Mr Anderson
Uzbekistan se iznenađujuće hrabro i dobro otvara za jednu ekipu pastira — Mlađi referent
mlinchica
Riskiram gnjev Ronaldo bojne, al sta nije SIIUU, a ne SUI? — Efes Pilsen
Mlađi referent
Vidi se trenerski potpis:joke: — Mr Anderson
bluemagic
Riskiram gnjev Ronaldo bojne, al sta nije SIIUU, a ne SUI? — Efes Pilsen
Efes Pilsen
bluemagic
javolimtebejako
Jesi se uključio ili trebaš opis i za drugi? — mlinchica
Facke
Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.