• Paggini
    93.7k
    Dok god oni sline na prosječne hnl stopere, mi smo dobri.
  • Jos-Optimus
    12.4k
    ma šta bi ih dizalo, lik ima 26 godina i stoper je Istre
  • IstinaZaDinamo
    2.7k
    Raci i Sarlija im imaju po 3 zuta, i jedan od njih ce sigurno propustiti ili Varazdin ili derbi. S obzirom da je onaj Skelin rupa teska, oni prakticki imaju samo 2 stopera, ples Maresic ako dodje, a i on ima 2 zuta vec :rofl:
  • rakurs
    3.2k
    Rijeka zadovoljno trlja ruke. Slaven i Istra izgubili po minimalno dva važna, rekao bih i ključna igrača ove zime, a i Varaždinu su neki otišli. Mislim da će Rijeka na kraju biti uvjerljivo treća.
  • don
    20.7k
    Ovo ih diže dosta.Droljo

    isto ka šta ih je i Rebić diga kako je nekolicina ljudi ovdje pisala da oće.
  • NitkoBitan
    37.8k
    Odlicna odluka Istre. Rijesili se kljucnog stopera za manje od 200 tisuca eura sa realnim sansama da izbore europske kvalifikacije.

    To je ono o cemu sam i prije govorio. Neambicioznost HNL klubova boli...
  • Efes Pilsen
    16.5k
    Maresicu ugovor ionako istice na ljeto, mozes se inatit igracu, ali sta ces dobit s time u ovakvoj situaciji?
  • Zagi
    18.6k
    A ono, itekako su u igri za to 4. mjesto. Puno gubi klub koji će završiti peti za bod -dva.
    No dobro. Nadam se da će Varazdin uhvatiti to mjesto u europi.
  • Mali Zeus
    21.9k
    Nije li bilo sve riješeno i prije 2 tjedna, tak nešto?
  • CastAway1986
    6.1k
    Za njih je top pojacanje,bit ce im najbolji stoper u klubu ..Bit ce ovo ogroman udarac za Istru
  • mali M
    10.3k
    Bjelica ih je nauštrb tog kakvog takvog rezultata unazadio financijski jebački. Transfer politika je bila užasna.Droljo

    Ovo je floskula koja se stalno ponavlja, a ne bi se uopće složio sa njom. Priča se kao da je Bjelica bio Alfa i Omega, a ostali iznad njegovog platnog razreda koji su odobravali te ugovore i kupovine su jadne nevine žrtve.. To mi dođe kao kad ekipa krivi Capellasa za neke kupovine i preporuke.. Imaju oni iznad koji su plaćeni da o tome razmišljaju.

    Kužim ja tvoju logiku Droljo, ali mi prvi znamo da izvrsnost košta. Osijek je u tom periodu napravio najbolje rezultate od kad postoji! Ako idemo tom logikom jedino možemo reć da ih je ambicija pojela financijski, nikako Bjelica. I to da je fulao sa Lovrićem i šta ja znam kime, mi možemo najmanje argumentirati jer su i nama ove godine najveći promašaji bili i najskuplji..
    Malo koristimo dvostruke kriterije...
  • Zagi
    18.6k
    I to da je fulao sa Lovrićem i šta ja znam kime, mi možemo najmanje argumentirati jer su i nama ove godine najveći promašaji bili i najskuplji..
    Malo koristimo dvostruke kriterije...
    mali M
    Lovrić je baš zestoki promasaj. Prvenstveno karakterno.

    Pa iako je Villar bio promašaj, tu ipak moraš vjerovati tuđoj procjeni gdje je iskrenost upitna. Za Lovrića svi znaju točno tko je i kaj je.

    U mjesec dana im je napravio kuršlus u svlačionici. Ak je Neno mislio da će ga on preodgojiti, imamo previsoko mišljenje o njemu.
  • mali M
    10.3k
    ma Zagi ne uspoređujem sad pojedince.. Lovrić i je žestoki promašaj, ali to nije poanta cijelog mog upisa. Nit je Lovrić samostalno srušio Osijek svojom plaćom i igrom, a Osijek zbilja i je rezultatski tada bio najbolji ikad.
    Ono što sam samo htio poentirati je da rezultat košta. bez ulaganja i rizika nema ni rezultata. To što su oni tada zagrizli preveliki zalogaj i inzistirali na tituli i neznam čemu sve ne, to ih je dovelo u ovu situaciju. Oni nisu svoju ambiciju ispratili sa profesionalnim kadrom u smislu uprave, poslovnog sektora itd.. Igrači negdje dobiš, negdje fulaš i to je realnost, ali sigurno za njihovo trenutno stanje nije kriv jedan Bjelica.. Mogu mu samo ljubit ruke što ih je držao par godina na samom vrhu HNL-a (izuzev Dinama)
  • gaTeDZG
    2.9k
    Skupilo se crkavice za kapetana ekipe koja se bori za Europu i odlazi usred sezone, ali to nigdje nećete pročitat :starstruck:
  • Zagi
    18.6k
    Ma ok , niti mi se sada piše iscrpna analiza Osječkih prijelaznih rokova.

    Loše je to bilo dragi moj ali je njihov problem. Da su se Bjelici dale slobodne ruke kreirati sportsku politiku u dinamu i da je radio slične pizdarije, bio bi zapamčen gore nego sada pamtimo Marića.

    Neosporno je da su pod njim imali uvjerljivo najbolje rezultate. Ali taj all-in su skupo platili.
    I moram priznati, drago mi je zbog toga. Pokazali su svoje pravo lice.
    Mrznja ne donosi nista dobro.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet