• db-izbjeglica
    13.7k
    7.000 na tri etaze :cool:Infinity

    pa meni ovo izgleda bolje od šta ja znam rujevice, stadion cca istog kapaciteta, koji ima jednu razinu na svim tribinama....
  • BBB Baranja
    285
    4tWaSPa.jpg
    Gostujući sektor na Pampasu, vidi se gdje ide ograda
  • blackbully
    4.5k

    Izgleda da će i ovdje biti muka doći do gostujućih ulaznica :lol:
  • dzg7
    276
    Koliko ovaj gostujući sektor ima mjesta? :rofl:
  • BBB Baranja
    285
    Možda te zbunilo, gostujući sektor je sve od stepenica desno pa do ovog gdje bi trebala ići ograda lijevo
  • dzg7
    276
    Aha, sad kužim :wink:
  • Papastrumf
    10.7k
    Budući da je kapacitet 13005, kavez za goste mora imati minimalno 650.
  • Mališan
    1.8k
    Ove godine ce brijem finale kupa bit na Pampasu, ak se ne varam Slavonija nije ugostila finale jos od Vinkulje 17/18. Eventualno Marsa ak dovrši svoj stadion do tad, al brijem da to nije izgledno
  • agramZ
    2.3k
    weststadion - stajanje über alles!
    01.jpg
    02.JPG
    03.JPG
  • Logistika
    1.1k
    4ngikegst886u75c.jpg
    FC Manchester of united.
    5000 ljudi kapacitet,stadioni engleskih nižih liga su ono što bi trebali naši klubovi raditi...mali,zatvoreni,natkriveni,nekako mi čak to i zbijeno djeluje,ali u manjim sredinama bi to dobrodošlo i zbog ljudi na tribinama,i zbog pritiska prema terenu...ovakav stadion bi zadovoljio potrebe svih klubova (ne racunajuci rijeku,hajduk,os,dinamo) od prve do treće lige valjda.
  • Logistika
    1.1k
    rdvrcn1ftnlsuz7k.jpg
    Isti stadion sa otvorenja slika
    Ne znam samo kako su Britanci toliko dobri u atletici bez svih tih stadiona sa tartanom,muka mi je kad ga vidim već
  • Infinity
    15.5k
    Meni taj stadion ni po cemu nije neki primjer kakve stadione bi trebali nasi klubovi. Centralna tribina s pet redova, tu nema ni 1000 stolica. Iza jednog gola klasicno stajanje koje nabija kapacitet. Iza drugog gola i suprotno od centralne tribine obicni plato, tu uopce nema tribina.

    Ne bih nikad pozelio da netko napravi takav stadion. Sve sto ga izvlaci je to sto je nov, pa na nekim slikama izgleda estetski lijepo. Rekao bih da je to Suhopolje za bogate.
  • SAS1987
    14k
    Iza oba gola bi zatvorio stadion kao ovaj u Budimpesti, ali bi ostavio dovoljno prostora za nadogradnju tribina. Sibenik ili Cibalia ce tesko nekad biti europski klubovi, ali bi bilo steta napraviti stadione koji bi im u startu oduzeli mogucnost igranja na domacem terenu. Stadioni od 5000 bi im bili dovoljni, a uz vec unaprijed sredjen projekt bi se brzo dalo dograditi 3000 iza golova ako bi bilo potrebe.Infinity

    Odgovarjam ovdje da ne idemo u offtopic. To je to, stadioni od 5k sa potencialom brze nadogradnje. Takvi stadioni su jeftini pa ne vjerujem da bi bio problem naci investitora.

    I da, svaki stadion bi trebao biti potpuno zatvoren sa svih strana ili sa tribinom ili sa zidom jer to stadion pretvara u arenu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.