• scooniepenn
    3.3k

    Ali zato Guardiola ima pa ne vidim što si sa svojim primjerom Ancelottija želio pokazati. Osobno ne vidim nikakav problem ako u Dinamo dođe trener ranga Terzića da ima veću plaću od Petka. Čovjek je vodio Borussiju Dortmund i igrao finale Lige prvaka i to su dovoljni argumenti da se nitko od najbolje plaćenih igrača nema što žaliti.
  • Sava Krpa
    294
    Čitajući komentare i želje izgleda da nam treba trener koji nije već bio na klupi Dinama, koji ima iza sebe respektabilnu karijeru, par naslova prvaka i eventualno koji europski trofej ali da je u našim financijskim mogućnostima, da nema veliku plaću da se igrači ne ljute, da je dobar psiholog, sociolog, stručni stožer od pet vrhunski stručnjaka koji također nisu skupi a da su zajedno sa trenerom gladni i željni uspjeha i da jedva čekaju doći u HNL.
    Mislim da smo skromni i da takvih trenera ima previše pa zato ovoliko dugo traje odabir jer ih se silu inih nudi Dinamu.
    BILO BI MI LAKO DA TE NE VOOOOLIM.
  • MarK
    648
    Ima još jedna fora s trenerima renomea Terzić. Nije samo gola plaća u pitanju. Oni će tražiti i pojačanja. I to ozbiljna. Bjelica ili Kek će isto dovesti nekoga ali za mali novac.
  • Maximo
    523
    Meni se sviđa npr neko je jučer spomenuo Aitora Karanku...on ima svoj stil, čvrsta obrana prije svega, s kojim je postigao i dosta dobrih rezultata...radio u dobrim ligama...zna engleski, španjolski...nebi trebala neka druga prilagodba...
  • keppi
    209
    Ne vidim niti šta si ti sa svojim primjerom želio pokazati. Guardiola je najbolji svjetski trener i br.1 je, pa je tako i plaćen, ali takvih kao ono je toliko da sigurno ne mogu biti nekakav pokazatelj. Usput, nisam siguran da je plaćen više od Haalanda.
    Ali, dobro to je tvoje mišljenje. Ja sam htio samo reći da nije dobra prevelika razlika u plaćama igrača, pa i usporedbi s trenerom jer može doći do narušavanja odnosa u svlačionici.
  • Maximo
    523


    Pa meni taj dio zvuči ko prednost...doć će Terzić i još ćemo mu morat dofurat Giovanni Reynu...koma :D
  • scooniepenn
    3.3k

    Ti si uzeo primjer Ancelottija želeći valjda dokazati da trener ne može biti skuplje plaćen od najskupljeg igrača. Ja sam ti dokazao da itekako može. Imaš još jedan primjer kad me već vučeš za jezik. Simeone ti ima oko 30 milja Eura, Oblak oko 21, a Griezmann oko 12. Jednako tako, na primjeru Terzića sam ti pokazao kako u kontekstu Dinama takav trener može i mora biti skuplje plaćen od najskupljeg igrača. Da kojim slučajem trenutno Kovačić igra u Dinamu vjerojatno to ne bi bio slučaj, ali s obzirom na naš roster to bi bilo poprilično logično. Poanta je da ako dovodiš trenera koji je klasa i ima veću tržišnu vrijednost i rejting od najboljih igrača logika stvari nalaže da je i više plaćen.
  • E46
    694
    Ne treba nam to, cvrstu obranu ostavljamo tovarima a mi trebamo ako bi bio stranac trenera koji igru stvara kroz posjed i presing a ne cvrstu obranu, taj karanka bi bio nedopustiv.
  • Zvone92
    61
    nenad-bjelica.gif

    Oće li više? :)
  • IstokKa96
    692
    @Zvone92 s koje je to tekme, znamo li?
  • nemapredaje
    3.3k


    Baš izabereš gif kad je nama “jebo majku u pičku” dok je vodio Austriju Beč
  • IceMan
    2.1k
    Pošto se spominje sad tu primjer Ancelottija, samo par činjenica :

    Prije nego se vratio u Real:

    -obzirom na očekivanja imao neuspješnu epizodu u Bayernu, na kraju vodio otvoren rat s igračima i dobio/dao otkaz nakon kaj su izgubili 3-0 u Parisu, prethodno osvojio Bundesligu

    -vodio Napoli
    -vodio Everton

    -vratio se u Real.

    Real pod njim opet sve rastura.

    Samo fact za one skeptike oko povratka Bjelice.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.