• Nolifer
    8.1k
    Meni ovaj Hansen igra najbolji rukomet na turniru, pa lik sve pogađa i sve ubija, igrač koji čini razliku. Sjećam ga se u doba Balića da je počinjao.. Ma ti skandinavci su jaki svi, nema slabog protivnika...

    Opa, a kako to, a kako to?

    https://sportske.jutarnji.hr/sn/sport-mix/rukomet/skandal-na-euru-nikola-karabatic-igrao-je-pozitivan-igrat-ce-i-danas-evo-i-objasnjenja-ehf-a-15149047

    Naš Duvnjak nije mogao zbog korone valjda igrati, a ovaj smije.... Ovo je prvenstvo baš smiješno
  • serbus
    4.2k

    Što je dozvoljeno Jupiteru nije volu stara narodna
  • Eduardo
    20.3k
    Da, Duvnjak je imao COVID, ali razlog zašto ne igra je ozljeda leđa. Bio je neki dan na RTL-u i pričao o tome.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Znači EHF procjenjuje sam antitijela. :grin:
  • superhik
    11.1k
    Evo Pešić za sad bolji od Hallgrimssona
  • jp23
    2.6k
    Sad kad više nemamo šanse za proć dalje, sad gazimo :lol:
  • Keyser Soze
    10k
    Pešić majstor skupi 13 obrana kad je nebitno.
  • jp23
    2.6k
    Sad kad više nemamo šanse za proć dalje, sad gazimo :lol:jp23

    Bez brige, pregrist ću jezik, sa +4 i +5 u jednom trenutku, sada gubimo :meh:

    Edit: Preokret u zadnjoj minuti. Pa ovo je šou :lol:
  • og1986
    2.9k
    Pešić cijelo prvenstvo 16 obrana, danas 15. A bože.
  • marcio amoroso
    36.6k

    Drago mi je za njega :pray:
  • Krizy
    43.5k
    "hrs_insta ‍ | Tin Lučin #goat
    E sad kad je i službeno proglašen igračem utakmice, ispričat ćemo vam jedno poglavlje u životu ovog dijamanta. Vjerojatno njemu jedno od (naj)dražih s obzirom da je vrijeme radnje zadnjih 20-ak dana, a mjesto radnje Europsko prvenstvo gdje igraju veliki dečki.

    Priča kreće ovako. Nakon što je prošao prve dvije faze priprema za #ehfeuro2022, bio je u Rijeci i dvoumio se oko datuma odlaska u Poljsku gdje je Wisla Plock njegov drugi dom. U zadnji trenutak, izbornik Hrvoje Horvat zove ga u momčad, a nakon što su u izolaciju morale dvije najjače karike: Dule i Cindra. ⛔

    Spakirao se i umjesto u avion, sjeo u autobus i kasno navečer stigao u Osijek. Dan iza bio je rođendan njegovog današnjeg cimera Ivana Martinovića, a kako to protokoli nalažu, Tin Lučin je iz preventivnih razloga bio odvojen od ostatka momčadi. Možete zamisliti kako mu je bilo posebno trenirati, iščekivati zeleno svjetlo, jesti za posebnim stolom ili iz prikrajka promatrati ekipu kako slavi Martin ročkas. Uostalom, i mnogi od vas su to prošli na različite načine.

    Obiteljska atmosfera koja vlada u malom krugu ovih velikih ljudi, dodatno ga je motivirala da eksplodira u najdražem dresu. I upravo to je i napravio, odnosno radi. Genijalac, majstor, hrvatska budućnost, Lackovićev nasljednik, pravo otkriće...nemamo mjesta u opisu koliko ima Lučinovih komplimenata. I neka ih ima.

    On je i dalje čvrsto na zemlji. On i dalje kao jedan od najmlađih, svaki dan nosi lopte s cimerom Martom. I baš zato ćemo reći, on je TIN LUČIN, veliki dečko, naše čudo i ponos koji najbolje govori sam o sebi na terenu i izvan terena. Bravo! ❤️"
  • Eduardo
    20.3k
    Dobar je Tin, ali baš dobar. Jedna od pozitivnih strana ove pandemije koja je zahvatila reprezentaciju.

    Mene fascinira onaj Danac Gidsel, desni vanjski. Dečko je čudo od igrača, ima 22 godine. Zabio je 35 golova iz 36 udaraca što je učinak od 97.2%. Jedini šut promašio je protiv nas. Nestvarna stattistika.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Kad je priča o rukometu i Dancima. Meni je "starac" Hansen i dalje vrhunski igrač. Usudim se čak i subjektivno reći, nakon Balića najbolji rukometaš ikad. Bolji od sirovine Karabatića.
  • Mali Zeus
    13.2k
    https://www.24sata.hr/sport/lino-zar-cemo-plakati-sto-nema-igraca-od-36-godina-jao-nama-ovo-podbacaj-dajte-argumente-811231

    Nemam pretplatu na 24 sata (komično da su uveli pretplatu na baš sav sadržaj), al iz naslova je jasno kakav je način razmišljanja i postupanja koji je baš Lino i uveo. 'Staraca' se riješavaj pošto poto, svako natjecanje uvodi 5, 6 novih i pomlađuj jer pomlađivanje se radi svake 2 godine jel i pričaj o tome da rezultat nije podbačaj jer si sam spustio kriterije.
    Karabatić s 36 godina i dalje igra na visokoj razini, a Hansen samo malo mlađi, ali ne mi moramo izmišljati toplu vodu.
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Francuzi jednostavno doktori rukometne igre, gubili cili meč 4,5 razlike i na kraju slome Dance
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.