• Nino Bule
    13.8k
    Hajduk prilično loš, ne znam u čemu je kvakaThe Undertaker

    Oni se vade na "jako mlada ekipa" i "smjena generacija", nama osim vrbancica i ruskovackog isto nitko od ovih nije bio standardan prosle sezone, nisam siguran ni da im je prva postava nesto znacajno mlađa od nase.

    Njihovi juniori su igrali jako pragmatican nogomet sa izvrsnim trenerom u budimiru i na temelju toga radili velike rezultate protiv citya, borussie, itd. Bez njega gube to u vecim utakmicama, a ekipe im nisu nesto talentiranije od nasih, to sam tvrdio i za proslogodisnju njihovu, a na ovoj je to jos ocitije.
  • Zagi
    7.7k
    Njihovi juniori su igrali jako pragmatican nogomet sa izvrsnim trenerom u budimiru i na temelju toga radili velike rezultate protiv citya, borussie, itd. Bez njega gube to u vecim utakmicama, a ekipe im nisu nesto talentiranije od nasih, to sam tvrdio i za proslogodisnju njihovu, a na ovoj je to jos ocitije.Nino Bule

    Točno ovo. Sada će biti iza nas i Lokomotive,možda i Osijeka, a ionako su prvaci u traženju alibija.
    Budimir je bio 80% njihovog uspjeha.


    Ugl, ko ih j*.
    Imamo dobrih igrača , Banović radi dobar posao.
    Kakav vam je bio lijevi bek, Sušak?
  • plavi devet
    308
    meni se Sušak sviđa još od Ramljaka. Nadam se da bi mogli dobiti lijevog beka iz svojih redova.
  • Zagi
    7.7k
    Pustili smo Majdandžića koji mi se jako svidio.
    Nadam se da će od Suška nešto biti.
  • Patak
    2.9k
    Ne kužim tog Majdandžića i njegovu obitelj. Što mu je u Dinamu falilo za razvoj? Ako imaš talenta ideš putem Gvardiola i Šutala, ako nemaš talenta onda ništa, neće ti Empoli pomoći, a daleko si od obitelji...
  • Nino Bule
    13.8k

    Novac, mozda su mu obecavali minute koje mi ne mozemo
  • Georg Koch
    4.6k
    gdje je on otisao? Jer mi je bas bio dobar
  • Zagi
    7.7k
    Empoli u19
  • dZg1986
    520
    Znaci za par godina evo njega u Rudesu?
  • Zagi
    7.7k
    Da, to bi sugerirao postotak uspješnosti naših u Italiji.
  • Patak
    2.9k
    Baš gledam gdje igra Filip Pobi koji je otišao u Milan. Sad je u GOŠK Gabeli.
  • deda
    32.7k
    Pioniri su katastrofalno opet ušli u sezonu. Danas su se malo trznuli i dobili Rijeku 3-1 na gostovanju. Strijelci Dino Delkić i Karlo Zirdum 2.
  • Nino Bule
    13.8k
    Ostali su i bez trenera ako se ne varam, pridruzen jakirovom stozeru
  • The Undertaker
    5.4k
    Ovog Pobija sam lani gledao više puta jer je igrao i za seniore i za juniore HD. Nikad nije pokazao ništa više od bilo kojeg juniorskog beka, dapače. A po angažmamu je izgledao kao da mu je ispod časti igrati u HD.
  • Zagi
    7.7k
    A i to isto. Sad si me tog sjetio.
    Kakava je to Šimićeva rekonstrukcija škole ako ti trener pionira ima ambicije za više , čim prije?

    Jasno da treneri moraju biti ambiciozni ali neki kontinuitet ta djeca moraju imati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.