• Ludovic IX
    7.2k
    @E46, jel ćeš otići sa ovog foruma ako se ne obistini ništa što si ponovio jedno 10-20 puta. Da će rasprodst Matkovica, bukvica i nejasmica te prodat klub jer su u predstacajnoj. A iz svega što smo vidjeli oni su jako daleko od stečaja. Navodno 17 milja u plusu.

    Kad sponzor zavrn3 pipu, možda i propadnu tak ali nisu još je završili.
  • veselko tenžera
    2.1k
    To što ga je netko platio 4 milijuna ne čini Ivanovića dobrim igračem. On se možda razvije u dobrog igrača, ali on to trenutno apsolutno nije.Paggini

    Nisam ni rekao da Dalibanu treba čestitati jer je prepoznao dobrog igrača u Ivanoviću. Rekao sam da mu treba čestitati jer je prepoznao (bilo kakav) potencijal u Ivanoviću. Polazim od sebe, da mi je netko u travnju rekao da u njemu ima nešto zbog čega će ga prvak Belgije koji se baš ne razbacuje novcem platiti ovoliko rekao bih mu da nije baš svoj.

    Nisam znao da je Dalibanu najavljivao Pavića kao next big thing, a istine radi moram spomenutih njegove 2 prognoze koje su se obistinile:
    1. Rukavina će imati bolju statistiku od Hoxhe u HNLu na proljeće (1 naprema 0 golova) :smile:
    2. Rukavina će povaljati Rileta (prije utakmice u Gorici) :smile: :smile:
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    Rukavina je zabio na proljece 2 gola, a Hoxha jedan ali navrijedniji protiv Rijeke na rujevici.
  • Paggini
    19.6k
    Nisam ni rekao da Dalibanu treba čestitati jer je prepoznao dobrog igrača u Ivanovićuveselko tenžera

    Pa potencijal je uvijek postojao, decko je igrao u svim uzrastima u repki, to stvarno nije mudrost za prepoznati. Daliban je govorio o njegovim kvalitetama koje su trenutno daleko od postojećih.

    Nitko ovdje nije rekao da decko nije potencijal, jer jest, ali Dalibanovo perpetualno guranje njega svako malo je ogadilo dečka svima nama.
  • Petar86
    884
    Dalibanovo perpetualno guranje njega svako malo je ogadilo dečka svima nama.Paggini

    Zona vrlo brzo zamrzi bilo koga, a onog koga ne voli tesko opet zavoli. Kule mi pada napamet kao netko koga je Zona 50/50 voljela/hejtala, a sad je omjer vjerojatno 100/0 :lol:
  • veselko tenžera
    2.1k
    Pa potencijal je uvijek postojao, decko je igrao u svim uzrastima u repki, to stvarno nije mudrost za prepoznati.Paggini

    Igrali su za mlade Sandro Klić, Mislav Komorski, Vinko Soldo, Dino Mikanović i milijun drugih pa nitko nije prepoznao potencijal vrijedan 4 M eura. Još kako je Ivanović igrao prošlo proljeće... Ne možeš reći da je tu potencijalno bio očit, štoviše.
  • Zagi
    7.6k
    Kule mi pada napamet kao netko koga je Zona 50/50 voljela/hejtalaPetar86
    50/50?! Možda je bilo 50/50 na pitanje prvoligaški igrač ili ne.
  • Paggini
    19.6k
    Ne možeš reći da je tu potencijalno bio očit, štoviše.veselko tenžera

    Pa kako nije? Dečko je igrao konstantno u umalo šampionskoj Rijeci cijele sezone, dobio par pretpoziva i za A reprezentaciju, na mahove pokazivao nešto.

    Ne sjećam se da su ovi prije nabrojani imali takav životopis.

    Opet, čestitam Miškoviću na prodaji, da bih riječ rekao, ali nije sad da je prodao nekog nasumičnog juniora koji nitko od nas nije ni čuo ni vidio.

    Opet - ti govoriš da je Daliban prepoznao potencijal, to nije teško prepoznati, a pogotovo nije teško to reći jer za 5, 6 godina kad se dečko vrati igrati u Belupo se nitko neće ni sjećati šta si pričao.
  • CrouchTomislavgrad
    323
    Navodno Gojak ide u Rijeku…
  • E46
    634
    Zasto bi otišao ako to sve se ne obistini? Ako sam tebi ne poželjan evo mogu ispunit želju pa ne pisat vise nista nakon toga po forumu, ali na trgovackom sudu se jasno moze vidjeti da su u predstecaju. Na koju logiku bi bili 17 milja u plusu, koji to mađarski sponzor ima interes pumpat lovu u hr klub?
  • Ludovic IX
    7.2k
    pitali su te ljudi da to tu staviš pa nisi. A pumpaju već koliko godina po 105 milijuna kuna godišnje u klub ..

    Ti pričaš da su prodali ove igrače i da je to rješenja stvar. Ponovio si to minimalno 10 puta. Onda stani iza svojih riječi ako se to ne dogodi..
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Vukušić je bio prvi strijelac slovenske lige...Menalo najbolji...nije to nikakva referenca
  • The Undertaker
    5.1k
    Već ti je rečeno ovdje da nisu u predstečaju.
  • Mr Anderson
    7.9k

    Kakvom predstečaju, nemoj lupat o stvarima koje ne znaš.
  • E46
    634
    Sta mi se ti obraćaš? Molit cu te lijepo da me ti specijalac zaobiđes sa svojim komentarima
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.