• vjeko1701
    6.3k
    Dobro, ovo je pripremna. Realno ovo ne znači ništa ali sam siguran da će nekima dole biti prva klica nezadovoljstva nakon objave trenera.
  • Jurki
    9.7k
    Samo nek ovaj "sometimes maybe good, sometimes maybe shit" tak nastavi.. i bu fletno isel guglat kad ide trajekt iz Splita za Anconu.
  • Dzoni
    257
    Bolji dizajnovi dresova vidjaju se na seoskim turnirima
  • Nogo
    1.8k

    U Gorici neka zadnji ugasi svjetlo.
  • Dzoni
    257
    Da ne dolaze nasi juniori tamo, bio bih 100% siguran da ispadaju, ovako sam 90% siguran. Jedan od rijetkih dobrih igraca tamo
  • Zagi
    5.9k
    Valja kaj trener tam barem? Rajko Vidović
    Da nam klinci ne idu kod nekog mesara...
  • Patak
    2.6k
    Pogledao sam jedan razgovor s Rajkom Vidovićem, ostavio mi je odličan dojam.
  • čovjekjogurt
    153
    Gorica je još uvijek spejs šatl za Šibenik a i jača je od Belupa koji je prodao najbolje igrače Lepinjicu i Mioča.
  • Mr Anderson
    6k
    I Lokomotiva će se ove sezone boriti za opstanak, biti će izjednačeno.
  • noezg
    3
    Znate čega sam se sjetio. Kad je Livaja slao slike iz Atene, svi su govorili da je tamo išao zbog suradnje s Adidasom, nekog spota, nešto i da ćemo tek vidjet to. Međutim, nešto su sad utihnuli s time, a ono predstavljen adidas. :grin:
  • Ludovic IX
    6.2k
    članak je lazan jer ne kaze da je u godišnjim kod nas uključena europa... di je sigurnih 5 domaćih po 40 eura (200 eura otplaćeno godišnjom bez ijedne hnl utakmice) ili jedan od 40 i 4 od 50 eura (240 već otplaćeno godišnjom bez ijedne hnl i kup utakmice)
  • Marcinko
    337
    Rakitić će im biti veliko pojačanje, samo ne znam kako misle u isto vrijeme igrati njega i Krovinovića.
  • Ludovic IX
    6.2k
    baturina, mišić, rog, sučić - kojeg bi ti sad zamijenio rakitićem u 36-oj godini di igra rekreativno već 6 mjeseci
    on brzinu ni u prime-u nije imao a sad i ta brzina više nije ta..
    da može proslijediti loptu zavezanih očiju, vjerojatno može, mogao je i maradona par godina prije neg je umro ali nije više igrač koj radi toliku prevagu.. možda nad goricom i belupom
  • Mali Zeus
    10.6k
    ↪Mali Zeus članak je lazan jer ne kaze da je u godišnjim kod nas uključena europa... di je sigurnih 5 domaćih po 40 eura (200 eura otplaćeno godišnjom bez ijedne hnl utakmice) ili jedan od 40 i 4 od 50 eura (240 već otplaćeno godišnjom bez ijedne hnl i kup utakmice)Ludovic IX

    Ma članak je sraman, kao da ga je sam Miško pisao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.