• db-izbjeglica
    15.4k
    Gledao prijenos srbija-španjolska na RTS-u.
    Srbi prošli, svaka čast, fenomenalan preokret.

    Međutim, komentator :rofl:

    Majku ti milu, to je narativ prema kojem srbi igraju protiv Španjolaca, sudaca, olimpijskog odbora, ma protiv cijelog svijeta... Svi su se urotili protiv njih, bore se protiv tisuću nepravdi, al to je Srbija... B-o-l-e-s-n-o
  • GZomanid
    685
    Klasika za njih
  • SAS1987
    14.7k
    Naša Janja Garnbret je osvojila olimpijsko zlato u penjanju :cool:

    Ne znam koliko pratite penjanje ali to je jedan luđačko zahtjevan sport...
    Snimka penjanja na najvišji dimnjak europe, u Trbovlju (360m visine). Video je malo duži pa ga makar premotajte na 5.44... stvarno je nevjerovatno što penjači mogu :smile:

  • SAS1987
    14.7k
    8. Partizan Belgrade €8.5 million euros ($9.4 million US dollars)

    8. Cedevita Olimpija Ljubljana €8.5 million euros ($9.4 million US dollars)

    8. Budocnost Podgorica €8.5 million euros ($9.4 US million dollars)
    Kwedi

    Odakle Zvezdi, Partizanu, Olimpiji i Buducnosti 8.5 milje € na sezonu? Kako se oni financiraju?
  • marcio amoroso
    36.6k
    Čović je javno priznao da država gura zvezdu, usput je optužio partizan da dobijaju još više.
    Budućnost isto državni projekt. Cedevita iskreno ne znam.
  • Kwedi
    3.8k
    Cedevita Olimpija je Emil. Iste cifre ko kad su bili u Zagrebu.
    Beogradski blizanci državni projekti, slično i u Crnoj Gori
  • markoli
    1.7k
    S tim ciframa igraš F4 Lige prvaka u rukometu ili si vrlo blizu toga. PSG je godinama imao daleko najveći budžet (17,5 mil. EUR je bilo najviše, ali uvijek oko 15 mil. EUR), ali nikad ništa nisu osvojili i Arapi su im sad srezali lovu. Mađarski Veszprem imao oko 10 mil. EUR, isto nikad nisu osvojili Ligu prvaka. Od većih Kiel i Barca su tu oko 10 mil. EUR (zadnja dva osvajača).

    U europskoj košarci je puno veća lova.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Karate mi još ispada najzanimljiviji i najatraktivniji borilački sport na OI, a pojavio se sad i možda nikad više.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    link

    vrli novinar hvali francuski sustav, ali se pravi slijep i/ili glup.
  • og1986
    2.9k
    Sustav je koloniziraj kontinent pa si preberi kaj ti paše.
    Ali, nedaj bože to reći u novinama.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Pa baš, ajd ti tom bajnom sustavu makni sportaše porijeklom iz afrike i ostale strance pa ćemo vidjeti njegovu uspješnost.

    Mi crpimo sportaše iz populacije koju imamo u državi, + ono malo Hrvata u BiH. Kakav sustav se na duge staze može boriti protiv kolonijalnog francuskog?

    Doduše, sve i da imamo takvu mogućnost, meni to uopće ne bi bilo poželjno.
  • Baneki
    745
    Izgubili Slovenci u utakmici za broncu. Treba im ipak čestitati na uspjehu i ulasku u polufinale.
  • r1oma
    1.5k
    ima li netko stream za Babicev mec?
  • Bosna86
    11.7k
    Pobjeda Delije.... bravooooo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.