• Lynx17
    4.1k
    i btw potez na 4:40 :DLaugreano


    Skoro svaki potez je za :gasp: .

    Vecina ti igraci sa tolikom talentom su bas sebicni do bola. Ali on je druksiji. Vidi se odma. Ta pregled igre i volju za dodavanje. Cak me je pokupio i na nacin kako slavi golove (od suigrace).
  • scooniepenn
    3.3k

    Čuo sam puno o malom, ali ovo što se može vidjeti je višestruko nadmašilo moja očekivanja. Kakva tehnika, brzina, dribling, pregled igre, pas, čak i duel igra s obzirom na visinu. Ovo je rang mladog Ronaldinha, bez ikakvog pretjerivanja. Puno sam top potencijala koji su izašli iz Dinamove škole vidio, ali s nepunih 15 godina niti jedan me nije ovako oduševio.
  • Lynx17
    4.1k
    Koliko utakmice je Belinho uopce igrao u Dinamo? Nevjerojatno koliko jebene akcije ima u tu kompilaciju, pogotovo kada se uzme u obzir da je tu "tek dosao." Neke/vecina u 10 godina nebi imali toliko "wow" akcije.
  • scooniepenn
    3.3k

    To sam bas i ja pomislio. U niti jednoj cijeloj sezoni skupiti ovoliko impresivnog materijala je nevjerojatno. Samo neka ga posluzi zdravlje, neka se fizicki i takticki razvija kako treba i mogli bi i Dinamo i Hrvatska dobiti svjetsku klasu u buducnosti.
  • Zagi
    7.7k
    Dečec mora narasti inače ništa od toga.
  • jedan u nizu
    8.3k

    ti si sigurno skaut koji je rekao Barceloni da je Messi premalen
  • Zagi
    7.7k
    Anegdotalni dokaz tvrdnje.
  • scooniepenn
    3.3k

    Visina apsolutno nije nikakav parametar za postati svjetska klasa u nogometu, posebno za poziciju 10-ke i krilne pozicije koje bi on trebao popunjavati. S ovakvom tehnikom, eksplozivnoscu i brzinom te niskim tezistem moze cuda raditi i da ne izraste visi od 167 recimo.
  • Zagi
    7.7k
    Nabroji 5 vrhunskih nogometaša nižih od 167. Čak je i Saviola viši od toga.
  • NitkoBitan
    17.6k
    U danasnjem nogometu fizikalije su izuzetno vazne. "Tek" mu je 14 godina, ima jos vremena za fizicki razvoj. Ako se ne razvije fizicki i ostane na razini djecacica lose mu se pise vec u juniorskom nogometu. U svakom slucaju treba ga istrpit kao sto se trpi svaki potencijal a to ovaj mali trenutno je.
  • blackbully
    4.5k
    Nabroji 5 vrhunskih nogometaša nižih od 167. Čak je i Saviola viši od toga.Zagi

    Maradona, Insigne, Giovinco, Valbuena, Roberto Carlos, Pedro, Shaqiri, Cazorla, Lanzini, Alexis Sanchez, Sterling... Do 170 cm max.

    S tim da je Belinhu tek 15 i početak puberteta, 7-8 cm će sigurno dobiti.
  • LaznjakProsineckog
    789

    Mislim da nece jer mu je i tata i pokojna majka jako niska, ostat ce mali, samo treba dobit misicne mase, juznoamerikanci i afrikanci brze stasaju od nasih tako da sa 17 godina on je vec u seniorima.
    Btw. On uopce nema ugovor s Dinamom...neda Andy potpisat, nadam se da ga nece odfurat negdje za džabe..mozda i Rukavina zbog toga ne igra uopce??
  • Ban
    698

    Ovo sam i ja htio reć. To je najimpresivnija stvar u ovom videu.
  • Ban
    698

    167 je neka donja granica za njegovu poziciju. Bilo bi idealnije da je u rasponu 170-175, ali 167 nije strašno. Koliko je mali trenutno visok, zna li tko?
  • scooniepenn
    3.3k

    Svaka čast kolega na detekciji svih omalenih klasa. Gledajući mu crte lica on definitivno nije niti blizu ušao u pubertet, izgleda kao dijete. Ja sam recimo u godinu dana, kraj osnovne do kraja 1. srednje izrastao od 168 do 180, a znam dosta takvih primjera.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.