• Deleted User
    0
    sramotno. kutija je institucija i vrijedan sportsko-turistički proizvod u kojeg i lokalna samouprava mora više uložiti. ona treba stepenicu više , tj. iskorak, raditi za što treba i financije, logistiku i marketing. u realnosti se događa upravo suprotno, ona preživljava na svom imenu i svem onom što ljudi entuzijasti desetljećima unatrag stvarali. uvijek mi bude muka kad vidim količinu članaka po portalima o onom turniru 4 birtije u splitu i onda to usporedim s kutijom šibica koja jedva uđe u medije tamo negdje u polufinalu cca. da ponovim, sramotno.
  • nemapredaje
    2.1k


    Taj turnir 4 “birtije” je toliko popularan da su ga ugasili
  • Deleted User
    0
    šok i nevjerica. stanko bubalo već kupio nove univerzalke .
  • Mr Blue
    3.4k
    Luke Littler sa svojih 16 godina u četvrtfinalu svjetskog prvenstva u pikadu, show!
  • Deleted User
    0
    gađa metu još od pelena. ne znam jesi čuo daje prvi 180 pogodio sa 6 godina

    https://www.youtube.com/shorts/2SzbQHBcAgs
  • Mr Blue
    3.4k
    Bolestan video haha.. Izbacio frajera 40 godina starijeg od sebe, koji igra od 80ih i ima 5 naslova svjetskog prvaka.. Prvi put sam malo popratio pikado ove razine i oduševljen sam
  • marcio amoroso
    33.5k
    Izbacio frajera 40 godina starijeg od sebeMr Blue

    Meni u ovom videu izgledaju kao da su išli u isti razred.
  • DrawTube
    3.4k
    Pikado verzija Josepha Minale
  • Facke
    2.5k
    Imate kakva ocekivanja kaj se rukometa tice? Moram reci da bas i nemam neka. Nekak i tu sad zname imeti "luzerski" mentalitet. Kadar mi zgleda okej.
  • Ludovic IX
    5.9k
    Jel cindric zdrav ili opet "bolestan"? Jaganjac se isto ozlijedi taman pred prvenstvo. Mamica isto nema već dugo. Nekad su i bez prsta htjeli igrat ko cupic a sad ih prehlada izbaci iz repke tj sami se izbacuju.
  • Facke
    2.5k


    Mamica je bil na pripremama al je sad rezervna opcija. Jaganjac ima peha. Muciju ga ozljede. Za Cindru ocekivam da bu nakon dvije tri tekme rekel da ga "bole leda" i da napusti repku.
  • Ivdzo11
    3.2k
    Pa sta ovaj mali Littler radi....nemoguće
  • Deleted User
    0
    koga zanima u 20:15 idu na SPTV dva preostala četvrtfinala prijenos
  • ksapi
    2.2k
    Sto se rukometa tice, zdravi su svi vise manje (cindric je klasicno staklen, ali za sad je spreman).. a po mom misljenju dugo nismo imali vecu sirinu.

    Mandic golman u top formi u Zagrebu, Martinovic ubija u Bundesligi, Dule je smrsavio i doveo se u red, Stepancic se oporavio, Lucin i Srna u dobrim formama..

    Problem je sto ujedno imamo i najgoreg izbornika unazad ohoho :) osobno me nebi iznenadila ni medalja, a ni teski debakl
  • cron1ck
    1.6k
    izletio i MVG sa svjetskog u pikadu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.