• Jaro
    7.3k
    Borba za 1.mjesto bit ce samo izmedju Iris i RaquelBoycie

    Ne znam u kojem svemiru se ocvala Iris ima sto boriti s bilo kime... (nije li Dajaku doveo i mater i zenu/curu), a bogme Iris nema sanse ni pored matere onog golmana...

    a svako jutro kad se probudis udje ti smor od kuma u krevetBoycie

    Nisam ziher ulazi li kum ujutro ili izlazi iz kreveta...
  • Neron53
    589
    Kako god, zao mi je i Rakitica, i Pjace, i Brekala....i bilo kojeg drugog dinamovca sto su zavrsili (neki hvala Bogu samo privremeno) bilo gdje drugdje osim kod nas.......kao i svih drugih koji su se prerano umirovili jer nisu dobili zeleni svijetlo da se vrate i zavrse karijeru gdje su trebali....
    Pa makar imali snage za 30 minuta po tekmi.....
  • Boycie
    1.1k
    u ego svemiru. Kad je prvom prilikom dole izvrijedjaju spakirat ce mu kofere i nazad u Sevillu.
  • NKDZ86
    1.4k
    https://youtube.com/shorts/ARH7E-LgdsY?si=a36hGonSS-PJySQx večeras je vaša fešta, fritula vam ne gine!
  • Shane
    185
    Samo čekam prvi penal i tko će im pucati .
  • San Lorenzo
    15.3k
    Meni to sve kod njih izgleda zrelo za ispasti od Farskootočana...i to ne govorim jer se želim sprdati ili nešto slično...niti jedan potez kojeg su povukli ovo ljeto ne bih žalio da je Marić povukao kod nas.
  • GOAT
    1.2k
    Moze na sofi pisati prosjecna ocjena tisucu kad su plesali po rubu ostanka sve dok nisu doveli novog trenera koji je pocistio dinosaure nakon cega je momcad prodisala. Ovo ti govorim jer pratim Laligu redovito.DiddyGuela

    potpisujem
  • Jaro
    7.3k
    ni jednog mi nije zao. A ovi povratnici? Simic se vratio pa ubrzo umirovio jer je bio dovoljno posten da prizna da je podcjenio HNL i da ne moze on to pratiti...
  • Neron53
    589
    Zar to nije bio Biscan??
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Biscan je bio dio beton obrane sa Tonelom pod Vahom. Simic je dosao sa tribina Monaca, za 1 euro ugovor i izblamirao se pa posteno okacio kopacke o klin.
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Meni to sve kod njih izgleda zrelo za ispasti od Farskootočana...i to ne govorim jer se želim sprdati ili nešto slično...San Lorenzo

    meni isto miriši da bi mogli kihnuti, pogotovo što ti farani već par godina znaju imati zanimljive rezultate.
    sezona im je već krenula, odigrali su 16 kola, gore je trenutno 10-15 stupnjeva, umjetna trava, ovi su tek s priprema, euforija, ludilo... kao rođeno za novi šamar! ispadali su i od slabijih.

    ps. ja se želim sprdati! :lol:
  • čovjekjogurt
    617
    Otiđite na forum Seville pa pročitajte što su pisali o Rakitiću. Kada je otišao iz kluba pisali su kako je to veliki dan za Sevillu jer su ga se uspjeli riješiti. I to govorimo o povijesno slaboj Sevilli koja se borila za ostanak i koja je bila rang Las Palmasa i Cadiza.

    To što Rakitić ima par asistencija je zbog toga što izvodi sve prekide, onda nabode tu i tamo koju asistenciju koja mu kod aplikacija poput Sofascorea uvelike podigne ocjenu.
  • Neron53
    589

    Ali , koliko se sjecam, biscan je produzio ugovor i cim je osjetio da to vise nije bilo to, sam ga raskinuo i prekinuo karijeru.
  • čovjekjogurt
    617
    Ali , koliko se sjecam, biscan je produzio ugovor i cim je osjetio da to vise nije bilo to, sam ga raskinuo i prekinuo karijeru.Neron53

    Bišćan je bio odličan u Dinamu. On se odrekao dijela novca iz ugovora kada je bio ozlijeđen. Šimić je sa druge strane izgledao kao rekreativac, on je naglo prekinuo karijeru jer se nije htio blamirati i nije htio da ga ljudi prozivaju a igrao je za 0 kuna.
  • Praskaton
    2.3k
    Poštujem Rakitića jer je veliko ime hrv nogometa,koliko ce im igrački donijeti ne znam.Mislim da ima jos vatre u njemu i moze ponudit nesto vise od onoga sto trenutno imaju.
    I dalje to nije nista zbog čega bi mi strahovali.Realno imaju slabiju ekipu od prosle godine.Mi jaču i u puno boljem stanju.
    Jedini upitnik je Jakir kojem ne vjerujem
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.