• Ali
    1.9k

    Prvo kaj ste u krivu po mom misljenju je da zagrebacka publika nece doci gledati prosjek. Nemres ju muljat, i kad imas kvalitetu, nece opet gledat ni utakmice kad su protivnici preslabi.

    Sad kad sam ovo napisao, mislim da to cak nije zg publika, nego osnova psihologije gledatelja bilo kojeg sporta, tj. ljudi zele uzbudjenje i za to ce platiti ulaznicu.... A istovremeno zele pripadati skupini sa istim obiljezjem.

    A ovi instant pokusaj kk dinama su u osnovi dobar mkt trik. Da li uspjesan pokazat ce vrijeme. Ja mislim da ne.
    Jer kaj sutra rk dubravu preimenujes u rk dinamo i trebali bi svi prestat navijati za rk zagreb, jer tak i tak ih nitko ne gleda... pa nek propadnu...
  • xavier
    11.1k
    Prvo kaj ste u krivu po mom misljenju je da zagrebacka publika nece doci gledati prosjek. Nemres ju muljatAli

    Ovo si napisao kao da je to nešto jako pozitivno za zagrebačku publiku. Pa kvalitetu će doći gledati svaka publika, ali nije neka pohvala kad neka publika dolazi gledati samo kad ima kvalitete.
  • Gelipter
    3.5k
    Cibona je jednostavno simbol Zagreba. Kultni klub, bogate prošlosti i uspjeha koji se desetljećima zanemaruje, potkrada, uništava. Generacije igrača i navijača su odrastali uz taj klub. Nažalost, zbog godina taloženja nepravilnosti i slobodnog pada mnogima je pao interes za praćenje. Također, jer se već na početku sezona vidi za koje će se pozicije Cibona u ABA ligi boriti koje sigurno po povijesti i značaju ne zaslužuje. Da o europskim natjecanjima i ne govorim. Cibona je Dražen, legendarni igrači osvajači naslova europskih prvaka 85' i 86', generacije purgera, kibica, ljubitelja zagrebačke košarke, teta Elza, Cibonete... Svaka čast KK Dinamu, čiju ideju nastanka podržavam i pratim ga koliko mogu, ali to su u značenjskom smislu dvije neusporedive pojave. Tužno bi bilo izgubiti Cibonu, simbol zagrebačke košarke unatoč svemu, ali dio odgovornosti je i na svima nama.
    Heja, Heja Cibosi! Nema predaje!
  • Keyser Soze
    8.2k
    Pa kaj misliš da će ljudi navijati za KK Dinamo samo zato jer se tak zove?
    Većina navijača Dinama koje ja znam navija za Cibonu, a KK Dinamo smatraju umjetnom pričom iako ja podržavam ideju zbog popularizacije košarke. Uz dužno poštovanje Dinamu, ali nikad neće biti niti blizu zainteresiranost za njih kao za Cibonu taman da igraju finale prvenstva iduće godine, a to je zato jer ljudi kuže da je klub bez povijesti i zapravo KK Rudeš dok je Cibona prvak Europe i osvajač svih postojećih trofeja u europskoj košarci te naravno simbol Zagreba.
  • Nino Bule
    11.6k
    U isto vrijeme kk cibona je bankomat određenih ljudi i samo se prolongira njen raspad ali na ovim temeljima ne moze prezivjet. Te "umjetno" price su gluposti, kk dinamo je sagrađen na jako zdravim temeljima i jedna je od rijetkih pozitivnih sportskih prica u hr, ne bi me cudilo da kroz par godina uz gasenje cibone dobar dio te publike pređe na utakmice dinama.
  • Tom Hanks
    2.6k
    "U isto vrijeme kk cibona je bankomat određenih ljudi"

    A (NK)Dinamo to nije?
  • Nino Bule
    11.6k

    Je, ali se nesto pokusava poduzet po tom pitanju. Mozda se rjesi i pitanje cibone ali to se meni cini kao teski science fiction.
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Sta se radi po tom pitanju?
  • Nino Bule
    11.6k

    Postoji vise od 200 ljudi koji idu na utakmice i zele promjene. Koliko god losa posjeta bila na dinamovim utakmica (iako po meni dinamo ima sasvim ok krug pratitelja samo oni ne dolaze na stadion) cibona je potpuno izgubila bilo kakvu kriticnu masu koja bi mogla napravit neki pritisak. Da dinamova uprava zareda rezultate kakve cibona ima vjerovatno bi sami pobjegli, dok u ciboni ovi mogu klub dovest do amaterske razine i nema nikoga tko to moze zaustavit.
  • Tundra
    518
    ne mislim nego se to već može vidjeti. Dinamo je prošle sezone imao veću podršku od Cibone na njihovoj međusobnoj utakmici. I većina navijača Dinama koje ja znam navija za KK Dinamo, a Cibonu poštuje zbog povijesti ali ništa više od toga.
  • og1986
    2.9k
    Većinu navijača Dinama boli ona stvar za košarku. A kamoli da se idu sada dijeliti na navijače Cibone i tek nastalog KK Dinamo
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Ma ko navija za KK Dinamo nemoj me zaj*bavat. Nemozes mi rec da su ljudi navijali za drugoligaski klub a jednog od klavnih konkurenata za prvu ligu "poštuju zbog povijesti".
  • Keyser Soze
    8.2k
    Ima i Posušje veću posjećenost od NK Dinama pa to ne znači da ima više navijača i da je popularniji klub. Cibona nema navijačku skupinu, Dinamo ima iako bi rekao da većinu njihovih navijača koji dolaze košarka ne zanima. Uspoređivati popularnost KK Dinama i Cibone je suludo, da se Cibona ugasi sutra i dalje bi bila više spominjana za 10 godina...
  • Majki2111
    2.6k
    Samo Alonso :yum: :smile:
  • deda
    28.1k
    To Majki, Ferdo je car :strong:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.