• Dudu9
    422
    Za 5mil vratimo Livakovća
  • Mrvica
    3.1k
    Kad je Zagi na golu nema straha, odmah sam znao da brani. Svaka čast Zagi, ovo je tvoja sezona!
  • serbus
    3.5k
    U dinamu golman u 90% tekmi ima jednu do dvije intervencije i to mora skinuti ... dinamo nije za golmana koji u Lokomotivi, Rijeci skida osam od deset.
    To jebeno izgleda za male klubove ali opet si primio dva gola.

    U dinamu nemaš pravo na taj primljeni gol iz dva šuta a Zagi pokazuje da to shvaća. Šteta je za njega da je godinama u sjeni Livakovića ali opravdano čekao svojih 5 min i dočekao.
  • Mrvica
    3.1k
    Definitivno zaslužuje ove sezone biti Dinamova jedinica, čovjek iz utakmice u utakmicu cementira sve više poziciju. Utjelovljenjs zahvalnog igrača.

    FB-IMG-1701371539680.jpg
  • Jurki
    8.4k
    Covjek je godinama bio u sjeni Livija, marljivo radio, šutio i bio uz ekipu. Drago mi je da je docekal svojih 5 minuta i definitivno zasluzuje biti prvi golman ove sezone.
  • Georg Koch
    3.3k
    Zagi je za Nevistica trenutno Iker Casillas. Cinjenica.
    Ubuduce umjesto rijec vino, mislim da bi se trebao koristiti izraz:
    Kao zagi
    Sto stariji to bolji :cool:
  • NitkoBitan
    11.7k
    Drago mi je da je docekal svojih 5 minuta i definitivno zasluzuje biti prvi golman ove sezone.Jurki

    Pises pod dojmom. Mi moramo dovest ozbiljnog golmana koji ce bit zacementiran na golu.

    Nevistic i Zagorac su tu negdje i medusobno si konkuriraju a nama treba razina vise. Obojica imaju zute minute, previse za klub poput Dinama.

    Nasi golmani nisu ni u top3 golmana lige (mozda ni u top5) a to je zalosno.
  • Jurki
    8.4k
    Pises pod dojmom. Mi moramo dovest ozbiljnog golmana koji ce bit zacementiran na goluNitkoBitan

    Dapace da moramo dovest boljeg golmana. Međutim ove sezone bi ostavil Zagija na golu, a Čavlinu dopeljal na ljeto. Da skuplja iskustvo u Loksi.
  • NitkoBitan
    11.7k
    Međutim ove sezone bi ostavil Zagija na golu,Jurki

    Ostavio bi vetarana Zagorca na golu u sezoni u kojoj je nikad vaznije osvojit titulu a trenutna situacija je neizvjesna? Ne hvala.

    Imao je zutu minutu u kupu protiv Ponikvi i protiv Osijeka. Tako ozbiljni golmani ne grijese. Kostat ce nas kad tad a onda cemo lupat glavom u zid.
  • Jurki
    8.4k
    za golmana godine i nisu presudne. Isto tak ima covjek iskustva dok Cavlina koji se spominje kao povratnik moze izgorjeti pod pritiskom i kaj smo dobili jos jednog kiks golmana (slucaj Šemper).
    Cavlini kao mozebitnom povratniku i talentiranom golmanu bi najbolje bilo ostati u Loksi.
    Da dovedemo dva dobra stopera sad na zimu..siguran sam da bi Zagi to mogel izvuci.
  • NitkoBitan
    11.7k
    Ma dovest odmah golmana na zimu da smo mirni i da se ne krpamo sa kombinacijom Neva-Zagi i molimo Boga da ce jednom od njih bit dobar dan.

    Cavlinu neka dovedu u Dinamo kada ili Nevistic ode u drugi klub ili se Zagorac umirovi. Moze se Cavlina strpit polusezonu/sezonu na klupi, nece propast.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Zamisli vratar imao žute minute. Ili ozbiljni vratar da napravi grešku. Neviđeno.

    Na zimu apsolutno nema potrebe dovoditi vratara, Zagorac je više nego dobar do kraja sezone.
  • Taćini Serhio
    281
    Jučer je branio bez greške, nije lako uskočiti tek tako u vatru bez utakmica u nogama/rukama, ali po meni Zagi zaslužuje jedinicu...

    Tolike godine biti rezervni vratar, a opet sa druge strane omiljen i neizostavan član svlačionice, to može samo netko tko je prije svega dobar lik. Forma mu je u uzlaznoj putanji i treba ispoštovati čovjeka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.