• Odani Zgd
    808
    Bar za derbije osigurat strane suce,jer ovo je postalo iživljavanje....
  • dmil
    947
    oni imaju jednu kameru koja prati samo suca, pa dokle ovo moze ici hahah
  • dis
    89
    Haha ovo je nisko cak i za hajduk. Zamisli idu napraviti kompilaciju prekrsaja di je rijeka dobila 6 zutih
  • Ivdzo11
    8.2k
    Cak ih je i Chatgpt skuzio :lol:


    Zašto to rade?
    Postoji više razloga:

    Frustracija dugogodišnjim neuspjehom – navijači i klub traže uzroke izvan terena.

    Pritisak na sudačku organizaciju – javnim prozivanjem pokušavaju utjecati na buduće suđenje.

    Mobilizacija navijačke baze – stvaranjem osjećaja da je klub „protiv svih“, jača se lojalnost navijača.

    Nepovjerenje prema HNS-u – Hajduk godinama ima napet odnos s Hrvatskim nogometnim savezom.
  • Pacho
    4.5k
    Ni ne zelim kliknuti i dizati engagement talibanima, ali koja je tocno poanta nakon utakmice poput sinocnje nakon koje ni nema repova u smislu nekih bitnih odluka poput penala, crvenog, ponistenog regularnog gola, itd? Pokazati da sudac nije odradio savrsenu utakmicu? No shit, nije valjda niti jedan sudac ikad. Pretvoriti antitalenta Bela u odlicnog suca ukazivanjem na greske? To je nemoguce. Naravno, svi znamo koji je pravi razlog, ali bas bi volio cuti neki kvaziobjektivan razlog na koji nacin ovo vodi ka boljem sudenju i opcenito pravednijem nogometu.

    I usput, izgleda da sve top svjetske lige/organizacije vode idioti - Premiership, NBA, NFL, Formula 1, itd - jer nitko od nabrojanih ne dozvoljava da javno raspalis po sucima, ali evo orjunaska olupina koja 20 godina ne moze do titule, a 15 godina do europskih skupina u koje sada ulaze Maltezani, Islandani i Gibralcani i impotentni HNS koji to dozvoljava imaju recept za pravednije natjecanje i bolje sudenje.
  • NORTE
    19.2k
    Evo još jedan video su objavili…

    x.com/hajduk/status/
    Niko1986

    To to!
    Video svih situacija koje im ne pašu.
    Ružni, prljavi i zli idu džonom nakon prvih izgubljenih bodova.

    Dobro je netko napisao, Radeljić je prvo izbio loptu, a tek onda je došlo do kontakta.
  • hardek
    5.9k
    Samo neka objavljuju, dokle god su jedini koji to rade nama bolje. Nisu ljudi slijepi, ovo je maliciozno
  • NitkoBitan
    31.1k
    Nervozni su. Nasusno im trebaju novci a oni osim Prpica ovo ljeto jednu postenu prodaju nisu imali. Financijsko stanje im je bilo bolje kad je Kalinic govorio da se nema za place 2,3 mjeseca unaprijed.
  • ElDorado
    5.7k
    Koristeći sve moždane ćelije normalan čovjek ne može shvatiti što oni stvarno žele postići?! Ima li u tom klubu netko zdravog razuma?
  • NORTE
    19.2k
    Sad još samo čekamo nekog vrlog zonaša da upita zašto se ovdje najviše piše od Hajdugu i zašto se ne piše o Istri, Slavenu, Gorici, Vukovaru ili pak predzadnjem Osijeku.
  • T90d
    2.1k
    Najveći smijeh, oni su zaposlili nekoga, da sa mobitelom/kamerom cijelo vrijeme snima sudca. Nije bolest sve što boli. A najveći retard je HNS što ne reagira.

    Nadam se da će se Dinamo oglasiti, bar preko ne službenih izvora, da sa ovim teroristima i četničkom iz Skradina nemamo ništa zajedničko.

    Jer lako moguće da nas sudci *ebu u zdrav mozak, jer nas ova tuga s juga povezuje sa sobom u borbi za "pravednost i poštenje"
  • Omake
    12k
    Koda njima ne fali 6,7 milijuna eura da uđu u financijske okvire onog što im je UEFA zadala?
    Video što su objavili. Nemam riječi.
  • ElDorado
    5.7k
    Jedan poznati koji im deala neke suvenire kaze da je taj neki šef nečega s kim radi sam sebi kupio stol jer nije imao gdje sjediti.
  • Noel
    15.5k
    Hajduk je ovim videima definitivno dotako dno. Ovo je PR razine seoskih klubova. Nakon ovog njihov status (ako su ga i imali) više ne postoji.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment