• Infinity
    15.2k
    Jankovic ima i godina. Ako s 19 nece na proljece dobiti par minuta onda...
  • Baneki
    727
    Sad sam pogledao ovaj popis igrača i čini mi se da je Hajduk igrao sa nešto mlađim igračima, npr. ima dva igrača 2004 godište u prvih 11, Dinamo ni jednog dok je Dinamo imao tri igrača 2001 godište, Hajduk nijednog. I koja je to momčad Dinama, vidim neki igrači su iz Dinama II poput Hrvoja, nisu svi iz U19?
  • Kwedi
    3.8k
    Igrali su juniori koji im inače igraju, a stariji juniori su im u Hajduk 2.
    Dinamo je povukao pola ekipe iz Dinama 2.
  • Smotanihaker
    593
    Pa Hajduk nije mogao povući svoje igrače iz druge ekipe kada su u izolaciji. Da nisu vjerojatno bi i oni povukli.
  • Kwedi
    3.8k
    Istina. Uglavnom je kmečaona zbog toga kaj su igrali ovi iz druge momčadi za nas
  • Smotanihaker
    593
    Sada kada mit nastane iz ove utakmice. Kako su se oni pravednici borili sa svojim mladim snagama od 14 godina protiv onih zločinaca iz Dinama koji je poslao drugu ekipu.
  • flexXy
    1.9k
    Jankovic bi se mogao razvit u solidnog igraca, stilom igre i fizikalijama je slican jako Tomi Basicu.
  • The Undertaker
    4.1k
    Sve je bilo pripremljeno za slavlje bilih tića, PR priprema napravljena, prijenos na TV, Jakobušić i Primorac na tribini, domaćinski sudac, janjci se već vrtili i onda antiklimaks, kontrola štete i opravdanja da rezultat u tim kategorijama nije važan. Meni je to zabavnije gledati nego samu utakmicu.
  • deda
    28k
    Mandrili obicni. Rezultat je bitan kad je u njihovu korist. I obrnuto.
  • Beli
    149
    Juniori Dinama zadnji su put pobjedili juniore Hajduka u ligi na gostovanju 2013. Tad je naša postava bila (4-2-3-1): Dario Miškić - Karlo Bartolec, Kobie Morris, Luka Capan, Petar Mamić - Ivan Šunjić, Jakov Biljan - Mumin Nuriši, Robert Murić, Marko Kolak - Fran Brodić.
    Zamjene: Tibor Halilović, Tin Andre Tolić, Domagoj Vlak, Nikola Burić i Ivan Fiolić.
    Trener: Krešimir Gojun


    Međusobni dvoboji od sezone 2006/07:
    14.10.2006.	9. kolo	Hajduk	GNK Dinamo	0	0
    14.10.2007.	11. kolo Hajduk	GNK Dinamo	0	0
    4.4.2009.	25. kolo Hajduk	GNK Dinamo	1	0	
    15.11.2009.	13. kolo Hajduk	GNK Dinamo	0	2	Šitum (2)
    27.10.2010.	7. kolo	Hajduk	GNK Dinamo	0	0
    2.10.2011.	7. kolo	Hajduk	GNK Dinamo	4	1	M. Čakarun
    21.4.2013.	25. koloHajduk	GNK Dinamo	2	1	Alvir
    13.11.2013.	9. kolo	Hajduk	GNK Dinamo	0	3	Brodić (2), Murić
    2.12.2017.	5. kolo	Hajduk	GNK Dinamo	3	2	Marin, Baturina
    29.10.2018.	9. kolo	Hajduk	GNK Dinamo	2	2	Baturina, Bagarić
    15.12.2019.	7. kolo	Hajduk	GNK Dinamo	1	0
    
  • marcio amoroso
    32.4k
    Opravdanje je da su naši igrači stariji. Pa nebi da su igrali Ademi, Theo i Gavran sa po 30 godina. Igrali su juniori, izgubili su od juniora, nitko nije kriv Jankoviću što je tako dobar pa igra i za seniore, on je još uvijek junior.
  • Crusades1986
    9.8k
    Uvijek kad se može spuštat igrače koji igraju za starije ih se spušta u svoje matične ekipe. Ak stariji nemaju utakmicu a tvoje godište ima utakmicu većinom se ide igrat za to svoje godište. To se dogodi možda 3 puta u sezoni.
  • deda
    28k
    Mislim da su naši prvi put stavili trojicu '01. godište ove godine, ali to je potpuno legitimno.
  • Guinness
    2k
    Bolesno da se mi sami sebi imamo potrebu pravdat zašto su igrali naši klinci u punom sastavu.
  • Carrasco
    4.1k
    To spuštanje igrača može biti dvosjekli mač, vidili smo kakva nam je obrana bila jer Jurišić i Hrvoj uopće ne treniraju sa juniorima, al eto na kraju se isplatilo jer je Janković sam riješio utakmicu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.