• Ali
    2.2k


    Ako se odrekne te love

    Nece se on tog odreci nikad, on sad po mom misljenju koristi priliku jer vidi da nam gori pod noktima i ugradjuje lovu koju ceka od Uniona u buducu placu od Dinama. Dakle ak je bilo 1,5mil € njemu + milja stozeru i neka 1+1 , sad je to naraslo na 3mil (2mil njemu i milka stozeru) i na tri godine (kao kontinuitet bla bla)
    I nasima je to puno (s pravom rekao bih), sa 2mil Conceisao i slican rang ne trza... i Sopa stize
    I drz nedaj ...
  • Ali
    2.2k

    Je rekel, ali zakaj VL (uspit receno ako ijedna redakcija bila sklona sadasnjoj uoravi, ima tu i nekoliko jasnih poveznica, ali druga tema) onda objavljue onakve PROMO clanke ?

    Daj boze da sam u krivu , ali Sopa je po mom na vratima sam treba uci...
    A i nisam rekao, sigurno nije jednoglasno pdabran, siguran sam ima.jako puno razboritih ljudi koji se ne slazu sa tom odlukom, ali bot ce nismo imali drugu opciju..
    Hnl, infrastruktura i stotine drugih opravdanjanzakaj nije dosao "macak"

    Kazem jos jednom daj boze da sam sve fulao i da osvane "ardiles"
  • NitkoBitan
    17.6k
    Za one zaboravne koji se ne sjecaju koliko je Bjelica znacio svlacionici. Koliko god neki stranac mozda objektivno bio bolji trener od Bjelice, mislim da Bjelica moze ekspresno (prvenstveno psiholoski) podic ekipu, a pogotovo Petkovica.

    S obzirom na to da u iducih 30tak dana igramo 3 europske utakmice u kojima racunamo na bodove (Monaco, Salzburg, Slovan) mozda bismo dobili i vise sa Bjelicom nego sa strancem s obzirom na period adaptacije koji bi stranac sigurno imao i trebao.

    Screenshot-2024-09-24-02-23-47-653-com-instagram-android.jpg
  • NitkoBitan
    17.6k
    Vise od 4 godine je proslo je od "oprostaja" Bjelice i Dinama a citajuci komentare iz tog vremena (nije bas bilo jucer da se svega u detalj sjecamo) moze se zakljucit kako nesto definitivno nije bilo u redu i fer, odnosno da Bjelica nije otisao pod normalnim okolnostima podrazumijevajuci losu igru, lose rezultate ili narusene odnose sa svlacionicom.

    Dvije stvari su falile Bjelicinom Dinamu; popunjene tribine na manjim tekmama koje je tadasnji Dinamo igrama i rezultatima definitivno zasluzio te prolazak grupne faze Lige prvaka. Bjelkane duzni smo tebi koliko si ti duzan nama. Mi tebi pune tribine a ti nama top24 :cheer:
  • građanin
    24


    još malo vezano za Bjelicu...

    priča se, iz prve ruke da je Bule toliko slavio onaj gol u 90+ prošle sezone koji je osigurao Bundesligu Union Berlinu, jer bez toga bi im pao svima ugovor, tako da, još jedan + koji ide ka tome da su osigurane sve 3 strane:

    * Union se rješava dvogodišnje plaće za trajanje cijelog ugovora - vjerojatno će past dogovor na 6-12 mjeseci da im se isplati s obzirom da su dobro startali u prvenstvo i vjerojatno će bit u top 15
    * Bjelica će dobit i otpremninu i dodatno novi ugovor s dinamom koji neće bit mali, sigurno 1,5, vjerojatno nekih 2,0 m€ će izmust i to je njemu i više nego dovoljno s obzirom da smo mi naguženi trenutno i ''kao'' imamo love na pretek.
    * Dinamo će dobit iskusnog trenera, vodio je dobar dio igrača i zna se da ima muda. Čak bi rekao da mu je + ovo s korporacijom jer se isključivo odnosi na debile iz prošle uprave koji su pokojni trenutno.
  • Neron53
    621

    Stari, nema skupih trenera u situaciji u kojoj je trenutno Dinamo.
    Ako popusimo veliko ime radi pola milje ili milju gore/dolje, onda nismo ni zasluzili bolje.
  • građanin
    24


    dap, upravo to, 1 pobjeda ti rješava cjelogodišnju plaću od XY trenera, tak da, po meni je uopće glupo diskutirat da li će bit 1,5 ili 2,0 ili neka cifra malo više čak.
  • austrijanac
    4.1k
    Plus za sportski sektor, ako je istina za Bjelkana, jer pretpostavljam da su postavili njega kao minimum - bez HNL riješenja.

    Minus jer opet je to reciklirano ime, koje nažalost nije napravilo iskorak nikakav od odlaska iz Dinama. Njegova trenerska kvaliteta je vjerojatno i dalje na nivou, no rezultati su izostali.
  • Droljo
    8.1k
    Kad već droljimo da se i ja uključim. Ak bude bjelica deremo lagano u krug i nismo ništa promijenili. Možda ispadne dobro ali ja za to nisam. Nek se uzme na znanje!
  • Nolifer
    8.1k
    Ja jesam za da dodje Bjelica. Imam dojam da je to nedovršena priča koja je naprosto naglo prekinuta. Neka dodje i nastavi tamo gdje je stao. Znao je rotirati momčad i to je onda na nešto ličilo....
  • keppi
    209
    Ne znam koliko je pametno dati treneru plaću 2 milje ili više. Nisam siguran da je to trenutno realan Dinamov standard. Po meni to neminovno u budućnosti unosi nemir u svlačionicu. Kako ćeš nekome budućem "Šotićeku" reći ne možemo se razbacivati novcem (za početak 10 tisuća pa kasnije više....), a treneru si dao 2 milje. Kako najplaćenijim igračima objasniti da trener od njih zarađuje duplo ili čak tri-četiri puta više. Ok, neki će reći to je jedna pobjeda u LP, ali znajte da onda kada budemo u buduće pokušali zadržati najbolje igrače, spominjani limiti od 800 tisuća ili milijun više neće biti dovoljni jer će svaki od njih spomenuti primjer trenera.
  • građanin
    24


    jedno povlači drugo, naravno, al logika ti nema smisla, to je kao da će igrači bit imuni ako već i sljedeće godine osiguraju 30k m€ i da ne budu željni dobit dio kolača.

    sad ćeš ili prelomit ili ćeš se zadovoljit sopićima, kopićima, ilijama i toplekima.
  • Jurki
    11.7k
    ovo do sad nije bilo normalno de su igraci bili placeniji od trenera 3x.

    Logicno je da najvaznija i najodgovornija osoba u klubu, a to trener prve ekipe definitivno jest da ima najvecu placu.
    Nije mi normalno da je šef slabije placen od svojih podređenih.
    Naravno da trener mora opravdati tu placu sa svojim znanjem i rezultatima.

    Kakav autoritet na tebe moze uspostaviti osoba koja je slabije placena od tebe?
  • Jos-Optimus
    2.2k
    Jednostavno ćeš mu reći da je trener glavni, ne vidim tu nikakav problem. Tko je glavni u Atletico Madridu?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.