• Mladi Starac
    150
    da, definitivno.
    još ako sljedeće sezone uđemo direktno... uf.
  • GaijiZG
    1.3k


    Realno više se isplati KL, 25% manje para, al puno puno lakša berba bodova.
  • Jurki
    11.6k
    Realno više se isplati KL, 25% manje para, al puno puno lakša berba bodova.GaijiZG

    U odnosu na EL da.
    Trebamo gledati da bumo kak god ak nist drugo u playoffu za ligu prvaka.
    Ove kvalifikacije su svake godine sve teze i teze za prejti.!
  • GaijiZG
    1.3k


    Pa nisu baš, jer fond klubova ti ostaje jednak. Jedino će bit sve teže da sad par dodatnih slavenskih klubova financijski eksplodiraju i jos jedan Nefči ili da se Noa jako digne. Za tih par mjesta se bori fiksnih 15tak klubova, Dinamo, Zvezda, Sparta, Slavia, Legia, Ferencvaros, Qarabag, Salzburg, Malmo, Mitiland, Bodo, 2/3 grčka kluba i jos par klubova.
  • skener
    873
    Mi se svi moramo jednostavno naviknuti da imamo normalan klub i normalnu upravu.
    Nakon svih ovih godina to nije lako, i jasno je da svi skacemo na svaku sitnicu jer imamo traume iz proslosti.
    Ali nije isto kada dode upit ili ponuda nekog kluba sada i prije.
    Nekada je uprava gledala kako sto vise tog transfera podjeliti na svoje racune, a sada ljudi gledaju samo dinamo.
    Biti ce sigurno i krivih koraka, i prodaja koje nam nece biti drage, ali uvijek mozemo biti sigurni da se gleda interes kluba.
    Puno je lakse odbiti 15mil kada gledas interes kluba nego 2mil ako tebi ide pola od toga
  • Dubbbrava
    446
    Imamo li info kada točno Uefa izbacuje raspored utakmica danas?
  • NitkoBitan
    17k
    Napisao je netko da bi trebalo bit do podne.
  • recikaj86
    352
    Nestrpljivi smo svi :lol:
  • Dubbbrava
    446
    U niskom startu na skyscanneru :lol:
  • Jurki
    11.6k
    Nakon svih ovih godina to nije lako, i jasno je da svi skacemo na svaku sitnicu jer imamo traume iz proslosti.skener

    Trebalo bu puno vremena da traume potisnemo u sjecanju.
    Svake godine kad je dolazil prijelazni rok kraju me pocelo frkati u zelucu.. jer sam znal ide rasprodaja ekipe, opet bumo kanta za nabijanje gol razlike.
    Ove godine je sve napravljeno mogu reci po nasim zeljama.

    Biti ce sigurno i krivih koraka, i prodaja koje nam nece biti drage, ali uvijek mozemo biti sigurni da se gleda interes kluba.skener

    Ovo je najbitnije.
    Prodavati moramo jebiga takva nam je sudbina.. ali znamo da nebude prodano 3/4 ekipe za 70 milja eura i dopeljani Sivonjic, Dabro, Peko i kompanija za izvlacenje rikverca.
    Pogrijesilo se bu i sa dovođenjem igraca i to je normalno... dovoljno je pogledati Engleze kakve greske rade kod transfera.

    Siguran sam da Dinamo kao klub moze ici samo naprijed.
    Posla ima puno, ali vidi se da program DP-a nije samo mrtvo slovo na papiru.. vec se radi na ispunjavanju tih tocaka.

    Sutra zgazit Rijeku pa lagano na dvotjedni odmor prije nego kaj ludilo krene.
  • The Undertaker
    5.1k
    Ne sjećam se da je za vrijeme Bjelice bilo rasprodaja ekipe a nije ni poslije osim, možda, lani. Mi kad igramo LP ne moramo prodavati igrače. Ne znam imamo li kakvih dubioza od lani ali tako bi trebalo biti i ove godine.
  • ibro1986
    150
    kada izlazi raspored?
  • javolimtebejako
    1.5k
    danas, ne zna se kad točno, svi refreshamo od ranog jutra
  • Jurki
    11.6k
    od Bjelice nije bila rasprodaja ekipe.. do lani.
    Ali prije Bjelice je to bila redovita pojava.. di se uslo u Ligu prvaka i ajmo prodat sve zivo i mrtvo kaj zna dva na nogu.
    Zato smo i bili kanta za napucavanje.
    U redu i dalje bumo prodavali najbolje nogometase.. to je sudbina klubova koji zive od prodaje. Ali je razlika u tome da bu planska prodaja igraca..di na kraju nebu rezultat tolko stagniral.
  • skener
    873
    kaze nicota:
    Doznajemo kako će rasplet tih pregovora biti, očekivano, novi ugovori za Baturinu i Petra Sučića, čiji je odlazak u Como također stopiran početkom prijelaznog roka. Jasno, novi ugovori bit će bitno izdašniji nego aktualni.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.