• nkdz
    829

    Kanjuh je u repki, prvu je pauzirao zbog kartona, a ovu je dao gol.
    Cekol je jos ozlijeđen brijem pa nije pozvan.

    edit: sad sam tek skuzio da je vec odgovorio bk5b
  • Građanski1911
    329
    https://futsal-dinamo.hr/klub/dan-nakon-20-obljetnice-povratka-svetog-imena-vukovar-91-futsal-dinamo/

    Na jubilarnu 20. obljetnicu od povratka SVETOG IMENA, na Valentinovo 2020., Futsal Dinamo će u Dvojci Doma sportova ugostiti gradskog rivala Alumnus u prvenstvenoj utakmici.

    Dan kasnije, 15. veljače, naša momčad zaputit će se u Vukovar u kojem će u Dvorani Borovo s početkom u 20 sati odigrati prijateljsku utakmicu protiv HNK Vukovara 91.

    Poznato je kako je NK Dinamo prvu utakmicu nakon povratka imena, i devet-godišnje borbe njegovih navijača, odigrao 19. veljače 2000. upravo u Vukovaru, protiv istoimenog kluba sa „sufiksom“ 91.


    Grad Heroj tog je dana bio premali za sve navijače Dinama koji mu se svake godine vraćaju najmanje jednom i sudjeluju u Koloni sjećanja.

    Na inicijativu domaćih Bad Blue Boysa iz Vukovara, 15. veljače održat će se utakmica između Vukovara 91 i Futsal Dinama kako bi se obilježila ova velika obljetnica (nakon tekme predviđeno je druženje na Plavoj noći na Richu, brodu na Dunavu) te će se tako spojiti veliki Dinamov vikend:

    U petak se igra utakmica Futsal Dinamo – Alumnus, u subotu Vukovar 91 – Futsal Dinamo + Plava noć, a u nedjelju Osijek – NK Dinamo (15h) u Gradskom vrtu.
  • Mr Blue
    3.4k
    Rezervirajte si Plavo Valentinovo, napunimo Dvojku!
    Očekuje nas i dobar program prije tekme, ali o tome malo više kasnije!

    2rpnp7rwy698l6jg.jpg
  • Zambatine škude
    2.3k
    https://futsal-dinamo.hr/klub/pocetak-utakmice-futsal-dinamo-alumnus-1815/?fbclid=IwAR0k1QrH9Kcdxz1AWhPdP5AW_1YfjELgerlp7rq7Qmw4YC_UP3U8r2zA7Xw

    Vrata Dvojke otvaraju se već u 17 sati te će se u hodniku dvorane prikazivati dokumentarni film o povratku SVETOG IMENA.
  • luftwaffe
    645
    Dečki su stvarno zaslužili da ispunimo, često jezivo praznu, dvojku
  • Mr Blue
    3.4k
    Nakon lošijeg prvog dijela prvenstva, drugi smo počeli odlično. Dečki zaslužuju podršku jer pobjedom za sedam dana bi učinili veliki korak ka osiguravanju doigravanja. A u slučaju nekih povoljnih rezultata mogli bi zakucat i na Top4.

    Alumnus nas još nikad nije dobio, vjerujem da neće ni ovaj put.
  • nkdz
    829
    https://futsal-dinamo.hr/prva-momcad/klub-napustilo-pet-igraca-ostvarena-suradnja-s-drugoligasem/
    5 igraca je napustilo futsal dinamo, po meni sve logicni odlasci, zao mi je jedino Grubeše jer mi se cinio kao borben lik ali Mudronja vjerojatno ima više smisla jer je ipak mladi reprezentativac i kvalitetom je minimalno jednak ako ne i bolji.

    A suradnja s Petrinjćicom je super odluka koju sam priželjkivao prije sezone da dinamo ima neku "b" momcad gdje se mogu kaliti igrači koji nisu jos za prvu momcad.
    Imali smo dolascima golmana Mudronje i povratka Grubeše malo preveliki roster ovime su to rijesili.
  • Guinness
    2k
    8tz0yqop0cqm5aat.jpg
    Kad god bi pokušao nešto čitat na webu javi mi se ova greška. Znam da je ranije već pisano o tome.
  • nkdz
    829

    ja sam sa google searcha isao automatski na vijesti jer mi se isto ovo pojavljivalo kad bi kliknuo na homapage od futsal dinama
  • nkdz
    829
    Zimski prijelazni rok u Futsal Dinamu bio je dosta prometan. O dolascima smo već pričali, Klub su pojačali desni bek Kristijan Grbeša i vratar Pave Mudronja, s kojima smo već odradili prve intervjue.

