• Nino Bule
    13.8k
    AJ majstorski Ruiza dobio, nas hrgovic isto pobjeda. Dobra vecer za borilacke sportove sinoc.
  • marcio amoroso
    36.6k

    Meni je Joshua pickasto dobio.
  • Eduardo
    20.3k
    Joshua bi opet dobio po pi**i da je ušao u otvoreni fight. Da je slučajno on bio taj koji je primio par onakvih pljuca kakvih je Ruiz primio kladim se da bi pao. Uglavnom, po meni nije AJ jedini krivac za smeće od meča (bar što se nas neutralnih gledatelja tiče), mogao je i Ruiz tu riskirati puno više. Makar u zadnje 2-3 runde. Nije ponudio ništa, zaslužen poraz.

    Nisam baš neki fan Hrgovića, ali bit će zanimljivo vidjeti njegov krajni domet.
  • Nino Bule
    13.8k
    Nema tu nista pickasto, nije to ulicni fight nego boksacki mec i joshua ga je nadboksao
  • vafenss
    233
    Joshua je pobjedio,ali u skakutanju i izbjegavanju borbe
  • marcio amoroso
    36.6k

    Upravo tako sam i ja to vidio.
  • Markelo
    2.6k
    Samo sto je stvar u tome da je njega Ruiz u prvom nokautirao a u uzvratu Aj nije bio ni blizu da nokautira Ruiza. Je pobijedio, al Aj nije uzvratio nokautom
  • cron1ck
    1.7k
    Jooj ljudi, pa ne mozete pratit boks kao uličnu tuču, mislim razumijem ja sto vi hocete reci, ali komentare pickasto je dobio i tako stvarno nema smisla. Da ste mjesec dana trenirali boks ili samo malo aktivnije pratili shvatili bi kako je AJ jucer izdominirao, od samih eskivaza pa do drzanja distance, definitivno zasluženo i nitko ne moze umanjinjiti njegovu pobjedu i nacin borbe za jedan posto.
  • xavier
    12.1k


    Upravo tako. Čitam jučer komentare i ne vjerujem. Pa ne radi se o uličnoj tučnjavi nego o veoma zahtjevnom sportu gdje je Joshua odradio taktički odličnu borbu. Kontrolirao je meč od prve do zadnje minute i njegova pobjeda niti u jednom trenutku nije došla u pitanje.

    I neki sad smatraju da je umjesto toga trebao ući u otvorenu borbu gdje u svakom trenutku riskiraš da naletiš na udarac koji će te srušiti. Koja bi bila logika toga?
  • Guinness
    2.2k
    majstorski Ruiza dobioNino Bule

    Taktički savršeno, kalkulatorski i na distanci. Majstorski po meni nikako.
  • Stihl
    3k
    Jel ima ko da prati ili igra pikado? Meni je vrh!
    wx77pvm2g85t1oh4.jpg
  • Bosna86
    11.7k
    Taylor ubica
  • Stihl
    3k

    Istina, najbolji igrač u povjesti pikada. Samo kaj ne igra više. Otisel je u mirovinu. Tj.više ne igra na svjetskim prvenstvima i službenim PDC ligama. Samo ovak po nekim turnirima.
    Phil Taylor sa navijačima Stokea
    https://youtu.be/g6tQqjHEePY
  • Stihl
    3k
    Imamo i prvog prvaka u nekom sportu ove godine, inače je pikado jedini sport koji svog prvaka dobije na Novu godinu, a to znači da je to prvo finale i prvi prvak u Novoj godini. Pa čestitke mom favoritu kojemu je ovo prvi naslov prvaka svijeta. :clap:
    4xuw4x3kf5cnxa2o.jpg
  • deda
    32.7k
    Meni je atmosfera na tim pikado prvenstvima totalno genijalna. :up:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.