• K3p
    132
    Tko ti garantira da nas barišić neće odjebat i iskoristio nas je samo da mu osiguramo još godinu dana i pripremu terena da na idućoj skupštini odjebe i nas i mamića kad se dokopa većine? Treba riskirati, i naravno pri potpisivanju ugovora dogovoriti da ikakvo spominjanje ljudi koji su otimali novce iz kluba dok je pod ugovorom se smatra štetom ugledu kluba koja će se sankcionirat.
  • Mali Zeus
    10.6k
    Moje je mišljenje da bi u klub trebalo vratiti čovjeka koji je najzaslužniji za organizaciju nogometne škole iz vremena kad su udareni temelji kvalitetnog rada, a od čijeg odlaska je i krenula silazna putanja, a to je Romeo Jozak. Nadam se da će biti dovoljno vizije u klubu da ga se pozove da pomogne u reorganizaciji jer je to od vitalnog interesa za budućnost kluba.xyz

    Ni pod koju cijenu.
  • NitkoBitan
    13.6k
    Spominjanje ljudi i suradnja sa ljudima je velika razlika. Da se nadovezem na svoj raniji upis. Moze sabotirat klub ali i gurat klince koji su pod njegovim patronatom. Doduse ne direktno pod Mamicevim, ima agenata koji su dosta bliski sa njim pa ce preko njih to odradit.
  • xyz
    840
    Ako budemo gledali tko je ikada imao nekakav odnos s Mamićem, onda neće ostati gotovo nitko tko može voditi klub. Mene samo zanima da najstručniji ljudi budu u klubu i da svoj posao obavljaju kvalitetno. Gledao sam jedan podcast s Jozakom i na mene je ostavio odličan dojam, a imao je rezultate kad je upravljao školom. Ako postoji netko bolji od Jozaka, onda sam naravno za toga.
  • Papastrumf
    10.8k


    “Uzasnulo me kada sam vidio kako neki skupstinari Dinama izdaju ruku koja ih je hranila” i covjek koji ne zna razliku izmedju osumnjicenika i pravomocno osudjene osobe.Papastrumf

    Ovo je izjavio prije 2 tjedna. Da, covjek koji otvoreno podrzava cetnika nema sto raditi u dinamu. Ne pricamo ovdje o nekim simpatijama i poslovnim vezama iz proslosti nego o nekome koji danas kaze da ne razumije skupstinare koji su Mamicu otkazali poslusnost. Sto ocekivati od tog covjeka onda kad se vrati u klub?
    Nije Romeo Jozak jedini covjek na svijetu koji moze voditi skolu pa da mu se prostire crveni tepih pod noge dok on ide direktno protiv onoga za sto se borimo.
  • K3p
    132
    Može, naravno. Suradnju niti ne spominjem, jer o tome nema diskusije. Za to služi nadzor. Ako u klubu ima 200 ljudi može biti 201 prvi koji će pratiti moguće sukobe interesana relaciji zaposlenici kluba - agenti. Nitko ti ne garantira da se to sad ne događa ili ce događati samo s drugim personama tipa andy. Jer i sad lik vrši preko medija pritisak i iskoristava situaciju.
  • masacusec
    3.2k
    Meni nije jasno, svi želimo bolju budućnost i dobrobit našeg kluba da bi neki potom zazivali povratak spodoba kao što je taj romeo jozak.
    5 stepenica naprijed i onda 25 stepenica unatrag!
  • K3p
    132

    Pa daj onda nekog za primjer...
  • xyz
    840
    https://www.vecernji.hr/sport/romeo-jozak-uzasnulo-me-kada-sam-vidio-kako-neki-skupstinari-izdaju-ruku-koja-ih-je-hranila-1665322

    Evo ovo je cijeli članak... Jel mi može netko citirati dio gdje je izjavio ovo iz naslova?

    Ovo je jednaka difamacija kao ono za Šimića da je izjavio da navija za Milan. Ovo čak nije izvučeno iz konteksta, ovo je čista novinarska podvala.
  • Mali Zeus
    10.6k
    Dariju Šimiću želim puno uspjeha u tom poslu, a meni se uvijek može svatko obratiti ako ikako mogu pomoći, tako i on. No, vrijeme će sigurno pokazati koliko je Zdravko Mamić napravio dobroga za naš nogomet. Naravno, neka zakoni pokažu sve što trebaju za stvari za koje ga se sumnjiči, ali njim sam živio dvadeset godina i nema takvih puno sposobnih fanatika na planeti

    Je li ovo dosta?

    I pazi zakoni trebaju pokazati stvari za koje ga se sumnjiči.

    Kak je rekao @Papastrumf lik ne kuži razliku u pravnim pojmovima i govori o zakonima koji bi valjda trebali suditi umjesto sudova.
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    Jozak ovo, Jozak ono. Nije sve ni stvar tko vodi i trenira djecu. Jednostavno neke generacije su slabije i to je to. Kao sto je vec napisano, ostali su se poboljsali, djeca i roditelji vise ne vide Dinamo kao jedini nacin osiguravanja karijere. Pa Beljo je i ranije odbio Dinamo kod prelaska u Osijek. Prosla su vremena kad se dovodilo sve "najbolje" u drzavi.

    Najveci problem je losa organizacija prelaska iz juniora u seniore. Salje se igrace na posudbu u svakakve klubove bez garancije da ce isti igrati,a opet za dosta njih se zna da nisu kalibar za prvu momcad (Milic, Cuze...). Jozaku je bilo lakse jer je tu bila Lokomotiva pa i Sesvetu jednim dijelom. Posaljes par izlaznih juniora tamo i gledas kako se razvijaju. Vratis ih po nekoj dogovorenoj cijeni i svi sretni, osim sto to nije bas ni cist posao bio.

    Dinamo je dostigao razinu gdje za ulazak u prvu momcad moras imat nesto vise od dobrog agenta, tate i slicno. I to mi je iznimno drago jer se svi do sjecamo kako smo prolazili kad su takvi igrali za prvu momcad.
  • Papastrumf
    10.8k




    Pogledaj intervju. Jasno je i nedvosmisleno što misli o Zdravku Mamiću i o ovome što se događalo u klubu.
  • Papastrumf
    10.8k


    Mene se ništa ne pita, ali da me se pita, ja bih više išao u smjeru jačanja skautiranja.
    Dinamo je zadnje i najveće uspjehe u Europi doživio kada se okanio stavljanja u izlog golobradih mladića na uštrb rezultata, a svejedno se opet prodavalo za dobre iznose jer momčad uvijek izbaci nekog pojedinca.
  • Draž
    1.2k
    Klasični Mamićevac. Sam sebi skače u usta. Kaže da je legalist i da će vrijeme pokazati koliko će Zdravko morati platiti za ono što ga se sumnjiči. Njegov Zdravko je pravomoćno osuđeni kriminalac. Nije osumnjičen.
  • K3p
    132

    Zapravo ima tu puno istine u tome što pišeš kad razmislim.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.