• Simke
    497
    Bas lijepo za pogledat, od igre do slavlja :clap:
  • Markelo
    2.5k
    Nadam se da će hrvatska radioteleprčija uspjet kupit završnicu prvenstva pa da mogu gledati na Tv-u a ne tražit streamove koji mi više štekaju nego rade.

    Čestitke curama na pobjedi
  • Neki tip
    19.1k
    Oduševljen sam! Kako volim ovakav pristup, izgaranje, zajedništvo u ekipi!

    Predobro, baš užitak!
  • r1oma
    1.5k
    S obzirom da je Joshua pobjedio Puleva promotori Joshue i Tysona Furya će od sutra krenuti u pregovore za održavanje borbe u 2021.
  • Bosna86
    11.6k
    Kakav je ovo Terminator na našem golu, treba je za muške prebaciti.... Ženska je sve obranila u drugom poluvremenu, za 17 min samo 1 primljen pogodak
  • luftwaffe
    645
    Svaka im čast
  • NORTE
    9k
    Baš ih je lijepo vidjet kako slave.
  • Neki tip
    19.1k
    Bravo x 100!! Baš sam zadivljen duhom ove ekipe..
  • r1oma
    1.5k
    Nemam rijeci, svaka cast cure :clap:
  • NORTE
    9k
    Ženska je sve obranila u drugom poluvremenu, za 17 min samo 1 primljen pogodakBosna86

    50% udaraca u tekmi je obranila ako sam dobro vidio. To je nevjerojatna statistika.
  • flexXy
    1.9k
    Ne znam je li itko ikad napravio ovakav uspjeh sa igracicama iz prakticki amaterske lige. Svaka cast curama.
  • Bosna86
    11.6k
    https://m.youtube.com/watch?v=N-WQufxf1Ak video protiv Nizozemske... Ženska je bolesna
  • NORTE
    9k
    Ne znam je li itko ikad napravio ovakav uspjeh sa igracicama iz prakticki amaterske ligeflexXy

    Zanimljivo. Posebno kad dobiješ Njemačku, za koju sam siguran da ima profi 1.žensku ligu, bar mislim da je tako.
  • NORTE
    9k
    video protiv Nizozemske... Ženska je bolesnaBosna86

    Jebote žive lopte. Prva je totalno nevjerojatna, a i četvrta.
  • flexXy
    1.9k
    Posebno kad dobiješ Njemačku, za koju sam siguran da ima profi 1.žensku ligu, bar mislim da je tako.NORTE

    Ma to je razlika nebo i zemlja po ulaganjima u sport kao i u svemu realno. Ovim curama je rukomet prakticki hobi i ovdje igraju za neku sitnu lovu stvarno. Pol ovih cura u Lokomotivi igra zato kaj dolaze studirat u Zagreb.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.