• Ali
    2k
    Jeli taj Košćević u mlađim uzrastima igrao u dragovoljcu? I zna li netko da li mu je možda i tata igral zagrebačku ligu. Mislim da je bio jedan klinac u HD a da mu je tata radio kao trener u mlađim uzrarstima tog istog HD. Ali nisam siguran pa ak netko zna nek potvrdi ili sam pomiješao imena.
  • Patak
    2.6k
    piše na Transfermarktu Sesvete - Zagreb - Dinamo. U Sesvetama je od 2014.
  • The Undertaker
    4.5k
    Možda Tin Miljak. Koliko znam, njegov djed je bio pok. Albert Pobor, trener juniora Dinama. Oba su bili u HD jedno vrijeme.
  • Eduardo
    18.1k
    U SN je neki dan bio tekst o nogometnoj školi koji kaže kako ugovori svih djelatnika škole uključujući i Butinu imaju rok trajanja do 30. lipnja. Tako da možemo očekivati velike promjene u tom segmentu.
  • Ludovic IX
    6.1k
    Nadam sw da će juniori kakvi god bili, dat sve od sebe i natamburat hajduk dolje i uzet titulu..

    Inače, ako me pamćenje služi zadnjih par sezona, smo lakše dobili dolje neg u zg što se tiče juniora
  • Infinity
    15.5k
    Vjerojatno jako puno utjece pritisak. Kako na njihove dolje, tako i na nase u Zagrebu. Ipak se skupi par stotina ljudi, a igras protiv najveceg rivala, ocekivanja su velika, a imas 18-19 godina i lako padas pod pritiskom.
  • deda
    29.6k
    Juniori igraju u 15 protiv Rijeke pa ako imate vremena navratite
  • Krizy
    38.4k
    Jako bitan preokret u borbi za naslov, ajmo zadržati vodstvo.

    Igra se 30 kola

    Dinamo 23 utakmice 57 bodova
    Hajduk 22 utakmice 56 bodova
    Rijeka 24 utakmice 52 boda
  • Vučko53
    193
    S kim jos imamo igrati?
  • deda
    29.6k
    U pobjedi 2-1 protiv Rijeke strijelci su bili Gabrijel Rukavina i Matej Šakota
  • deda
    29.6k
    HNL kadeti
    Dinamo - Rudeš 5:3
    Strijelci: Sušak, Zebić, Miljak 2, Šunta

    HNL pioniri
    Dinamo - Rudeš 2:0
    Strijelci: Tomašević, Kolaković
  • Mali dioničar
    15.1k
    Juniori danas u 15:00 igraju protiv Lokomotive.

    Ne bi bilo baš korektno da Rukavina, Topić i ekipa preskaču Lokomotivu da bi sjedili na seniorskoj klupi.

    Ni prema treneru juniora ni prema težnji za razvojem igrača.
  • OsamŠest
    2.7k
    Jako bitna pobjeda juniora protiv Lokomotive 0:1 bez glavnih igrača koji su priključeni seniorima za Varaždin.

    +4 ispred Hajduka, ali i dvije utakmice više.
  • Vučko53
    193
    Tko je pucao penal danas?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.