    No, isto tako, naš Klub ove su zime napustila petorica igrača, od kojih će četvorica svoju karijeru nastaviti (barem privremeno) u MNK Petrinjčici, klubu iz Petrinje koji se natječe u 2.HMNL Zapad.

    Naime, Futsal Dinamo i Petrinjčica ostvarili su sportsku suradnju te smo drugoligašu posudili vratara Tomislava Hercigonju i desnog beka Danijela Dekanića, dok su ispisnicu dobili mladi reprezentativac Dominik Cvišić te Matija Tolić, s time da potonji dvojac možemo vratiti ako naš stručni stožer zaključi da su nam njihove usluge u bližoj budućnosti potrebne.

    „Razlog ove suradnje su dobri odnosi s Petrinjčicom i našim navijačima iz Petrinje. S ovim posudbama omogućili su našim mladim i perspektivnim igračima da se kale i da u kompetitivnom okruženju prikupljaju vrijedno iskustvo“, rekao nam je predsjednik Matija Đulvat.

    Petrinjčica se nalazi na posljednjem mjestu 2.HMNL Zapad sa šest bodova iz šest kola, no u drugi dio sezone. osim s našom četvorkom, ulazi pojačana i s Antunom Janešom, koji je stigao iz Uspinjače Gimke, te novim trenerom Kostom Đukićem.

    Debi u dresu petrinjskog drugoligaša naši će igrači imati u ponedjeljak, 10. veljače kada dočekuju prvoplasirano Jesenje.

    Također, Futsal Dinamo raskinuo je ugovor s pivotom Josipom Grubešom koji više nije dio naše momčadi i trenutno je slobodan igrač.

    Svoj petorici želimo sreću u novim sredinama te im poručujemo da ćemo pratiti njihove nastupe dok ih 14. veljače, na utakmici protiv Alumnusa, očekujemo u ulozi šestog igrača.


    kopirao sam za one koji ne mogu otvoriti
  • Pop corn
    5.9k
    U BBB Fan Shopu u Ilici možete kupiti ulaznice za obje utakmice Futsal Dinama koje su u petak i subotu pred nama...
    7bzrmcr0u8v7lsgk.jpg
  • Mr Blue
    3.4k
    Web bi sada trebao biti u punoj funkciji, svi problemi bi trebali biti riješeni. Ako netko primijeti neke greške molim neka prijavi.

    Meni se isto sviđa ovo s Petrinjčicom, a svi dečki su odmah upisali debi i pobjedu. Golove su postigli Dekanić i Cvišić u 4:2 pobjedi nad prvoplasiranim Jesenjem.

    Intervju s novim pojačanjem na golu, Pave Mudronja: Ako smo pravi u traženom trenutku, možemo pobijediti svakoga!

    Povratak brošura/programa, meni osobno draga memorabilija: Vraća se Dinamova brošura!

    I polako počinjemo zagrijavanje za petak. Obavezno pročitajte svi koji dolazite, a nadam se da se vidimo u što većem broju, to se posebno odnosi na forumaše ovdje, javite se za piće ili dva!
    5 stvari koje morate znati o utakmici u petak
  • nkdz
    829
    Meni se isto sviđa ovo s Petrinjčicom, a svi dečki su odmah upisali debi i pobjedu. Golove su postigli Dekanić i Cvišić u 4:2 pobjedi nad prvoplasiranim Jesenjem.Mr Blue

    Pa da, odlican potez, u ovom rosteru za njih nebi bilo mjesta, a druga liga je taman jaka da krenu u ozbiljniji futsal i da se polako kale za budućnost, a i Petrinjćica je kultni klub koji zasluzuje bolja vremena, fejs im je pun hvale za tekmu s Jesenjem u kojoj su naši igraci puno pokazali.

    A petak jedva cekam :) bit ce brutalno
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.