• Nogo
    3.6k
    Kako će Istra dobiti neki glupi gol da to nisu istine.
  • Omake
    2.5k
    Zadnjih 15 minuta Hajduk igra nogomet iz 19. stoljeća.
  • Noel
    5.9k
    Zašto je sudac sad prekinuo kontru istre?
  • hardek
    2.8k
    Jel moguce da je on vratio zalede a Istra u čistoj kontri
  • Nogo
    3.6k


    Da Istra ne zabija gol.
    O jbti ti suca i ovakve odluke!
  • Crni86
    3.5k
    Kaj je sad ovo? Istra ide u kontru, oni sude zalede hajduka…… pejin ko te ucio nogometu????????????
  • dmil
    299
    ne mogu vjerovati da su neki ovdje pricali da ce Istra biti iznenađenje ove godine, pa cak da ce se boriti za Europu, limitirana ekipa kao i ostatak donjeg doma HNLa.
  • Nogo
    3.6k
    Sada će sigurno produžiti 6 minuta minimum
    Edit: 7..hahaha
  • Kaj je
    428
    Sedam haha
  • Mr Anderson
    7.9k
    Hajduk igra loše, sporo, negledljivo, ali s ovim igračima drugačije i ne mogu. Skupljat će oni bodove preko Livaje, ne treba ih olako shvatiti.
  • Crni86
    3.5k
    7

    Ne znam sta mi je gore na ovoj tekmi, sami nogomet, sudenje ili nesto trece.
  • Hnlovac
    1k
    I to je dovoljno za Europu jer su Rijeka a pogotovo Osijek također limitirani a Šibenik nema licencu



    Ja Itekako mogu vjerovati da ljudi to pričaju
  • M94
    1.2k
    I to je dovoljno za Europu jer su Rijeka a pogotovo Osijek također limitirani a Šibenik nema licencuHnlovac

    Nek Šibenik na Poljudu igra. :grin:
  • Crni86
    3.5k
    ma nek skupljaju, ali nesmije se dopustit da takav klaun po ligi radi kaj oce. Ubio je danas 2,3 puta nekog sa svojim uletima ni zuti nije vidio…. Najvece smece na nasim terenima. A suci sigurno znaju sta sve radi jer se to analizira, ali mu se svjedno sve to dopusta….
  • Agramer86
    330
    možda protiv ovakvih invalida. Kad im dođe ozbiljniji klub (14.9.) dobit će možda rekordnu porciju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.