• NVKOD
    1.3k
    Odlučio sam otvoriti temu u kojem se bira najljepši gol kojeg je Dinamo zabio u kolovozu 2024. Izbor uključuje sve utakmice koje su se odigrale u mjesecu, neovisno radi li se od domaćoj ligi, kupu ili europskim utakmicama.

    Dinamo je u kolovozu zabio čak 17 golova, a strijelci su bili sljedeći:
    Sandro Kulenović - 7 pogodaka
    Arbër Hoxha - 2 pogodaka
    Stefan Ristovski - 2 pogodaka
    Marko Pjaca - 2 pogodaka
    Kévin Théophile-Catherine - 1 pogodak
    Ronaël Pierre-Gabriel - 1 pogodak
    Dario Špikić - 1 pogodak
    Matheus Silva - autogol

    Za izbor bit će ponuđena pet golova odabranih po mom skromnom mišljenju s ciljem da se izabere najljepši, odnosno najatraktivniji pogodak. Znači, ne bira se važan pogodak za bitno vodstvo ili za pobjedu (npr. Ristovski protiv Osijeka), već vizualno lijep pogodak.

    U nekim slučajevima asistencije su bile bolje od golova, no da bi suzio odabir s 17 golova na njih 5, gledao sam prvo pogodak pa asistenciju. U nastavku će biti prikazana anketa s mogućim odabirima (u kojoj će pisati ime strijelca, utakmica i konačni rezultat te utakmice) te linkovi na svaki od pojedinih golova.

    Ako sam po vašem mišljenju pojedini gol nepravedno zakinuo, slobodno napišite u komentarima.

    RPG - Dinamo vs Istra 1961 5:0


    Ristovski - Dinamo vs Šibenik 3:0


    Kulenović - Dinamo vs Šibenik 3:0


    Kulenović - Dinamo vs Gorica 2:0


    Pjaca - Qarabag vs Dinamo 0:2
    1. Najljepši gol u kolovozu je: (85 votes)
        RPG - Dinamo vs Istra 1961 5:0
        14%
        Ristovski - Dinamo vs Šibenik 3:0
        33%
        Kulenović - Dinamo vs Šibenik 3:0
          2%
        Kulenović - Dinamo vs Gorica 2:0
          0%
        Pjaca - Qarabag vs Dinamo 0:2
        51%
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.