• über alles
    1.5k
    Italija ,a za ostale me zaboli.
  • db-izbjeglica
    13.2k
    kako nekom oni talijanski kepeci mogu biti simpatični :sweat:
  • Navijač Dinama
    7.6k
    nekom tko je odrastao uz talijanski nogomet. Meni prvenstveno igraju jako dobro. To sto igraju grubo i prvljavo, pa jel ste mislili da ce talijani igrat ko Švabe, gegenpress ili kako već?

    To su talijani, taktički, podli, a nama njihovim fanaticima odlican nogomet. Nadam se finalu Italija Engleska, i pobjedi Talijana. Englezi mi ne bi smetali, ne vidim čemu ih ljudi toliko iz dna duse preziru i mrze( razumijem one LGBT i BLM sranja) ali u nogometnom smislu, neshvatljivo.

    Ne bi mi smetali također i ovi drugi, da sad finale recimo igraju ili osvoje Danci ili Španjolci, dobar nogomet samo. :smile:
  • Aggro
    602
    Baš to. Oduvijek sam pobornik talijanske lige i nogometa. Engleze ne volim, ali činjenica je da su rasli kroz turnir i jučer odradili jednu vrhunsku predstavu. Španjolci su standardni Španjolci, ziheri. Žao mi je što ih nismo izbacili, ali mora im se priznat da i ovakva najslabija Španjolska u zadnjih 10ak godina, rješava bez problema.Nekako se radi nogometa uvijek radujem nominalno slabijim ekipama, zbog toga bi volio i da Danska prođe.
  • The Undertaker
    4.3k
    Ova engleska ekipa je ipak atipična, bez nekih superzvijezda iz showbizz kronika, relativno mlada, nisu prepotentni i imaju odličnog, pristojnog i korektnog izbornika. Ako je netko zaslužio nagradu za znanje i pristup onda je to Southgate. Talijani igraju najbolje ali ono prenemaganje zadnjih 10 minuta je sramotno.
  • Jaro
    5.9k
    ispadanje Engleza na penale u polufinalu, kako bi to jedna lijepa zaokruzena prica za Southgatea bila
  • Infinity
    15.3k
    Engleze bi vise bolio poraz u finalu. Zato im zelim prolaz protiv Danske i 0-3 u finalu.
  • The Undertaker
    4.3k
    Southgate do sada nije dao, baram ja nisam pročitao, nijednu bahatu, prepotentnu ili podcjenjivačku izjavu za bilo kojeg protivnika. Složio je novu, mladu ekipu, bez umišljenih i prepotentnih zvijezda i igraju odlično i to u kontinuitetu. Čista suprotnost engleskim medijima. Znam da su svim dopizdili sa "nogomet se vraća kući" ali ova ekipa i trener to zaslužuju.
  • Nino Bule
    11.7k
    Meni uopce ne igraju odlicno osim protiv ukrajine, a navijaci se ponasaju maksimalno kretenski tako da im sve najgore zelim.
  • martens
    323
    Englezi zvižde protivnicima, vrijeđaju druge i bahati su, sram ih bilo, kreteni. Uz to su i preglasni!
  • Nino Bule
    11.7k
    Mislim treba i zvizdat i vrijeđat protivnike, ali postoji neki minimum postovanja nekog tko ti nista nije krivo napravio a to je da mu ne izvizdis himnu, ne kuzim kako to svi drugi mogu (pa i divlji balkanci), ali englezi ne mogu.
  • Navijač Dinama
    7.6k
    U redu je zvizdat, ali ne mozes nekom zvizdat na himnu, to je državna svetinja i kao takva je na ponos naroda.
  • Jaro
    5.9k
    ma puca mi i za himnu i za ovo i za ono...
    Opceniti njihov nadmeni stav u meni budi najveceg navijaca protivnika u svakoj tekmi i to je to...
  • masacusec
    3.2k
    Oduvijek sam bio ljubitelj engleske nogometne reprezentacije zbog tog kultnog statusa, naročito iz perioda od 1996. do 2006. Ovo danas je sranje i zaboli me, ali Gordi Albion je uvijek bio nešto posebno. Paul Gascogne, Alan Shearer, Neville brothers, Teddy Sheringham, Paul Scholes, itd..., oni su za mene ona prava Engleska za koju sam full navijao kao mulac.
  • db-izbjeglica
    13.2k
    Ovo sa publikom na završnici je totalna sprdnja, čak je i sramotno što je uefa to dopustila i završnicu nije prebacila u normalno okruženje.

    Pa jbt, engleska vlada dekretom praktički zabrani dolazak protivničkim navijačima, a povećavaju dopušteni kapacitet stadiona.

    Meni bi bilo neugodno dopustiti takvu ljigavost.
    Međutim, od koga je i ne čudi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.