• Benito
    898
    Jel Uremović ima psihičkih problema? Mislim ima sigurno čim igra tamo ali ovak pitam
  • Dani Olmić
    258
    Neka tako zavrsi, listić teće dobro
  • sport
    3.4k
    Ima li koji sudac muda dodjeliti djelitelju "pravde"Uremoviću žuti karton?
  • Omake
    2.8k
    Teška destrukcija i pasivnost na obe strane.
  • Babangida
    39
    Znaci jedino u ovoj vukojebini od HNL uremovic može završiti poluvrijeme bez kartona
  • don
    5.7k
    evo Uremović trči do Smolčića da bi se naguravao i rekao mu nešto..

    nisu mi jasni ljudi koji ne žele da ovi smradovi izgube odnosno priželjkuju x..
  • tp1997
    471
    Gledajući ovu utakmicu, volio bih da od Petkovića češće vidimo ono što radi Livaja. Isto se spušta po loptu, gradi se i razigrava, ali i onda trči u 16m da isprati akciju. Aktivno igra i presing i obranu, sam nosi jednu prosječnu ekipu.

    Jučerašnja utakmica je bila dobar znak, nadam se da će Petko što više u tom smjeru.
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Neka tako zavrsi, listić teće dobroDani Olmić

    Skinija X prvo poluvrime 2.15 poklon
  • Blueshadow86
    1.7k
    nisu mi jasni ljudi koji ne žele da ovi smradovi izgube odnosno priželjkuju x..don

    To ja oduvijek govorim. Navijao bi za njih jedino da igraju protiv Srba ili AEK-a. A i tada bi morao imati 3 promila u sebi da to što manje doživim i osjetim.
  • Maxova dijagonala
    459
    Koliko god nama Uremović djelovo iritantno iskreno ovo nama treba a ne Mmaee sa spuštenim štucnama.
  • Zagi
    7.7k
    nisu mi jasni ljudi koji ne žele da ovi smradovi izgube odnosno priželjkuju x..don

    X maksimalno smanjuje naš zaostatak. Za mene tu priča završava.Zagi
    Ne vidim kaj je tu nejasno.

    Samo dinamo.
  • DrawTube
    4.9k
    Kao što je netko već rekao, ovo Livaja rješava solo prodorom u 78'

    Rijeka vjv ima manje pjesama od pokojnog Medvešćaka
  • Zagreb1992
    1.7k


    Meni nisu jasni ljudi koji općenito u derbijima ovakvim navijaju za bilo koju ekipu ..Koga boli ona stvar kak će završiti tekma ..Fokusirati se na sebe
  • Zagi
    7.7k
    Ne navijaju za. Navijaju protiv.

    Al bitno da nismo isti.
  • don
    5.7k
    nije da me previše briga zaostatak od 1 ili 3 boda u ranoj fazi prvenstva i to za Rijekom koja će kad tad past.

    želim hajduku da izgubi i to na najgori mogući način.

    Meni nisu jasni ljudi koji općenito u derbijima ovakvim navijaju za bilo koju ekipu .Zagreb1992

    šta smatraš pod navijanjem? sigurno ne pjevam forza fiume već želim da jedna ekipa izgubi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.