• obelix
    92


    Znam koju ulogu ima, tj. ime same uloge, ali ne znam cemu ta uloga sluzi u klubu. Ako kao clan smijem dobit odgovor, a ne neku kontru, bilo bi super
  • nemapredaje
    3.2k


    Naručuje papire i spajalice za Zajeca.
  • skener
    873
    znaci kada se rasprodaju sjever dolje i zapad dolje prvo se otvara zapad gore, a tek onda sjever gore ako bude potrebe
  • badjibadara
    3.1k
    Ima tu i topic - pitanja za klub, postavi tamo upit.

    Vidim da ih dosta ima slične sumnje i dvojbe. Sasvim legitimno i demokratski. Rijetkima od njih su smetali vlatke, panduri i raznorazni miličevići.
  • obelix
    92
    Isprike onda na offtopicu. Ja ne znam kome normalnom nisu smetali navedeni, hvala Bogu pa imamo normalan klub konacno. Samo eto, nadovezao sam se tu jer gledam vec drugi put pressicu pa mi nije bila jasna njegova uloga, nema tu zle krvi, vidam covjeka po Dinamo i FD tekmama cesto
  • Nino Bule
    13.4k
    Pa na obe pressice je predstavljao nesto na cemu je radio, valjda je logican zakljucak da mu je to isto djelokrug posla, a ti krenes post s "moze li se bez nje" (zasto bi se bilo bez nje to nam nisi objasnio), i onda poentiras da podsjeca na stara vremena, dobro si i prosao s obzirom sta si napisao pa naravno da te se sprda
  • NitkoBitan
    17k
    Sazetak presice:

    - novi travnjak poslije Istre (neka tehnologija u izradi na San Siru, koristi ju Marseille i zab sam jos koji klubovi), uglavnom prirodan sa odredenim manjim postotkom umjetnog
    - izlazak Dinamove revije
    - Dinamov kviz ispod juzne tribine na godisnjicu osvajanja KVG
    - 65% dolazaka, 85% dolazaka + otkazivanja za pravo prvokupa godisnjih u iducoj sezoni
    - iznenadenje sutra na utakmici
    - prva tribina koja se otvara nakon ZD i SD je ZG, zato se i odvijaju neki radovi na njoj
    - loyalty aplikacija uskoro izlazi van (neki tehnicki problemi), nagrada za bodove u obliku posjeta treningu, slikanja sa igracima, vecera sa legendama kluba, potpisivanja dresova i slicno
  • Eduardo
    19.9k
    onda ovako. Sanjinov posao je otrpilike operativni posao po nalogu predsjednika i dopredsjednika u cilju bolje komunikacije njih s Upravom, IO s Upravom, priprema sastanaka i koordinacija rada Izvršnog odbora, odgovornost za krizno komuniciranje, projektno djelovanje, savjetovanje predsjednika i dopredsjednika, priprema sjednica IO, razvijanje i održavanje odnosa s dionicima kluba i slično.
  • Dino
    2.6k
    Hoće li biti na YT kanalu snimka konferencije?
  • Eduardo
    19.9k
    uvijek bude.
  • NitkoBitan
    17k
    novi travnjak poslije Istre (neka tehnologija u izradi na San Siru, koristi ju Marseille i zab sam jos koji klubovi), uglavnom prirodan sa odredenim manjim postotkom umjetnogNitkoBitan

    https://www.index.hr/sport/clanak/dinamo-mijenja-travnjak/2587182.aspx
  • Jaro
    7.3k
    nisam ulovio jel receno ili pitano (haha): koji je razlog da se travnjak nije promijenio tijekom ljetne pauze?
  • Ivan0302
    464
    zbog visokih temperatura
  • Nino Bule
    13.4k

    Temperature i padaline, nije se ni trebao mjenjat samo servis
  • NitkoBitan
    17k
    Ako bude to i dalje problem radit ce se preko noci.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.