• Eduardo
    16.8k
    Pošto imamo sad dosta relativno mladih trenera od koji su neki već i ostvarili poprilično zapažene angažmane, ali i rezultate možda bi bilo dobro imati i ovaj topic gdje možemo komentirati njihov rad. Tko zna što budućnost nosi pa možda jednog dana netko od njih bude sjedio i na našoj klupi. Da se ne koncentriramo samo na mlade tu su i oni koji su već bili kod nas (po nekoliko puta) manje ili više uspiješno, tako da i oni dolaze u obzir.

    Nabrojit ću neke od njih; Ivan Leko, Niko Kovač, Robert Prosinečki, Igor Tudor, Slaven Bilić, Branko Ivanković, Zoran Mamić, Kruno Jurčić, Zlatko Dalić, Igor Bišćan...

    Kovač uzeo Bundesligu, Leki za dlaku izmakla obrana naslova u Belgiji, Bišćan uzeo kup preko naših leđa, Tudor spasio Udinese...

    Meni se posebno sviđaju Leko i Bišćan. Leko mi se čini kao onaj pozitivni luđak koji daje cijelog sebe za klub, igrače i navijače a to se prepozna i vraća mu se na terenu i tribinama. Bišćan jako brzo uči i napreduje. Uvijek odmjeren i realan u istupima, a i njegovi dosadašnji rezultati govore da tu ima nešto.
  • dinamo vitez
    213
    Stvarno imamo more odličnih mladih trenera, dodao bih tu i Ivana Jurića. To rečeno, Bjelicu ne bih mijenjao ni za jednog. Nadam se da će mu klub dati odriješene ruke u dovođenju igrača ovo ljeto, jer mi se ne čini da su Atiemwen i Andrić baš bili njegovi pickovi.
  • Eduardo
    16.8k
    Jurić u Genoi kao Jurčić u Dinamu. Čovjek u tri navrata vodio Genou bez da je izmedju toga bio trener u nekom drugom klubu. Sve to u nekom vrlo kratkom periodu.
  • LovroZG
    1.3k
    Jakirević iz Gorice isto zaslužuje bit na ovom popisu. Čini mi se da tam radi dobar poso. Fino je složio čvrstu kontrašku momčad i da nemaju neke mušice protiv slabijih ekipa išli bi u Europu.
  • BluePhone67
    3k
    Mislim da je ove sezone bio 9 puta trener kola, sto se tice Jakirevica.. inace plavi Metkovic :strong:
  • Eduardo
    16.8k
    Iako tema nije zaživjela moram je aktivirati zbog Nike Kovača.

    4 kola do kraja;
    • Lille 73 boda
    • PSG 72 boda
    • Monaco 71 bod
    • Lyon 67 bodova

    Ovaj podatak je fascinantan; zadnjih 9 utakmica Monaco nije primio gol (8 pobjeda i X protiv Lillea - gol razlika iznosi 20:0)! (uključujući ligu i kup)

    Ako dodamo tu još 3 utakmice onda taj niz izgleda ovako;
    • 12 utakmica
    • 10 pobjeda
    • 1 poraz (Strasbourg u gostima - 1:0 - primljen gol iz daljine u 91. minuti)
    • 1 neriješen
    • gol razlika 24:1

    U tim utakmicama igrali su i s Lilleom i s PSGom i Lyonom. :up: Također, oba puta u sezoni je dobio PSG. :clap:
  • SAS1987
    13k
    Igor TudorEduardo
    Prekinuo dominaciju Juventusa u Italiji.

    Zoran MamićEduardo
    Tek se treba dokazati u Premier ligi BiH.

