• Stihl
    3k

    E bas to! Ne kuzim zakaj lijepo domacu europu nemremo igrat u nasem plavom dresu kak i spada.
  • og1986
    2.9k
    Čisti marketing, ništa više. Kaj više utakmica mijenjaju dresove to ih više ljudi vide i to će ih radije kupiti.

    Nije to samo kod nas, u svim klubovima češće rotiraju garnituru.
  • Guinness
    1.9k
    Koji mrtvi srpski marketing? To šta se 9 godina domaća utakmica nije igrala u domaćem dresu je marketing?
    A tu nemaju pošten shop, web shop, najavu utakmica i ostalo a ovo je marketing?
    Ovi usrani liga prvaka klubovi to rade zbog azijata ali sumnjam da je Dinamo prodao i jedan dres nego što bi više na konto činjenice da se igrala europa u njemu. Čak što više da se igrala u plavom vjerujem da bi prodao.
  • Guinness
    1.9k
    Uostalom ajde da je taj šugavo nazvani europski dres nešto smisleno tipa druga nijansa plave ili kopija nekog našeg retro dresa sa starim 'značka grbom' bi možda imalo smisla. Ovako je to uvijek neka crna, tamno plava sa svakakvim bojama koje su se pojavile tad i nikad poslije.
  • NORTE
    8.4k
    Navijamo za Dinamo, klub apsurda, ne znam kako ikog ista vise uspjeva iznenaditi i kako ga uspjeva mucit nesto poput dizajna treceg dresa koji ce za manje od godinu dana otici u povijest.

    Ne moze se sve svidjeti svima. Jednostavno.
    Infinity

    Da, ljudima je i dalje čudno, ali nema tu drame, ne sviđa ti se dres, zaobiđeš i jebe ti se, ne možeš tu baš puno ni promijenit, ali je u redu da ljudi iskažu svoje mišljenje, doduše ovo nije tema o našim dresovima.



    Mene više čudi kak Emirates sponzorira toliko klubova s obzirom na stanje u zrakoplovnom prometu, a i cijene nafte na tržištu. :smile:Mali dioničar

    HSV više ne nosi Fly Emirates.
  • xavier
    11k
    Tema je nogometni dresovi. Tu se žalim da mi je većina novih dresova, ne samo dinamov, katastrofa. Ima i tema o dinamovom dresu. Tamo gunđam zbog toga što igramo europske utakmice u trećem dresu, zbog toga što mi je prvi dres bezveze i zašto već 15 godina nemamo drugi bijelih dres.
  • NORTE
    8.4k
    Navijači Lecha pozvali sve navijače da NE kupuju novi rezervni crni dres jer grb nije u pravim bojama.
  • mlinka
    4
    Pozdrav ekipa. Moze li netko od vas znalaca prepoznati sve potpise sa slike (ili barem dio)? Ja vidim sljedece: Orsic, Ivanusec, Livakovic, Duvnjak, Hrvoj, Moro, Milic, Sutalo, Kulenovic, Franjic, Đira, Gojak. Ostatak ne uspijevam razaznati...
  • Crusades1986
    9.3k
    mzydsuqd0unxomdu.jpg
    Leeds domaći dres
  • puxigadjurdja
    1.4k
    Mislim da bi plava domaca i bijela gostujuca verzija ovakvog dresa kao u Leedsa zadovoljila apsolutno sve prohtjeve Dinamovih navijaca.
  • nkdz
    825

    meni bi bilo ok, eventualno kragnu i vrhove rukava ostavit bijelima i meni savrsen
  • NORTE
    8.4k
    Najobičniji dres iz kataloga, a jako lijepo izgleda. Reklama katastrofa.
  • xavier
    11k


    Meni zbog reklame dres na prvu vuče na neki ruski klub. No opet, što mi tu imamo pričati. Na našem dresu je reklama tiskare i to vizualno grozna.

    I slažem se, jednostavan i lijep dres.
  • Infinity
    14.9k
    Meni se ne svidja :lol: A mislio sam si nabaviti povratnicki dres Leedsa, zbog toga sam razocaran. Mozda ostali bolje izgledaju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.