• DrawTube
    4.8k
    Više respekta imam prema visokim pećima neg takvim beskičmenjacima i vodozemcima poput Zizija, ovi prvi bar imaju kičmu
  • Nino Bule
    13.8k
    Boze sacuvaj kako obranu igramo, od petkovica do obrane, nevjerovatno da je moguce nakon godine dana treninga u ovakvom stanju ostavit ekipu, čudo da nismo na allianz areni primili 15 komada
  • BBB Mataa998
    1.8k
    Dajte vise te lopte u prostor na Cordobu pa lik utrcava doslovno svaki put. Jebo vas ziheraska igra
  • Orc123
    8.1k
    Baturina i Stojkovic obrambeno ne postoje....tesko je da sam Misic moze defenzivno to izgurati....
  • Blue98
    728
    Nas belupo skoluje nogometu, trenutno zadnja ekipa hnl-a
  • tp1997
    427
    Ovaj Belupo u zadnja dva kola valjda najnesretnija ekipa HNLa (ili najlimitiranija u realizaciji)...Osijek izdominirali, s nama u najmanju ruku ravnopravni, ali (srećom) nesposobni zabiti
  • Pavinho
    47
    Ogiwara i Baturina na poluvremenu van
  • Svi na Sjever
    2.3k
    Jel ovaj komentator normalan?
  • CastAway1986
    1.5k
    Ogiwara i Mmaee se natječu tko će više lopti pokloniti napadačima Slaven Belupa..Hoxha umjesto Pjace.Baturina gdje si ?
  • Eduardo
    20.3k
    Uopće mi se neda više upozoravati na međusobnu komunikaciju i "neprijateljsku" razmjenu postova između određenih forumaša, koja svako malo eskalira u osobne napade i uvredljive komentare.

    Komentirajte tekmu i ono što se događa na terenu, a ove međusobne prepirke i prozivanja ostavite za inbox.
  • dinon7
    870
    Mmaee i Ogiwara ne da plivaju, nego rone. Bolno ih je gledati
  • Sibirski plavac
    1.8k
    Ogi je čudna faca. U stanju je solidno odigrat protiv jačih ekipa, ali protiv ovih "malih" se pogubi.
  • Gelipter
    3.7k
    otprilike kao i oni navijači Dinama koji bi željeli iz sezone u sezonu da Hajduk bude prvak da bude zanimljivije. Najljigavija vrsta "navijača" i ljudi.
  • IceMan
    2.1k
    Realno mi ak ovo dobijemo, u rangu kvalificiranja u ligu prvaka.

    Baš nam je momčad u banani.
  • Orc123
    8.1k
    Toliko žući proliveno prema Cordobi, a sta to napravio Pjaca koji bi ipak trebao biti kapitalac?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.