    A Kovacu svaka cast :smile: Trener Dinama u neko drugo vrijeme.
  • vjeko1701
    5.9k
    Još davno kad je preuzeo reprezentavciju, prva reakcija mi je bila jako negativna iz razloga jer sam smatrao da je prerano, prebrzo i da ćemo ga samo potrošiti u vrijeme kad još nije spreman za to. (Kovač)
  • Markelo
    2.3k
    Ovo zadnje kolo je bila šansa za Niku al Lille nije prosuo bodove protiv četvrtog Lyona iako su gubili 2:0.
  • xavier
    11k
    Koliki se stvari promijene u dvije godine...Bjelica, za kojeg je ovdje napisano da ga ne bi dali za nikog s čim nas se većina slaže, već godinu dana nije trener Dinama nego vodi klub koji se s Dinamom bori za naslov (!), a što je najbolje, Dinamo je bez njega uspio napraviti još bolji rezultat u Europi (!).

    Za to vrijeme Jakirevića više nema na mapi, a njegov nasljednik je uspio čak i podići igru Gorice, a sada više ni on nije klubu...
  • SAS1987
    13k
    Jakirevića više nema na mapi,xavier

    Uspio ispasti sa Mariborom u EL od amaterskog Coleraine (Sjeverna Irska) :lol:

    Neki igraći Coleraine su igrali sa pivskim trbuhom :grin:
    7x2i378liy6bqsl1.jpeg
  • Dudu
    2.6k
    Na mapi je, trenira Zrinjski :D
  • Eduardo
    16.8k


    Navodno je Jurić novi trener Torina, plaća je dva milijuna eura godišnje.

    Od sinoć...

    Nakon utakmice je Jurić sa stadiona u Napulju trebao dati intervju Massimu Ugoliniju, novinaru na terenu, te novinarima u studiju u Milanu predvođenim Fabiom Caressom.

    "Juriću, večeras ste presudili tko će u Ligu prvaka. Umjesto Napolija, tamo ste poslali Juventus. Vaša Verona večeras je bila potpuno drugačija od izdanja u kojima smo je gledali proteklih tjedana. Koliko teško vam je bilo...?" krenuo je Ugolini.

    Trener Verone na to je bijesno prekinuo novinarsko pitanje: "Odmah na početku ogromno sranje! Morali biste poštovati Veronu, ne možete pričati tako o nama! Morate nam pokazati poštovanje, je li vam to jasno?! I morate gledati Veronine utakmice tijekom cijele sezone!"

    Novinar je uskočio: "Dopustite mi da završim...", ali Jurić ga je poklopio: "Ne, nećete vi ništa završiti! Neću pričati s vama jer morate pokazati poštovanje, a to ne radite, je li vam jasno? Neću vam dopustiti da završite pitanje jer me ne poštujete!"

    Novinar Skya je opet pokušao: "Juriću, vi ne poštujete mene. Ne dopuštate mi da postavim pitanje. Činjenica je da je Verona danas igrala drugačije nego u zadnje vrijeme."

    Jurić je na to do kraja poludio: "Dosta, odlazim! Niste uzeli u obzir stanje u kojem je Verona bila u zadnje vrijeme. Nemate poštovanja. Prikazujete nas pogrešno i ružno! Naša momčad je uvijek davala sve od sebe, uvijek! Vaš stav i način postavljanja pitanja je pogrešan. Samo u Italiji je moguće postavljati ovakva pitanja i ovako sumnjati. Morate mi se ispričati zbog vašeg sramnog ponašanja. Odmah mi se ispričajte!" viknuo je Jurić i otišao iz kadra.
  • LovroZG
    1.3k
    Zlatko Čajkovski? Spominje se ko jedan od tvoraca dominantnog Bayerna.
  • Imamo Dinamo
    3.1k
    Ante Čačić!
  • SAS1987
    13k
    Zlatko Čajkovski? Spominje se ko jedan od tvoraca dominantnog Bayerna.LovroZG

    Čajkovski i Zebec su tvorci Bayerna kakvog danas poznajemo. Ak nekoga zanima više o tome mu preporučujem knjigu "Bayern: Creating a Global Superclub". Na dio o Čajkovskem i Zebecu treba biti ponosam svaki navijač Dinama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.