rekao je Đoković.
  • Kepec
    5.6k
    Rodeš 10., Kolega 16. i Zubčić 21.
    Lijepo za vidjeti bravo dečki.
  • Agramc
    9
    Znam da nije tema za to, al molim vas ak netko prodaje karte za finale u vaterpolu nek se javi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.