• rioda
    3.5k
    Ajmo bit fer pa ispratiti i zadnje kolo uz podršku Brondbyu :joke:
  • DiddyGuela
    1.3k


    Lynx bi trebao oziviti legendarnu temu "dijete od..."

    Mads Madsen je dijete od Jeffrey Dahmer i Max Bernauer.
  • Noel
    4.3k

    Ne želim coprat al baš imam osjećaj da bi ne pozvani reprezentativci svojih zemalja na Euro iz finalista ovogodišnje LP mogli imat dodatan motiv. (Hummels,Can,Sancho,Adeyemi,Brandt,Sule,Reus..)
    Sramota za izbornika engleske i njemačke da su ovogodišnje finaliste ponizili na ovaj način. Ajde još Sancho u Engleskoj ima opaku konkurenciju al kako je Nalgesman popišo ove je sramota.
  • Liks90
    1.2k
    Ma Real osvaja to, majstori finala Lp
  • Dr Hofmann
    117
    Evo jedna za njih: Uwe Rösler je bio igrač Manchester Cityja, sad je trener Aarhusa...City=Građanski, Aarhus=sad kolega kaže Građanski. Namješteno 100%
  • Jurki
    9.6k
    Isto tak nebi me zacudilo da švabe daju guzice za 20 milja eura vise na racunu.. jebe im se za ovih 5 milja manje kaj dobi finalist.. al je zato 25 od Belinghama..
    ne velim sto posto da bu tak.. al je cinjenica da bi švabo guzice i bubreg dao za koji euro vise.
    Nije nimalo sportski ali nebi me cudilo da Dortmund i igra malo s kocnicom.
    Taman da Dortmund pogine na terenu i daju sve od sebe..I dalje sam ziher da to Real osvaja.
  • Mlađi referent
    11.4k
    Realno, danska liga je čudo!
  • Nino Bule
    12k
    Ma nemres ti igracima koji igraju finale takvo sto uopce spomenut, ginut ce bvbovci da uzmu LP, mnogima od njih ce ovo bit jedina prilika u karijeri za takvo sto a i neko iznenađenje u lp se mora nekad desit, samo ne daj Boze ove godine
  • dumitrumitu
    908
    Problem je što je AGF-u nadimak također bijeli. Valjda neće zasrat
  • Droljo
    6.4k

    Ma šta briješ? Pa igrači igraju i tu ti ni trener ne treba. Ići će 300 na sat.
    Eto, kolega me preduhitrio.
  • Liks90
    1.2k
    3:2 je ništa tu nije još gotovo dok ne svira…polako
  • Jurki
    9.6k
    sve stoji kaj velis.. al švaba je to.. koji bi i vlastitu mater prodal za koji euro vise.
    Ne tvrdim da sam u pravu.. vec postoji mogucnost. 40 milja ili 20 nije isto.
  • Jaro
    6.1k
    naslov LP sigurno donosi vise od tih 5milja razlike izmedju navodne klauzule i nagrade za osvajanje...
  • Paggini
    10.4k
    3:2, ne smije biti preocito.. :vomit:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.