• xavier
    11.1k
    Tovari igraju na Interu u Zapu isto u 11 u subotu , moram to malo razglasit po kvartu da odu navijat bar klinci ...Boysica

    Nije li onda bolje da dođu u Maksimir navijati ZA Dinamo, a ne u Zaprešić PROTIV Hajduka? :chin:
  • The Undertaker
    4.1k
    Još doček kad osvoje Sultan kup i to je to.
  • Blue Austrian
    337
    Nakon sto sam se ovdje registrirao davno, ali nikad nista napisao, odlucio sam zapoceti s tim ovdje :grin:

    Sretno nasim Juniorima, nije da bi u slucaju poraza bio pretezno tuzan ali volim Karmu :cool:
  • xavier
    11.1k


    Znači registrirao si se prije 4 godine i nisi osjetio potrebu nešto napisati kad smo prezimili, kad smo izbacili Tottenham, kad smo pobijedili Chelsea, kad smo osvajali naslove...nego sad :sweat:
  • Blue Austrian
    337


    Nisam htio smetati :grimace:
  • Boysica
    460
    naravno da je bolje na Maksimir to ni ne treba napominjat ..
    Zivim u zapu zato sam napomenula nista lose
  • luka modic
    609
    Okle svim novinarima i medijima da dolaze Boysi?Kad nema nikakve sluzbene poruke nit icega
  • Jaro
    5.7k
    za potrebe narativa i klikova svaki simpatizer dinama je bojs, kao sto je svaki slucajni prolaznik pokraj nekog murala posvecenog hajduku torcidas...
    U doba mamica i novinarskog rektalnog alpinizma svaki dzepar ukoliko je imao ista s obiljezjem dinama kod sebe je bio "pripadnik BadBlueBoysa"...
  • dzg717
    947
    Sutra će u 11 sati na glavnom terenu Maksimira posljednju utakmicu ove sezone odigrati i juniori Dinama kojima treba pobjeda kako bi osvojili naslov.

    Klub je otvorio donje etaže zapadne i sjeverne tribine kako bi utakmicu mogli pogledati svi zainteresirani, a mi pozivamo Dinamovce da svojim dolaskom na bilo koju od te dvije tribine podrže ovu mladu ekipu.

    Na sjeveru neće biti organiziranog navijanja kao inače nego ćemo uz druženje i gledanje utakmice u opuštenoj atmosferi staviti točku na kraj još jedne odlične sezone.
  • Salva
    2.4k
    Našao sam podatak da je prodano 6000 karata za sutra. Zvuci preneralno al eto, samo prenosim informacije s društvenih mreža.
  • Nino Bule
    11.6k

    Nema sanse, to vjerovatno racunaju 5 i kusur tisuca godisnjih u toj brojci
  • deda
    28.2k
    Ma bit će 1500-2000 ljudi. I to je prekrasna podrška juniorima.
  • Juznjak
    3.1k
    Zna li netko hoće li biti neki prijenos sutrašnje utakmice juniora?
  • NitkoBitan
    12.4k
    Bit ce na Youtube kanalu Dinama.
  • BBBaranja
    1.9k
    Idemo po tituli dečki :strong:
    Kako su ispunjene tribine?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.