• Li d1986
    82
    Cini mi se da imamo na forumu jednog "danca" pa neka nam on kaze kakvo je stanje tamo ili ako ima netko da prati dansku ligu...tablica nam daje pravo da se nadamo
  • scooniepenn
    1.9k
    Poštujem da je kolega unutra što se tiče danske lige, ali daleko su oni od naslova. Niti su nešto posebno uvjerljivi, a niti je 4 boda mala prednost. O tom potom, bumo videli.
  • Sajla
    3.5k
    nema brige, dinamo osvaja i dansko prvenstvo ako treba! stvari će nastaviti dolaziti na svoje mjesto i dalje, vidjet ćete već ovaj vikend :strong:
  • veselko tenžera
    1.3k
    Danaska zadnja 2 kola ide totalno u k što se nas tiče. Jučer Midtjylland izgubi 3-0, Kopenhagen samo - 4 od Brondbyja. Tu su 4 kluba po bodovima u igri, ali Kopenhagen je njihov Dinamo, za 2 klase veći i jači klub od ostalih. Još jedna sličnost s nama, oslobodili su se Europe i imaju puni fokus na prvenstvo.

    Smiješno je što nam u zbroju koeficijenta bježe 1.5 bod.
    Opet ta nesretna skupina, s pobjedom protiv Balkanija ili remijem s njima plus onaj nepriznat gol u Plzenu i bili bi ispred.

    Ništa, navijamo za sve u Danskoj koji nisu Kopenhagen.
  • Mathiasovi Chageri
    1.8k
    Mi prvenstveno moramo navijati da Borrusia ne osvoji Ligu prvaka jer ako kojim slučajem uzmu i završe kao 5. u Bundesligi, svi ovi scenariji otpadaju i mi krecemo od drugog pretkola.
  • scooniepenn
    1.9k
    Čak i ako prođu PSG pored živog Reala ne vidim neke realne šanse da to učine.
  • Krizy
    36.4k
    Ima tu zanimljivih klubova za izvući iz treće i četvrte jakosne skupine, ako igrali Ligu prvaka.
    Dosta će tu i sreća oko ždrijeba domaćih utakmica odlučiti.

    Bolje je sa slabijim protivnikom iz svake jakosne skupine igrati na Maksimiru, a s jačim u gostima.
    Mislim da bi 10-11 bodova često moglo biti dovoljno za biti među 24 od 36 klubova.
    Ali to znači da moraš dobiti obe domaće protiv klubova iz treće i četvrte jakosne skupine, jednu u gostima i skupiti još remi ili dva.
    Protiv klubova iz prve i većine iz druge jakosne skupine bi bilo dobro dvije od četiri igrati zadnja dva kola.

  • Dzoni
    125

    5 klubova iz Bundeslige ide u Ligu prvaka te ne mogu biti nize od 5.mjesta, sto znaci da smo sigurni tko god da osvoji
  • Mathiasovi Chageri
    1.8k


    Prema trenutno dostupnim informacijama, jer se UEFA nije oglasila drukčije zasad, ako BVB osvoji Ligu prvaka, 6 njemačkih klubova ide u Ligu prvaka. Sinoć je Njemačka uz Italiju osigurala 5 klubova u Ligi prvaka iduće sezone. No BVB bi osvajanjem Lige prvaka imala direktan upad u Ligu prvaka iduće sezone, a kako je trenutno 5. u Bundesligi, trenutno 6. klub Bundeslige ide isto u Ligu prvaka, a cijela access lista po kojoj mi tu mjesecima računamo se poništava.

    Shaktar umjesto direktno ide u playoff LP, a mi ako uzmemo naslov krećemo od drugog pretkola. Čak je i Globan potvrdio ovo na twitteru.
  • dinamo u srcu
    1.3k
    Ma ulazimo mi i u ligu prvaka preko kvalifikacija,
    samo neka mi budemo prvi u hnl-u .

    A možda i bolje da igramo kvalifikacije što znači da imamo: dvije domaće rasprodane tekme što znači:
    Zarada za klub od karata,
    Zarada za plavi korner,
    Zarada za dinamo fan shop,
    Zarada za bbb fan shop,
    Zarada za royal,dabu,boros i sve okolne kafiće
    Otići na dva gostovanja za dinamovce,
    Nastajanje novih mlađih dinamovaca...

    Samo neka mi budemo prvi u Hnl-u, a ovo su sve slatke brige.
  • Paggini
    7.1k
    što značidinamo u srcu

    Zaboravio si i dodatne bodove na koeficijent
  • Ludovic IX
    5.5k
    uđemo li u skupine, nema tih bodova za koef osim za drzavni.. a po novome, bitniji je i za nas ovaj naš nego drzavni i za pretkolo u kojem igramo
  • Infinity
    15.2k
    Za drzavni je bolje igrati veci broj utakmica u kvalifikacijama, za klupski je bolje igrati manje.

    Mi smo u situaciji da brisanjem koeficijenta od prije pet sezona ispred sebe imamo Slaviju na pet bodova. Sva ostala konkurencija za direktan plasman u grupe LP je iza nas. Nadam se da nas ceka odlicna europska, ali i ligaska sezona, pa ce naredno proljece biti lakse za pratiti da li cemo doci do direktnog plasmana u LP.
  • Georg Koch
    3.6k
    Kopenhagen vodi 0:2, ocito se vracaju na stare staze kao sto je pisao @Kujtim Shalla i itekako dobro ce zaprijetiti prvom mjestu.
    Danas jako treba ispratiti i Bronby i Spartu Prag-u 18h.

    Zanimljivo, iduce kolo igraju:
    Sparta-Slavia
    Bronby-Kopenhagen
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.