• OsamŠest
    3.3k
    Pozdrav svima!

    U dogovoru sa nekoliko forumaša i uz dopuštenje admina @Eduardo, odlučili smo otvoriti ovu temu.

    Potaknuti frustracijama propuštanja utakmica Dinama zbog rada u dvije/tri smjene, već nekoliko mjeseci tražimo nove poslove kako bi ostale privatne obaveze lakše ukomponirali u dnevne aktivnosti.

    Obzirom da smo do sada imali više slučajeva pronalaska poslova preko nekog poznanika, a manje preko internetskih stranica, odlučili smo otvoriti ovu temu kako bi jedni drugima pomogli kroz ponudu/potražnju.

    Pa eto, ukoliko netko ima hrabrosti i volje prvi ponuditi ili tražiti novo radno mjesto - pucajte..
    Siguran sam da će biti zainteresiranih, počevši od mene samog.

    Zamišljeno je da netko nešto ponudi ili traži i ovdje napiše, a onda se forumaši javljaju u inbox oko daljnjih dogovora koji su ipak privatni, a ujedno nećemo spamat temu kao u Transferima.

    Mislim da bi će svima ova tema biti od koristi, pa zašto ne..

    Novi trendovi u Dinamu = novi trendovi na Zoni

    Sretno!
  • Jameson
    421
    Pozdrav svima,

    niže šaljem link na ponudu poslova u jednom call centru. Ovi oglasi su više za one koji znaju njemački, engleski ili talijanski, ali ima i korisničke podrške na hrvatskom jeziku. Može se raditi od doma na većini projekata.

    Koliko sam upoznat, imaju dobre bonuse. Velika je tvrtka, ima puno različitih iskustava i važno za naglasiti: ne promoviram ovdje tu tvrtku nego samo dijelim oglas da nekome pomognem u potrazi za poslom

    https://careers.transcom.com/hr/otvorene-pozicije/
  • NKDZ86
    1.4k
    Da li netko od vas, a da je naravno pouzdan radi fasade i izolacije kuća?
    Inbox ako vas ima
  • ksapi
    2.8k
    Trebam majstora za zidanje pečenjare od cigle (za ražanj, roštilj, peku itd.) u okolici Zagreba. Ako se netko time bavi ili ima nekog pouzdanog javite se.
  • Pero Vragec
    98
    Pozdrav svima, jel ima netko da dela još nekaj uz svoj "redovan" posao? Ako ima, kaj delate, koliko se da zaradit i naravno kaj delate?
  • filsa
    63
    Sori na offtopicu, ne znam gdje staviti, pomagajte ako ste ikad kupovali građevinski materijal, ako nemate iskustva molim vas nemojte ispunjavati; fala ekipa:

    Dragi svi,
    u sklopu istraživanja digitalne transformacije građevinske industrije za diplomski rad analiziram uspješnost digitalnih marketinških aktivnosti u građevinskoj industriji, trendove i stanje u građevinskoj industriji u Hrvatskoj. Za specifičan primjer je uzeta kamena vuna.
    Zamolio bih Vas da ispunite kratku (5 minuta) anketu na temu ako je moguće, te je proslijedite svima za koje mislite da bi mogli odgovoriti.

    https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdbB2jjijUmR5b9hOG-eIvsPGLNnWjTyOkV1Uczl2IWKtHK5g/viewform?usp=sf_link

    Srdačno se zahvaljujem.
    filsa,
    Ekonomski fakultet u Zagrebu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.