• Remiza
    51
    Drama na kraju,ali kup je tu nakon 9 godina!
  • serbus
    3.6k


    To se slažem ali isto tako mi je draže srcu da kanta ide Ciboni a ne pizdi koja pobjegne u Sloveniju jer nije mogao kupit grad sa vrećicom cedevite.
  • cron1ck
    1.6k
    Upravo kreće meč našeg Filipa Pejića na KSW, ima za gledati kod hambija na instagramu
  • Olmic
    2.7k


    Propao taj Pejić
  • cron1ck
    1.6k

    Bome teska banana
  • r1oma
    1.5k
    Teska situacija za Pejica, vidjet cemo kako ce proci na sljedecem FNC-u
  • r1oma
    1.5k
    Stosic izgubio u borbi za pojas. Jednostavno prevelika razlika u tezini uzmedju Stoleta i De Friesa s obzirom da se prakticki cijeli mec odvijao u parteru
  • Nolifer
    6.7k
    Gledao sam tekmu. Bili smo borbeni, zaslužena pobjeda naših!! Al infarktna završnica....



    Dobili Švedsku sa 105:98

  • serbus
    3.6k


    Rekli bi pipsi na putu prema dole... Sjećam se kao klinac jedne tekme i malo davim loptu veli meni majstor riješi se lopte odmah proslijedi....
    I tako nažalost počnem tako igrati i bacim jednu u aut i klupa do kraja... I dok će nam play ko klinac na klupu čim ide van šprance bit ćemo za kurac.

    Tu sam već shvatio ko klinac zakaj smo loši i nemamo playa nikad ga nismo ni imali jer ti ne daju da se igraš sa loptom od starta. Moraš upoznat loptu, naučiti griješiti da ti se to kasnije ne događa. Ubijaju kreaciju klincima brinući se da ne izgubi jednu loptu, a time nije svjestan da gubi tekmu.
  • flexXy
    1.9k

    Upravo to, i pogotovo problem kod vecine tih trenera je sto klincima guraju neku pozicijsku kosarku umjesto da ih ucis sve segmente. Npr. uzmu najviseg klinca i taj mali mora samo stajat pod kosem i nista ga drugo ne nauci. Zato se dogodi problem u prijelazu na seniorsku razinu ako taj klinac koji se do tad samo gurao pod kosem ne izraste dovoljno. Na kraju mu sav trud koji je ulozio u kosarku bude dzabe jer ga nisu naucili druge segmente igre.
  • Nolifer
    6.7k


    Mi ne da nemamo samo playa, nemamo praktički ni obranu, gledam jučer, pa to je plivalo na sve strane i zato primamo olakotne koševe. Bez jake obrane nema ništa.

    Ali plus je kaj su borbeni i bore se do kraja, nisu se predali... Nadam se da će sve to doći na svoje..
  • Eduardo
    17.6k

    "Priča se okolo kako je Cain lovio dvojicu muškaraca u vozilu. Jedan od njih optužen je za zlostavljanje jednog Cainovog djeteta u vrtiću. Druga osoba je zlostavljačev otac. Cain je upucao oca. Rečeno mi je da je pucao minimalno tri puta. Ne znam je li zamijenio dva čovjeka ili je pucao na obojicu, a samo jednog pogodio", objavio je FightOracle.
  • miro
    3.2k
    odlično 1. poluvrijeme Zagreba protiv Kiela, 15:12 nadam se da će tako i nastavit
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.