• NVKOD
    1.3k
    Današnji poraz Rijeke protiv Elfsborga je karma Miškoviću. Ovo mu je karma za sramotno povećanje cijene ulaznica, za otkaz Sopiću i sve ispade koje je imao u zadnje vrijeme.

Rijeka na jedvite jade prolazi rumunjskog drugoligaša Corvinul, ekipe vrijednosti po TM-u 5,4 milijuna € (8 puta manje nego Rijeka) s ukupnih 1-0. Nakon toga im na Rujevicu dolazi Elfsborg koji je prije Rijeke izbacio Pafos i Sheriff, a tu utakmicu je obilježila izuzetna nesposobnost igranja s igračem više dobrih 40 minuta. Osim što ne mogu zabiti s igračem više na domaćem terenu, vrlo lako su mogli dobiti gol u 90' kada je udarac igrača Elfsborga spriječila stativa.

Između dviju europskih ogleda odigraju vrlo lošu utakmicu protiv Varaždina što je Mišković jedva dočekao kako bi mogao uručiti otkaz Sopiću i to isto dva dana prije ključne europske utakmice. Očito mu ovaj put nije smetalo što nema trenera pred uzvratnu utakmicu, a bitno da je na sva zvona govorio o izdaji Jakirovića i napuštanju klupe dan-dva prije Lillea.

Kriminalna greška Hodže kod prvog gola je samo nagovijestila raspad sistema u nastavku s tim da se prestane zazivanje Ivanovića, a bome i Pašalića u Dinamo (u 2024. zabio samo dva pogotka, Rudešu i Hajduku). Rasprodaja važnih igrača, a ne dovođenje nikoga jasan je indikator da Rijeka ove sezone neće biti nimalo konkurentna kao prošle.