• vjeko1701
    5.9k
    To mi je uvijek bila zanimljiva tema u vise sportova, koja bi po vama bila all star momcad Dinama gledajuci od pocetka Hrvatske. Bilo koja formacija, gledajuci kvalitetu igraca dok je bio u Dinamu/na vrhuncu karijere.
  • xavier
    11.1k


    Opet ćemo zapeti na klasičnom problemu. Nije problem slagati najbolju momčad reprezentacije ili Reala ili Barce, ali ovdje je uvijek problem kriterij. Oni najbolji obično nisu ostajali dugo ili (ne manje važno) u Dinamu nisu bili ni blizu tako dobri kao kasnije u karijeri negdje drugdje dok oni koji su tu bili duže, obično ipak nisu tako dobri...
  • marcio amoroso
    31.8k
    Ladić- Rukavina, Šimić, Tonel, Cufre- Ademi, Modrić- Sammir, Marić, Soudani- Cvitanović

    Teško je ali evo ovako brzinski.
  • reziser
    6.2k
    teško je to uspoređivati
    jer drugačiji nogomet se igrao 91....
  • Kwedi
    3.8k
    evo, nisu neki po svim pozicijama, al bi mi bilo šteta ugurat npr. nekog lijevog beka koji je teški prosjek,a da nekog od ovih ne uspijem ubaciti.

    ekipa je slagana subjektivno i po mom ćejfu:

    ladić - šimić, sedloski, bišćan - marić, prosinečki, modrić, mujčin - eduardo, soudani, cvitanović
  • vjeko1701
    5.9k
    hmm, po meni, ako gledamo kvalitetu igrača na vrhuncu

    Ladić
    Vrsaljko Bišćan Tonel Cufre
    Modrić Boban
    Prosinečki
    Soudani Olić
    Eduardo

    Klupa: Koch, Šimić, Kovač, Ademi, Sammir, Kranjčar, Cvitanović, Mandžukić.
  • dinamo vitez
    214
    Solidna tema :grin: Evo mojih momčadi, dolje je prva, gore su rezerve, bilo mi je žao izostaviti tolike majstore.

    1746454_NK_Dinamo.jpg
  • marcio amoroso
    31.8k
    Koch mit uns!!!
  • Infinity
    15.1k
    Meni Mandzukic nikad, ali nikad ne bi bio u all star momcadi Dinama kada se gleda 30 godina. Mozda je on kasnije nadosao, ali definitivno igrac cijem odlasku sam se radovao.

    Kod slaganja ovakvih ekipa najgore je kad ljudi gledaju ukupni domet igraca, a ne ono sto je pruzio u Dinamu. I tesko je npr meni koji pratim Dinamo tamo od 97-98, a realno se sjecam mozda 02-03 da slozim ekipu od igraca koji su igrali za vrijeme rata i nesto poslije rata. Sve sto mogu znati su informacije iz nekih sazetaka na yt, a ni to nije bas pravi nacin informiranja.
  • LovroZG
    1.3k
    Ladić
    Vida - Tonel - Šimunić
    Pinto - Brozović - Modrić - Cufre
    Prosinečki
    Eduardo - Cvitanović

    Neuobičajena formacija i fali Soudani, al jbg. Uvijek je nezahvalno slagat ovakve momčadi.
    Obrana bi bila beton, ko pokuša proć završava na podu.
  • dinamo vitez
    214
    Mandžukić je puno dao Dinamu, vrlo podcijenjen igrač za stolovanja ovdje. Njegov 'problem' je bio taj što je trebalo nadomjestit Eduarda koji je igrač za 30 golova u sezoni. Mandžo je drugi tip igrača, nije nikad bio netko tko će 'izmisliti' gol iz ničega, ali jedan vrlo zahvalan i svestran igrač, što se na kraju i pokazalo, evo ga Juventini produžili do 35-e.

    Uvijek podcijenjen, uvijek autsajder, ali najveći od svih radnika. Ne pametuje i ne priča. Nije to radio ni kad su ga ovdje kritizirali idioti od novinara, iako su mu suigrači prema naprijed redom bili Balaban, Tadić, Šokota, Guela, Sivonjić, Slepička, Papadopoulos i Dodo. I Sammir koji je proigrao tek kad je ovaj otišao.

    Iz Bayerna je 'otjerao' Gomeza, iz Atletica Falcaa ako se ne varam, Higuaina je ispratio iz Juventusa i iz Hrvatske Kalinića :D
  • vjeko1701
    5.9k
    Njemu su u Dinamu najveći problem bili žuti radi prigovora. Sjćam se kad je odlazio da sam prvo pomislio "jbt, tko će sad zabijati..."
  • deda
    27.3k
    Ne mogu se odlučit :worry:
  • Infinity
    15.1k
    Mandzukic nije morao 'izmislit' gol, samo je morao pospremiti ono sto mu se serviralo. Priznajem mu sav rad, al to je covjek zbog kojeg sam najvise svetaca s nebesa skinuo. Neke prilike mi i dan danas prodju kroz misli. Zavrsnica nula. Sjetio sam ga se cak i dok sam Gojaku je*ao sve po spisku protiv Benfice. Znao je on nekad i zabiti, ne mozes mu zaboravit Ajax, al neke utakmice su nezaboravne u drugom smislu. Danas bih ga ja pozelio u nekoj svojoj ekipi, al ono sto je prikazivao i dresu Dinama me i nije nesto previse odusevilo.
  • xavier
    11.1k
    al ono sto je prikazivao i dresu Dinama me i nije nesto previse odusevilo.Infinity

    Upravo to, ne možeš za ovaj izbor gledati kakav je netko igrač kasnije postao nego kakav je bio u Dinamu, a za Manđukića je moj komentar, kad je odlazio, bio "hvala Bogu da napokon ide" :yikes:
  • Kwedi
    3.8k
    Inače, jedan segment je vrijeme.

    Dost igrača se zaboravi koliko su sjajni bili u Dinamu,npr. Tomečak
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.