• marcio amoroso
    32.4k

    Ja da se moram kladiti uložio bi novac na njih.
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Drake je bio ulozio 200k$ da Warriorsi uzimaju zapadnu. Ako mu prode dobije milku :lol: . Njemu je to sitnis doduse. Brooklyn je isto dosta jak, KD, Kyrie, Seth... Mogu i oni osvojit ali zbog navijackih razloga nadam se da ce warriorsi..
  • marcio amoroso
    32.4k

    Meni je čak Warriorsima prva prepreka najveća. Denver može biti jako jako nezgodan. U Phoenix ja osobno ne vjerujem previše iako bi volio da osvoje oni ili Boston.
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Denver ovisi o tome kakav je Jokic taj dan, nesto kao i Dallas o Doncicu. Ako nema Jokica nema ni Denvera
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    NBA playoffs

    Utah 1-0 vs Dallas
    Minessotta 1-0 vs Memphis
    Philadelphia 1-0 vs Toronto
    Warriors 1-0 vs Denver
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Navijam za Boston, al bez Williamsa šanse nisu iste kao i sa njime, od ostalih, nadam se da Warriorsi uzimaju i da Steph napokon uzima i taj MVP Finala.

    Od ostalih ekipa, volio bi da tovar Bogdanović i Utah ispadnu.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Od ostalih ekipa, volio bi da tovar Bogdanović i Utah ispadnu.Navijač Dinama

    I ja :grin:
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Meni samo nije jasno zasto je Boston favorit po kladionicama. Po meni Brooklyn je ipak pre jak za njih
  • marcio amoroso
    32.4k

    Zato što nakupina dobrih igrača ne znači nužno dobra momčad. Mislim da je Boston dosta homogeniji i posloženiji. Valjda ih zato smatraju favoritima.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    zato sto Boston ima momčad, obrana možda i najbolja u ligi sa Marcusom Smartom(glavni kadnidat za defenzivca godine). A napad je raznovrsan, od Tatuma i Browna koji su vrhunski šuteri i poenteri te odlični defenzivci.

    Brooklyn ima Duranta i Irvinga u napadu, te solidnog šutera Setha Currya, i to je to. U obrani baš nemaju nikog i tamo su rupa najveća. Protiv svake ekipe koje ima iole ozbiljniju obranu i jak raznovrsan napad, Brooklyn ima debelih problema.
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Ja opet mislim da to Brooklyn moze bez vecih problema. Vidit cemo, u 21:30 se igra, stignemo i prokomentirati
  • marcio amoroso
    32.4k
    Ja opet mislim da to Brooklyn moze bez vecih problema. Vidit cemo, u 21:30 se igra, stignemo i prokomentiratiImamo Dinamo

    Ja sam prognozirao Boston u 7.
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Vidjet cemo veceras kako stvari stoje sad cu ja otic slozit kako ja mislim da ce biti
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Iskreno ne bi radio neke velike prognoze, ali bi uzeo Boston u 8/10 puta, kao i što bi od 10 put uvijek prije uzimao Milwaukke da će odbranit titulu ili da će Warriorsi podić pehar nego neku drugu ekipu.

    Atlanta mi ima veće šanse čak nego Miami za proć dalje. Sixersi su ekipa zaštićeni ko lički medvjedi, imaju dva egoiste koji nekako i uspiju zajedno al finale konf. im je plafon. Ma da ne bi rekao da će lagano na kraj izać sa Raptorsima.

    Griezzliesi su kao i Sunsi ok i jako pristojna i raznovrsna ekipa, ali Memphis treba stvarno bolje igrat nego onu prvu utakmicu.

    Minnesotta mi je dark horse playoffa. Utah ekipa za regularne sezone. Takva ekipa tamo i prolazi samo, imaju siledžije Clarksona i Mitchella, dobrog defenzivca(i samo to) Goberta, i tovara koji je jedino pozitivno u Hrvatskoj reprezentativnoj košarci.

    Dallas bez Dončića u rangu Cibone.

    Denver bez Jokića(trebao bi opet MVP nagradu,sasvim zasluženo) još lošiji.
  • xavier
    11.1k
    Netsi imaju puno problema. Prošle sezone, kad su imali i Hardena, mnogi su mislili da će se prošetati ligom pa na kraju baš i nije bilo tako. Durant i Irving su top ofenzivni igrači. Durant po meni vjerojatno broj 1 u ligi, a i Irving je dosta visoko. No imam dojam da Durant ipak nije nikad uspio ukupno pridonositi svojoj momčadi koliko je to često znao LeBron. O Irvingu u tom segmentu ne treba previše trošiti riječi jer koliko god je top igrač ako gledamo isključivo napadački potencijal, toliko je prosječan u drugim segmentima.

    Boston je puno kompaktnija i bolje posložena momčad, ali ne treba zaboraviti ni da su oni još prije nekoliko mjeseci izgledali puno lošije. Boston je vjerojatno blagi favorit, ali po mene je to serija koja može bez problema otići i na jednu i na drugu stranu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.