• bbb medimurje
    3.2k
    Nepotrebno karikiranje s pjacom na wb i rpg na stoperu ali dobro, nadamo se najboljem
  • Peškaman
    4.2k
    Ako je 3-5-2 po meni Špikić umjesto Pjace.
    Ali iznenađenje,sigurno.
  • Marcinko
    595
    Ne sviđa mi se baš trošenje RPG-a na stoperu, niti Pjaca na wingbacku jer niti je u ne znam kakvoj formi, niti igra obranu baš.tp1997

    Kakvo crno trošenje, ekipa daje golove i brani se, ne pojedinac, ako on može u zamišljenom sustavu i taktici najviše pridonjeti na toj poziciji od ponuđenog kadra onda treba igrat makar u špicu bio, s ovim drugim djelom se slažem ni meni Pjaca ni najmanje nije za WB, u prvoj utakmici je baš loš defenzivno bio, Špikić bi sigurno bolje legao, mada treba sačekati, da vidimo kakve su zamisli.
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Ajmo prvo vidjeti kako ce to izgledati na terenu pa komentirati. Kule je par puta igrao kao neko lazno krilo ako se ne varam, nadam se samo da Baturina nece ici u stranu jer ipak puno vise moze dati iz sredine.
  • Paggini
    19.6k
    Slažem se za špikića zbog obrane, ali jakir je računao s tom vjerojatno pa je RPGa na treceg iza...
  • DobriStariTaške
    12
    Ja mislim da je to ipak 4-2-3-1 s Kuletom na krilu.
    Neva
    RPG, KTC, Mmae, Ogi
    Mišić, Sučić
    Kule, Baturina, Pjaca
    Bruno
  • skener
    873
    Kljucna utakmica, a ljudi koji prate dinamo dan noc ne mogu sloziti formaciju iako znaju kojih 11 igraca ce igrati
    Meni to vuce na izmisljanje tople vode, a to mi nije bas drago
  • Mr Blue
    4k
    Potpuno miran dočekujem večerašnji susret. Uvjeren sam da je naših prvih 11 kvalitetnije od njihovih, a o širini klupe da ne govorimo. Imamo veliku prednost od tri gola i idemo večeras u 90 minuta završiti posao. Uvijek naravno treba biti na oprezu, ali nema mjesta za paniku.
  • BBB Mataa998
    1.7k
    Dajte ljudi drzite se formacije kao pijan plota. Moras nesto prijaviti a kako ce to na terenu izgledati je nesto sasvim drugo. Trenutno se cini kao klasicna zadnja linija sa cetvoricom. U fazi obrane vjerojatno 4-4-2 ili 4-1-4-1,u fazi napada kule petko centralno,ogi visoko gore,pjaca isto,rpg da vise djeluje kroz sredinu a ne preko linije.
  • Zagi
    7.6k
    Išao je na 11 igrača koji mogu igrati i 4231 i 352 po potrebi, očekivano.
    Ovako taktičke promjene može obaviti u real timeu, ne mora čekati poluvrijeme i zamjene.

    Bez brige, dobro je ovo.
    Volio bi Roga umjesto Sučića ali kaj sada. Ostalo itekako ima smisla.
  • skener
    873
    Oliveras na tribini, a na klupi dva golmana
  • Noel
    5.9k
    Kaže Ješe Dinamo imao dosta sreće prvu utakmicu ,NIJE ZABIO GOLOVE IZ NEKIH AKCIJA. Dobro jel on lud pijan drogiran il koja je to brija? Njemu prvi gol i drugi nisu neke akcije?
  • Paggini
    19.6k
    Čudno da nije spomenuo da je Mmaee pucao jako slično njemu protiv Englesle U21 repke
  • Time
    855
    4 3 3
    Rpg,ktc,mae,ogiwara-sucic,misic,baturina-kule,petko,pjaca
    Kulenovic ce biti neka vrsta krila,moje misljenje
  • M94
    1.2k
    Te "strucne" komentatore ne treba uzimati ozbiljno jer 90% njih uopce ne prati nogomet detaljno, ni strane lige, kamoli domace, valjda pogledaju highlightse, sastave i to je to.
    Pogotovo kod nas. A ovi moraju pozvat nekog da prica jel...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.