• diebalo77
    164
    Ima tko stream koji ne šteka
  • jedan u nizu
    5.7k
    Jel netko zna sto je sa Bembarom?
    Pise da u dogovoru sa MaxSportom vise ne prenosi.

    Moze slobodno info u inbox pls
  • Nino Bule
    11.3k
    Pa krši autorska prava, to što radi je ilegalno, proširio se dovoljno da je vjerovatno maxsport reagirao i mozda zaprijetio tuzbom.
  • Mandelinho
    330


    Da su bar pametni pa da smisle vlastitu pretplatu za idući ugovor o TV Pravima, koju liga sama može prodavati kao što to radi MLS za koji putem Apple TV-a možeš kupit season pass i gledati utakmice.

    Primjerice ja na svojoj televiziji imam onaj utor za karticu, i zašto se nebi moglo izvesti da kupim karticu od MaxSporta i da mi samo ti premium kanali budu otključani, bez da moram imati dvogodišnji ugovor sa Telekomom za kanale koji mi ne trebaju.

    Ovo što se nudi u T-Comu je živa patnja jer da bi gledao npr HNL moram uzeti neki prošireni paket koji uključuje programe koji me ne zanimaju, a za Ligu prvaka da ne govorim kada stave na Arenu 7, 8, 9 i 10.
  • Nino Bule
    11.3k
    MaxSporta i da mi samo ti premium kanali budu otključani, bez da moram imati dvogodišnji ugovor sa Telekomom za kanale koji mi ne trebajuMandelinho

    Zato sto je tcom kupio prava upravo zato da takve ko ti natjera da potpisu ugovor s njima kako bi gledao hnl, ja prvi sam odma uzo maxtv kad su kupili prava
  • nemapredaje
    1.9k


    E pa ja nisam "uzo" maxtv jer ne želim monopolistima davati lovu.

    Uzo sam si lijepo iptv pretplatu za 8€ mjesečno i gledam kaj mi god srce želi.
  • Mandelinho
    330

    Eto, ako imaš to, upali Nedjeljom utakmicu na HRT-u, pa onda upali istu tu na IPTV-u i vidjet češ i vremensku, i rezolucijsku razliku. Meni to smeta :grin:


    Pa govorim da u idućem ugovoru treba izmisliti HNL season pass, jer sigurno ću dati 5-10€ mjesečno za to, prije nego za IPTV i pritom biti ilegalan. Koliko sam upoznat, postojalo je vani nešto slično sa Sky Sports pretplatom, mislim da je sad slično sa DAZN-om.
  • Nino Bule
    11.3k

    Pitanje je bili iste pare zaradili onda od ugovora
  • nemapredaje
    1.9k


    Vremenski da ali u rezoluciji ne
  • Laugreano
    1.3k
    Ja uzeo iptv za 15e godišnje i top radi.
  • Mandelinho
    330

    Ne padaju ti frameovi? Nemoguće..
  • Dudu9
    422
    Pa T-com plaća 9mil eura godišnje za TV prava HNL, misliš da ima toliko pretplatnika po 10e da pokrije 9mil eura?
  • nemapredaje
    1.9k


    Svi ti IPTV provideri imaju testnu shemu na 24 sata. Uzmi pa isprobaj
  • Laugreano
    1.3k
    https://www.leadcool.net/shop/
    Ja sam tu uzeo i super radi. Kasni 20-30sec i odlicna rezolucija.
  • Marley
    776
    15 eura godisnje samo??? Moze mi netko malo pojasnit sto je tocno taj IPTV? Sto mogu gledat preko toga?

    Konkretno meni treba HNL, a nemam mogucnost mijenjat operatera... pa recimo Eredivisie gledam, sto nemam pojma tko uopce prenosi? Arene ih ne prenose. I ovo drugo lige petice mi trebaju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.